Studencka Baza Ekspertów

Szanowni Państwo, 

nasi studenci posiadają duże doświadczenie, ciekawe zainteresowania, a ponadto są otwarci do współpracy i chętni do podzielenia się swoją wiedzą. Oferujemy Państwu szybką, profesjonalną pomoc w sytuacjach wymagających specjalistycznej wiedzy, danych lub komentarza w zakresie określonej dziedziny lub nagłych sytuacji kryzysowych. 

W celu nawiązania kontaktu z wybranym Ekspertem prosimy kontaktować się z Agatą Skibicką - Rzecznikiem Prasowym CDV: tel. 61 85 84 396 lub 697 691 314.

Uwaga! Informacje oraz zdjęcia zawarte poniżej mogą zostać wykorzystane wyłącznie do celów uprzednio uzgodnionych z Rzecznikiem Prasowym CDV. Korzystanie z nich nie może naruszać godności i dóbr osobistych przedstawionych osób.

Mikołaj Bystrzyński

Student III roku informatyki ze specjalizacją Game Design. Zawsze chciał być informatykiem, ale nie potrafił się za nic konkretnego zabrać. Jego starania kończyły się na prostych formach w Windowsie i programach do obliczania n-tej potęgi z liczby. Dopiero na II roku poznał kolegów, którzy przedstawili mu silnik do gier Unity3D. Od tamtego czasu w wolnych chwilach pisze grę science - fiction. Planuje ją kiedyś wydać, ale to pewnie trochę to jeszcze potrwa. Aktualny stan znajdziecie na jego kanale YouTube: https://goo.gl/Ali4bk. Realizuje również kilka projektów na GitHubie, między innymi własny silnik do gier w OpenGLu i C#: https://github.com/mikii123/LELEngine

 Obszar odpowiedzialności: C#, silnik Unity3D, programowanie, Game Design i OpenGL.

Patryk Dukat

Student II roku doradztwa i coachingu, pasjonat psychologii. Od kilku lat zawodowo związany ze sprzedażą i marketingiem, zaś od niedawna również z coachingiem. Współtwórca projektu edukacyjnego "Coaching bez tajemnic" realizowanego na uczelniach wyższych. Prywatnie, zainicjował kilka akcji społecznych z budową skateparku w rodzinnym Opocznie na czele. Po godzinach, miłośnik aktywnego trybu życia (w szczególności sportów walki), motoryzacji i Jamesa Bonda. Częsty bywalec filharmonii. Najlepiej czuje się w towarzystwie ambitnych i zdecydowanych osób oraz dobrze wysmażonego burgera.

Obszar odpowiedzialności: Coaching, psychologia, sprzedaż&marketing, sporty walki

 

Bartosz Kałużny

Student II roku doradztwa i coachingu. Posiadacz stopnia 2 Dan w Taekwondo Olimpijskim, trener klubu UKS Taekwondo Feniks Śrem, były zawodnik wielokrotny mistrz Polski oraz reprezentant Polski w Taekwondo Olimpijskim. Współpracuje ze sportowcami w obszarze przygotowania mentalnego oraz coachingu sportowego. Obszar zainteresowań: psychologia sportu, tradycyjne sztuki walki, NBA.

Obszar odpowiedzialności: Taekwondo, psychologia sportu, sztuki walki


Marcin Bortkiewicz

Od kilku lat podróżuje... dużo. Lubi poznawać ludzi, nowe miejsca oraz ich obyczaje. Jego wyprawy są niskobudżetowe, głównie autostopem. W ostatnie wakacje wyruszył w stronę Hiszpanii, którą zwiedził całą od północy po południe. Stamtąd wybrał się na Gibraltar, gdzie mieszkał kilka dni na plaży. Przepłynął jachtem do Lizbony, na którym pracował w zamian za transport. Zwiedził również Skandynawię oraz Bałkany autostopem. Zarabia na ulicy robiąc bańki mydlane, zapewniając sobie niezależność finansową. Ma mnóstwo patentów, jak przetrwać w czasie podróży. Jego wojaże trwają zazwyczaj od miesiąca do dwóch.

Obszar odpowiedzialności: Podróże, głównie niskobudżetowe


Artur Zakrzewski

Student I roku kierunku doradztwo i coaching. Sportem zajmuje się od 5 roku życia. W wieku 11 lat zdobył pierwszy złoty medal na Mistrzostwach Polski. Reprezentant kadry narodowej skoków na trampolinie od 2008 roku , do chwili obecnej. Brązowy medalista mistrzostw świata w 2014 roku. Trener Gimnastyki od 2015 w Reebok Crossfit Poznań oraz Jump Arena Poznań.

Obszar odpowiedzialności: sport, igrzyska olimpijskie, przygotowanie fizyczne, gimnastyka, skoki na trampolinie, sporty ekstremalne

 

Marta Nowak

Studentka I roku grafiki. Cosplay, własnoręcznie tworzy stroje z filmów seriali, komiksów i gier. Od tworzenia zbroi z materiałów termoplastycznych, tworzenie replik broni po najzwyklejsze szycie. Prowadzi własne profile Social Media gdzie dzieli się swoimi pracami oraz poradami. Jest zapraszana za granicę w charakterze gościa (Cosplay Guest). Zwykle na takich wydarzeniach (Comic Cony, Konwenty, Targi i inne Show związane z tematyką fantastyki/gier) jest sędzią podczas konkursu cosplay.Prowadzi zajęcia z tworzenia zbroi tzw. Workshop.

