Partnerzy

 

Organizatorzy:

logo cdv

Collegium Da Vinci: 

Collegium Da Vinci to wiodąca w Wielkopolsce szkoła wyższa, która we współpracy z otoczeniem biznesu zapewnia kompleksowy start w życie zawodowe swoich studentów.
Od 1996 roku dbamy by proponowane przez nas kierunki były zgodne z zapotrzebowaniem rynku, a programy studiów powstawały we współpracy z pracodawcami i partnerami biznesowymi. W Collegium Da Vinci w ramach codziennych zajęć uczymy realnych umiejętności zawodowych oraz kompetencji ułatwiających pracę w zmiennym środowisku biznesowym. Zapewniając codzienny, bezpośredni kontakt z przedsiębiorcami wierzymy, że nasza szkoła jest pierwszym, najważniejszym stopniem w karierze. Dążymy do tego, by co najmniej 95% naszych absolwentów po ukończeniu szkoły znalazło zatrudnienie w wymarzonym zawodzie.


SpeedUp:

SpeedUp Venture Capital Group to wiodąca polska grupa funduszy wczesnej fazy inwestujących na wszystkich etapach rozwoju nowych przedsiębiorstw. W skład grupy wchodzą cztery fundusze: SpeedUp Investments, SpeedUp IQbator, LMS Invest oraz SpeedUp Innovation. Wszystkie różnią się pod względem źródeł kapitału, którym dysponują oraz stopniem rozwoju projektów, które pozostają w obszarze ich zainteresowania. W portfolion grupy znajdują sie takie spółki, jak Booklikes, Okazjum.pl, Legimi, Omni3d, Zencard, Paymento czy mustache.pl


Patron:

Prezydent Miasta Poznania 


bp

Business & Prestige

„Miejsce to stworzyłam, by być bliżej kobiet i dla kobiet, by wspierać Cię w Twoich działaniach i pokazywać Twoje sukcesy. Każdego dnia z moim cudownym zespołem jednoczę siły najlepszych ekspertów, felietonistów, osobowości ze świata biznesu i inspiracji. Praca nad tym projektem zamienia moje marzenia w rzeczywistość, marzenia o dzieleniu się wiedzą i wartościami, o wzajemnym wsparciu i współdziałaniu, o łączeniu ludzi i ich pasji.”
Magdalena Koźmala, Redaktor naczelna 


sprawny marketing

SprawnyMarketing.pl

W serwisie SprawnyMarketing.pl piszemy o marketingu internetowym, przede wszystkim o marketingu w wyszukiwarkach i mediach społecznościowych. Czytają nas pozycjonerzy, pracownicy agencji interaktywnych, działy marketingu, studenci, osoby zainteresowane marketingiem internetowym. Sprawny.Marketing jest także wydawcą magazynu branżowego o tym samym tytule, organizatorem ponad 30 szkoleń, które prowadzą pierwsi w Polsce oficjalni trenerzy Google, a także organizatorem największej konferencji o tematyce marketingu internetowego - I love marketing & social media, która dwa razy do roku gromadzi publiczność liczącą ponad 800 osób.

 


 

 

Partnerzy:


Miasto Poznań.

Startup Poznań – inicjatywa w ramach, której Miasto Poznań przy współpracy z przedstawicielami związanych z Poznaniem firm i instytucji stara się wypracować możliwie najlepszy program wsparcia dla młodych firm działających w oparciu o nowe technologie. Celem projektu jest promocja poznańskich startupów, wspieranie ich rozwoju, zapewnianie dostępu do niezbędnej wiedzy oraz aktywowanie i rozbudowywanie już funkcjonującego ekosystemu lokalnej społeczności. Więcej startup.poznan.pl 


debski sad

Dębski Sad 

Od 1975r. prowadzimy 12-hektarowe Gospodarstwo Sadownicze w Rabowicach k/Swarzędza, w którym uprawiamy ponad 20 odmian jabłoni, 16 odmian śliw i 4 odmiany grusz. Od prawie 20 lat uprawy są prowadzone zgodnie z proekologiczną metodyką Integrowanej Produkcji. Od roku 2010 tłoczymy z naszych jabłek naturalne, 100% soki NFC (nie z koncentratu), które na tegorocznych Targach Polagra zostały wyróżnione przez Wielkopolską Izbę Rolniczą i otrzymaliśmy tytuł 'Polskiego Producenta Żywności 2016'.
Zarówno nasze owoce jak i soki można zakupić w kilku lokalnych sklepach na terenie Poznania, ale przede wszystkim zapraszamy do naszego sklepu firmowego w Rabowicach.


