Wynajem sal

Budynek CDV jest jednym z najnowocześniejszych obiektów dydaktycznych w kraju.

Gmach uczelni znajduje się w centrum Poznania. Jego oryginalna architektura autorstwa Mariusza Wrzeszcza cieszy się uznaniem poznaniaków, a cała inwestycja została wyróżniona nagrodą II stopnia Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa w konkursie „Budowa roku 2002“. 

Zapraszamy do Wirtualnej wycieczki po naszej uczelni.

Na 18 tys. m kw. powierzchni użytkowej znajduje się kilkadziesiąt sal wykładowych i warsztatowych oraz pracowni komputerowych, wyposażonych w nowoczesny sprzęt komputerowy, a także pracownie multimedialne z oprogramowaniem i sprzętem do wykonywania projektów graficznych. Większość sal wyposażona jest w projektory multimedialne, komputery i sprzęt nagłaśniający. Jest tu również barek, biblioteka z czytelnią. Budynek jest w całości wentylowany i częściowo klimatyzowany, a także w pełni przystosowany do osób niepełnosprawnych. Tak ogromne zaplecze pozwala nam na kompleksową organizację szkoleń, konferencji i warsztatów.

Bryła budynku nawiązuje swą formą do reduty Fortu św. Wojciecha, który znajdował się w pasie XIX-wiecznej fortyfikacji miasta.  Niezwykle komfortowe i nowoczesne wnętrze uczelni – niczym w galerii sztuki współczesnej – wypełniają obrazy, freski i instalacje znanych artystów, m.in. Magdaleny Abakanowicz, Tadeusza Kantora, Alfreda Lenicy, Leona Tarasewicza, Mariusza Kruka, Wacława Taranczewskiego, Edwarda Łazikowskiego, Stefana Gierowskiego czy Jana Nowosielskiego.

Oferujemy:

  • wynajem sal
  • wynajem powierzchni reklamowych
  • catering
  • kompleksową organizacja szkoleń, konferencji, warsztatów
Kontakt
Marta Maruszak