Uczelnia

Collegium Da Vinci to jedna z najstarszych niepublicznych uczelni w Poznaniu. Od 20 lat działa na polskim rynku edukacyjnym i w tym okresie stała się jedną z wiodących szkół wyższych w Wielkopolsce. 

W tworzeniu programu studiów uczelnię wspierają takie firmy i instytucje jak m.in. IBM, Microsoft, REFA, International Coach Federation, Brand24, Komputronik, NHTV Breda University of Applied Sciences, park technologiczny YouNick, 3R Studio. CDV współpracuje łącznie z ponad 160 partnerami oraz 19 zagranicznymi uczelniami. 

CDV to miejsce, w którym studenci z ciekawości i z przyjemnością zdobywają wiedzę. Zarówno studenci, absolwenci, jak i pracownicy to osoby nie tylko ciekawe świata, ale także pełne pasji w odkrywaniu nowych rzeczy, w pozytywny sposób wpływające na swoje otoczenie.

 

Collegium Da Vinci – uczelnia ludzi ciekawych!

 


Oferta studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia:
W ofercie posiadamy także:

 

Na Uczelni działa także Akademia Trzeciego Wieku. W jej ramach wszystkim aktywnym osobom, które ukończyły 50 lat proponujemy wykłady specjalistów z różnych dziedzin, zajęcia seminaryjne w sekcjach zainteresowań oraz lektoraty z języków obcych. Dzieci w wieku od 6 do 12 lat mogą skorzystać z oferty ciekawych wykładów i warsztatów, oferowanych w ramach Uniwersytetu dla Dzieci.

 

Należymy do Grupy Human Touch

Co łączy Vox - spółki z branży budownictwa i wyposażenia wnętrz, Concordia Design - centrum innowacji, designu i kreatywności, uczelnie: School of Form, Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej, Collegium Da Vinci, szkoły Da Vinci, Fundację Sztuki Współczesnej Vox-Artis oraz Fundusz Stypendialny Talenty? Do niedawna wszystkie te aktywności łączył kapitał i nazwisko właściciela Piotra Voelkela. Od kilku lat to też kierunek zmian, które doprowadziły do połączenia tych podmiotów we wspólnej idei rozwoju nazwanej Human Touch.

W Collegium Da Vinci Human Touch to rodzaj kultury organizacyjnej, humanistyczny kod DNA dla edukacji i biznesu, który zaszczepiamy w naszych Studentach. Rozbudzamy ducha przedsiębiorczości, pokazujemy jak stosować wiedzę w praktyce, uczymy odwagi podejmowania decyzji. Tworzymy zespoły złożone z niepowtarzalnych jednostek, które współpracują dla osiągnięcia jednego celu. 

Czas studiów może okazać się najbardziej twórczym i kreatywnym momentem w życiu. Naszym Studentom oddajemy do dyspozycji przestrzeń na eksperymenty, poszukiwania i próby. Uczymy jak uczyć się nieustannie obserwując nowe pojawiające się nieoczekiwanie potrzeby. HTG to wartość, która inspiruje do rozwijania pasji, a także pokazuje jak tworzyć zespoły i w nich pracować realizując coraz to inne zadania.

Nasza Uczelnia to doskonałe miejsce dla tych wszystkich, którzy chcą się rozwijać i nie boją się realizować swoich marzeń.

humantouchgroup.com