Obszar odpowiedzialności: gry, komiksy, filmy sci-fi, kostiumografia, organizacja wydarzeń, prowadzenie paneli tematycznych, podróże, prowadzenie profili social media, zna angielski i francuski.

Linki do profili:

www.facebook.com/CalypsenCosplay

www.instagram.com/calypsencosplay

 

Klaudia Cichocka

Studentka II roku Edukacji prorozwojowej. Jej największą pasją jest pisanie piosenek i wierszy. Już w szkole podstawowej zaczęły powstawać pierwsze rymowanki, a gdy w wieku 13 lat zaczęła grać na gitarze - piosenki. Obecnie wokalistka i założycielka zespołu ELOHEH. Poza muzyką aktywnie działa w Salezjańskim Wolontariacie Misyjnym, gdzie jako koordynator ds. animacji szerzy ideę wolontariatu organizując wraz z innymi wolontariuszami animacje i prezentacje misyjne w szkołach i przedszkolach. Interesuje się także edukacją globalną.  W wolnych chwilach maluje portrety przyjaciół.


Obszar odpowiedzialności: wolontariat misyjny, edukacja globalna, piosenkopisanie

 Klaudia Cichocka

Marcin Rajczak

Student I roku Zarządzania kreatywnego (II stopień), który od lat stawia w swoim codziennym życiu na praktykę. Już od 17 roku życia pełnił rolę rzecznika prasowego w trzecioligowym klubie piłkarskim Unia Swarzędz. Po kilku latach spędzonych w tym zespole trafił do Lecha Poznań, gdzie pracuje w dziale marketingu internetowego jako specjalista ds. digital media. Poza tworzeniem materiałów graficznych, zajmuje się także działaniami fotoreporterskimi oraz kreowaniem materiałów wideo.

Ma na swoim koncie publikacje m.in. w Fakcie oraz Przeglądzie Sportowym. Jako grafik współpracował m.in. z Mercedes-Benz oraz Urzędem Miasta Poznania. Wielki pasjonat piłki nożnej, która jest nieodłącznym elementem jego codziennego życia.

Obszar zainteresowań: grafika, budowanie wizerunku firmy, fotografia, tworzenie materiałów wideo, social media, piłka nożna


Adam Sołowiński

Student I roku mediaworkingu. Piłkarski freak. Od dziecka związany z piłką nożną i choć kariery na miarę Lewandowskiego zrobić się nie udało (z niewiadomych przyczyn) do dziś jest bardzo mocno związany z tą dyscypliną. Był felietonistą w footbar.org, redaktorem sportowym w lokalnej gazecie - Głos Węgrowa i Okolic, z którą współpracuje do dziś. Współtworzy też projekt skautingowy - Ty Też Masz Szansę, który ma na celu znalezienie młodym piłkarzom klubów w wyższych ligach.


Obszar odpowiedzialności: strategie PRowe klubów i piłkarzy, analizy spotkań, komentarze, czy nawet spekulacje - po prostu wszystko co jest związane z tą najpiękniejszą dyscypliną sportu.

Patryk Szymkowiak

Student I roku grafiki. W wieku lat 20 wyjechał do Irlandii. Pasjonat fotografii oraz grafiki tej płaskiej, jak i przestrzennej. Absolwent Regionalnego Ośrodka Artystycznego w Poznaniu na profilu fotografia. Na swoim koncie posiada wiele wyróżnionych zdjęć kilka projektów z innymi artystami oraz kilka graficznych dokonań. Interesuje się fotografią cyfrową, a co najważniejsze post produkcją w Photoshopie. Aktualnie prowadzi projekt 365 dni gdzie fotografią dokumentuje swój każdy dzień.


Obszar odpowiedzialności: postproducja fotografii, kadrowanie, fotografia architektury, krajobrazu, uliczna, nocna


Bartosz Kowalik


Animator hotelowy, wolontariusz w Erasmus Student Network i student I roku Mediaworkingu w CDV. W wieku 12 lat wyjechał na swoją pierwszą wymianę zagraniczną do Niemiec. Gdy skończył 14 lat, bez zastanowienia wziął udział w kolejnym projekcie i wyjechał do Francji. Spędził 7 miesięcy w Grecji i na Wyspach Kanaryjskich, gdzie pracował jako animator hotelowy. Aktualnie promuje ideę mobilności wśród studentów i uczniów liceów w ramach kampanii społecznej Mov’in Europe, której jest Koordynatorem Ogólnopolskim. Certyfikowany mówca publiczny Social Wolves.

 

Obszar odpowiedzialności: wystąpienia publiczne, kampanie społeczne, event management, social media, mobilność studencka, program Erasmus+

 Bartosz Kowalik

Adam Marciniak

Student II roku informatyki. Zapalony pasjonat szeroko pojętej technologii oraz muzyki metalowej. Brand manager w agencji CFA koncentrującej się na organizacji turniejów e-sportowych, targów gamingowych oraz wydarzeń skupiających twórców publikujących materiały w serwisie YouTube z ich fanami. Twardo stąpający po ziemi realista, który lubi robić rzeczy po swojemu.


Obszar odpowiedzialności: Turnieje e-sportowe, wydarzenia gamingowe oraz nowinki technologiczne, a także aktualności polskiej sceny youtuberskiej jak i streamerskiej.