Szkolenia

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami dotyczącymi planowanych na rok akademicki 2015/2016 spotkań, szkoleń i warsztatów organizowanych przez Biuro Karier CDV. Harmonogram spotkań rok akademicki 2015/2016r.

 

KWIECIEŃ 2016

Spotkanie z Praktykiem - Michał Karnafel

Michał Karnafel, Dyrektor ds. Sprzedaży, Lokalmedia


Temat: Budowanie zespołu handlowego

Dlaczego najważniejsza jest sprzedaż, dlaczego przy budowaniu zespołu potrzebna jest wizja menedżera,po co jest kodeks honorowy, jak planować sprzedaż, jak rekrutować, jak udzielać feedbacku i dlaczego warto zainwestować czas w coaching handlowców.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, obowiązują zapisy.

Zapraszamy na spotkanie!
Dzień 20 kwietnia 2016 r.
Godzina 15:00-17:00
Sala A308

Weź ze sobą CV! Aplikuj na stanowisko Opiekuna Kampanii Reklamowej.

 

MARZEC 2016

Wirtualne Targi Pracy VII edycja

Miejsce: praca.cdv.pl

Data: 9 i 10 marca 2016
Ponad 100 Pracodawców! Nowe oferty pracy, praktyk, staży...

Sprawdź!

LUTY 2016

„Rozbijanie szklanych sufitów” - warsztaty coachingowe dla kobiet

Cykl kierowany jest do kobiet wchodzących na rynek pracy. Jego celem jest podwyższanie aspiracji i wzmocnienie kwalifikacji Pań do przekraczania barier i ograniczeń w realizacji zawodowych celów. 

Proponujemy Paniom warsztaty coachingowe z zakresu zarządzania sobą i własnym życiem, komunikacji i porozumiewania, autoprezentacji - poszerzające świadomość posiadanych umiejętności, talentów i predyspozycji, wzmacniające poczucie własnej wartości, ułatwiające panowanie nad stresem i zarządzanie emocjami. 

Dzień 20-21 lutego2016 r.
Godzina 10:00-17:00

Sala: 004

Więcej informacja na Facebooku.

Udział bezpłatny. 
Obowiązują ZAPISY

STYCZEŃ 2016

Spotkanie z Praktykiem - Ireneusz Kolasiński

Zrekrutowałem dziesiątki pracowników – teraz sam jestem obiektem rekrutacji.

Jestem praktykiem biznesu FMCG z wieloletnim doświadczeniem w uznanych firmach. Unilever? Wiem z czym to się je.
Carlsberg? Kompania Piwowarska?
Niezłe piwo sobie nawarzyłem…
Sprzedaję i sprawiam, że to moje produkty wybiera konsument.
Swobodnie poruszam się na rynku tradycyjnym, jak i nowoczesnym –
łączę tradycję z kijakantami.Targetuję, outsourcuję i menedżuję.
Bajery buyerów to dla mnie codzienność”.

Zapraszamy na spotkanie!
Dzień 21 stycznia 2016 r.
Godzina 12:00-13:30
Sala A308

Udział bezpłatny. 
Obowiązują ZAPISY

GRUDZIEŃ 2015

15 grudnia - Praktycznie Rzecz Biorąc cz. 7

Dowiedz się jak najlepiej przygotować swoje dokumenty aplikacyjne, co zrobić, aby zostać dobrze zapamiętanym, jak odpowiadać na pytania Rekruterów oraz jakich błędów unikać w procesie rekrutacji. Poznaj nowe technologie, które pozwolą Ci się wyróżnić spośród innych kandydatów i dostać wymarzoną posadę!

Prowadząca: Weronika Sierant, HR Manager Smart MBC, posiada 4 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych. Certyfikowana w zakresie narzędzi psychometrycznych Thomas PPA i Thomas GIA, które wykorzystuje m.in. na potrzeby rekrutacji i selekcji. W codziennej pracy stosuje wideorekrutacje.

Firma Smart MBC zajmuje się szeroko pojętą rekrutacją, ale to przede wszystkim sklep internetowy z własnymi usługami i narzędziami. Zrzesza partnerów, których narzędzia mogą wspomóc procesy rekrutacyjne i szkoleniowe. Zachęcam do zapoznania się: www.sklep.smartmbc.pl

Smart MBC zaprasza na PROJEKT KARIERA!
Weź udział i zdobądź najlepszą praktykę w mieście!

