Wystawy w 2013 r.

WERNISAŻ WYSTAWY KRÓLOWE NOCY BARTOSZA DZIAMSKIEGO

Wyraziste, mocne, przepełnione energią i emocjami – zdjęcia Bartosza Dziamskiego z cyklu „Królowe nocy” obezwładniają widza i nie pozwalają mu przejść obok obojętnie. Na wernisaż i spotkanie z autorem zapraszamy 24 kwietnia 2013r. o godz. 18.00 do Galerii 2pir w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa.

czytaj więcej

"ŹLE URODZONE" WYSTAWA ZDJĘĆ FILIPA SPRINGERA

„Źle urodzone” –to tytuł eseju fotograficznego powstałego z głębokiego zafascynowania Filipa Springera  architekturą PRL-u. Na wernisaż oraz spotkanie z fotografem zapraszamy w środę, 13 marca 2013r. o godz. 18.00 do Galerii 2pir w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa.

czytaj więcej

POD SKÓRĄ WYSTAWA ZDJĘĆ MACIEJA PISUKA

„Pod skórą” to tytuł wystawy zdjęć Macieja Pisuka, którą od 6 lutego będzie można oglądać w Galerii 2pir w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. 65 zdjęć poruszających swoim realizmem oraz spotkanie z  autorem będzie okazją do spojrzenia na świat, który mimo iż dotyczy sporej części społeczeństwa, na co dzień skryty jest za sąsiednimi drzwiami. Na wernisaż oraz spotkanie z artystą zapraszamy 6 lutego o godz.18.00 do Galerii 2pir.

czytaj więcej