Uczelnia

Collegium Da Vinci to wiodąca w Wielkopolsce szkoła wyższa, która we współpracy z otoczeniem biznesu zapewnia kompleksowy start w życie zawodowe swoich studentów.

Od 1996 roku dbamy by proponowane przez nas kierunki były zgodne z zapotrzebowaniem rynku, a programy studiów powstawały we współpracy z pracodawcami i partnerami biznesowymi. W Collegium Da Vinci w ramach codziennych zajęć uczymy realnych umiejętności zawodowych oraz kompetencji ułatwiających pracę w zmiennym środowisku biznesowym. Zapewniając codzienny, bezpośredni kontakt z przedsiębiorcami wierzymy, że nasza szkoła jest pierwszym, najważniejszym stopniem w karierze. Dążymy do tego, by co najmniej 95% naszych absolwentów po ukończeniu szkoły znalazło zatrudnienie w wymarzonym zawodzie.

Statut CDV.


Oferta studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia:
W ofercie posiadamy także:

 

Na Uczelni działa także Akademia Trzeciego Wieku. W jej ramach wszystkim aktywnym osobom, które ukończyły 50 lat proponujemy wykłady specjalistów z różnych dziedzin, zajęcia seminaryjne w sekcjach zainteresowań oraz lektoraty z języków obcych. Dzieci w wieku od 6 do 12 lat mogą skorzystać z oferty ciekawych wykładów i warsztatów, oferowanych w ramach Uniwersytetu dla Dzieci.

 

Należymy do Grupy Human Touch

Co łączy Vox - spółki z branży budownictwa i wyposażenia wnętrz, Concordia Design - centrum innowacji, designu i kreatywności, uczelnie: School of Form, Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej, Collegium Da Vinci, szkoły Da Vinci, Fundację Sztuki Współczesnej Vox-Artis oraz Fundusz Stypendialny Talenty? Do niedawna wszystkie te aktywności łączył kapitał i nazwisko właściciela Piotra Voelkela. Od kilku lat to też kierunek zmian, które doprowadziły do połączenia tych podmiotów we wspólnej idei rozwoju nazwanej Human Touch.

W Collegium Da Vinci Human Touch to rodzaj kultury organizacyjnej, humanistyczny kod DNA dla edukacji i biznesu, który zaszczepiamy w naszych Studentach. Rozbudzamy ducha przedsiębiorczości, pokazujemy jak stosować wiedzę w praktyce, uczymy odwagi podejmowania decyzji. Tworzymy zespoły złożone z niepowtarzalnych jednostek, które współpracują dla osiągnięcia jednego celu. 

Czas studiów może okazać się najbardziej twórczym i kreatywnym momentem w życiu. Naszym Studentom oddajemy do dyspozycji przestrzeń na eksperymenty, poszukiwania i próby. Uczymy jak uczyć się nieustannie obserwując nowe pojawiające się nieoczekiwanie potrzeby. By Human Touch to wartość, która inspiruje do rozwijania pasji, a także pokazuje jak tworzyć zespoły i w nich pracować realizując coraz to inne zadania.

Nasza Uczelnia to doskonałe miejsce dla tych wszystkich, którzy chcą się rozwijać i nie boją się realizować swoich marzeń.

humantouchgroup.com