Aby zapisać się na spotkanie wypełnij formularz zgłoszeniowy.

12 grudnia – Work-Life Balance, Miejsce: Foyer

Wśród Osobowości IV Nocy Szkoleń trener, rekruter, psychoterapeutka, fotograf i instruktor jogi, wszystko po to, aby pokazać uczestnikom jak zapanować nad czasem i nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę, a także sprawić, by praca była pasją, a nie stała się obsesją…

16:00-17:30 Praktyk Einsteina – czyli o mądrym gospodarowaniu czasem. 

17:30–19:00 Gdy nie możemy przestać pracować. Jak się nie wypalić i zadbać o siebie?

19:00–20:00 Pasja czyni wolnym.

19:00–20:00 Sztuka relaksu, czyli o tym dlaczego człowiek nie może pracować bez odpoczynku, a i odpoczynek bez pracy nie daje zadowolenia.

Aleksandra Klupś, Agnieszka Elżbieta Kuca - to połączenie wiedzy, zainteresowań i pasji dwóch trenerów, psychologów i rekruterów.  Nasza misja - szkolić tak, by rozbudzić  chęć rozwoju – jest realizowana poprzez przekazywanie uczestnikom wiedzy,  przydatnej w pracy i w życiu osobistym, wiedzy przełożonej na praktyczne wskazówki, omawiane w przyjaznej, swobodnej atmosferze, zachęcając do dyskusji i sprawdzenia samego siebie. By trafiać za każdym razem w sedno potrzeb i wymagań naszych odbiorców, tworzymy autorskie szkolenia wraz z planami ich ewaluacji - AiA Doradztwo

Sabina Sadecka - jest psychoterapeutką, psycholożką, współzałożycielką centrum psychologiczno-coachingowego inspeerio. Uczy psychologii studentów Collegium Da Vinci. Zdarza jej się często  pracować z osobami wypalonymi zawodowo i pracoholikami - zarówno podczas indywidualnych sesji, jak i szkoleń. Jej życiową misją jest popularyzacja reguł rządzących zdrowiem psychicznym - Inspeerio

Hubert Kocikowski - Instruktor jogi. Będąc małym chłopcem przeczytałem pewną książkę, książkę która wywarła na mnie ogromny wpływ. Postanowiłem, że uczynię tak jak główny bohater – nigdy nie dorosnę. Jak na razie całkiem nieźle mi się to udaje.

Radosław Kołpowski aka Lis - Wielkopolanin, sercem oddany Poznaniowi. Projektant zieleni, fotograf z zamiłowania i pasjonat natury. Specjalizuje się w fotografii przyrodniczej i makro. NATIONAL GEOGRAPHIC POLSKA (6 EDYCJA) - Pierwsze miejsce w kategorii Zwierzęta - fot."Małpia twarz", PORTAL EKOLOGIA.PL Zdjęcie Roku 2012 - fot. "Na krawędzi". - lisografia.pl

Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

Aby zapisać się na warsztaty wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z III Nocy Szkoleń :)

 

LISTOPAD 2015

24 listopada - Praktycznie rzecz biorąc cz.6

Czy wiesz, że Polska jest w światowej czołówce pod względem atrakcyjności inwestycyjnej dla sektora nowoczesnych usług biznesowych? Branża ta rozwija się bardzo szybko i w tej chwili nasz kraj z ponad 150 tysiącami zatrudnionych w tym sektorze zajmuje pierwsze miejsce w Europie i trzecie na świecie. 

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o tej branży, jej historii i rozwoju a także o tym jak zaplanować swoją karierę w sektorze usług wspólnych zapraszamy na spotkanie z p. Anną Berczyńską, dyrektorem Global Shared Service Center, Ciber Polska Sp. z o. o.

Weź ze sobą CV!

PAŹDZIERNIK 2015

28 października - Praktycznie rzecz biorąc cz.5

Pierwsze w tym roku akademickim spotkanie z Praktykiem z cyklu PRAKTYCZNIE RZECZ BIORĄC cz.5

Tym razem Piotr Urbaniak - Członek Zarządu Traffic Trends - opowie o tym jak wygląda kariera w branży przyszłości. Czyli rozwój usług marketingowych, jak i polskiego e-commerce.

Oczywiście nie zapomnij zabrać ze sobą CV!
Traffic Trends przedstawi oferty płatnych staży.