logo lajkonik

Lajkonik 

Lajkonik towarzyszy Konsumentom od ponad 100 lat, uprzyjemniając im spędzanie wspólnych, rodzinnych chwil.
Tradycja wypieku pielęgnowana przez nas od lat zaowocowała uznaniem konsumentów. Dlatego nasze paluszki, krakersy, precelki i talarki możemy z dumą nazwać numerem 1 w Polsce. Lajkonik to marka znana i rozpoznawana przez 98% konsumentów, obecna w co drugim domu w Polsce.
Lajkonik to również marka innowacyjna – regularnie wprowadzamy na rynek nowe produkty, zapewniając wszystkim pokoleniom idealną przekąskę na każdą okazję.


colian

Colian Sp. z o.o.  

Firma Colian to prężnie działająca polska firma, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości słodyczy, kulinariów i napojów. Colian jest jednym z czołowych producentów na rodzimym rynku artykułów spożywczych, a zwłaszcza na krajowym rynku słodyczy. Skupia silne, znane krajowe marki krajowe: Goplana, Solidarność, Jutrzenka, Grześki, Familijne, Jeżyki, Akuku!, Mella, Hellena, Appetita i Siesta. Za ich sukcesem stoi: rozpoznawalność, sposób produkcji, łączący tradycyjne metody z innowacyjnymi, gwarancja jakości i smaku, a także silne wsparcie marketingowe oraz przemyślane strategie. Wyroby, którymi delektują się mieszkańcy ponad 60 państw na całym świecie, powstają w nowoczesnych zakładach produkcyjnych. 


logo Wiejce

Pałac Wiejce 

Majątek Ziemski Pałac Wiejce to obiekt historyczny położony nad rzeką Wartą w sercu Puszczy Noteckiej. Pałac wraz z zespołem budynków to obiekt turystyczny zapewniający 140 miejsc noclegowych Gościom hotelowym. W Majątku znajduje się 6 sal konferencyjno-szkoleniowych oraz 3 sale restauracyjne. Podstawą działalności  Pałacu Wiejce są szkolenia i konferencje oraz firmowe spotkania organizacyjne, a także przyjęcia weselne i spotkania okolicznościowe. Od kilku lat współpracujemy z biurami podróży goszcząc zagranicznych turystów uczestniczących w wycieczkach zorganizowanych. W sezonie wakacyjnym działa Restauracja Kukuryku, w której serwujemy tradycyjną polska kuchnię.


logo dada

Dada Cafe 

Dada Cafe Kutrzeby 10, czyli nasz uczelniany barek. Miejsce gdzie zjesz zdrowo, szybko i smacznie z CAŁĄ RODZINĄ czy ZNAJOMYMI. Zjesz tyle ile chcesz !


logo kaufland

Kaufland  

Zadowolenie naszych klientów jest kluczową wartością w naszej codziennej pracy. Naszym wspólnym celem jest przyczynianie się do zapewnienia naszym klientom satysfakcjonujących i spokojnych zakupów. Dlatego opracowaliśmy zbiór podstawowych zasad postępowania w naszej firmie. Wierzymy, że tylko pracownik, który chętnie wykonuje swoją pracę, będzie w stanie przekazać zadowolenie i pozytywne emocje naszym Klientom. 


 

Partner logistyczny:

logo mini

Grupa Inchcape: 

Inchcape jako marka na Świecie obejmuje działaniami takie rynki jak Australia i Nowa Zelandia, Ameryka Południowa oraz kraje w Azji i Europie. W Europie od wielu lat działa w krajach takich jak Belgia, Grecja czy kraje Bałkańskie. Inchcape rozwija szczególną skalę działalności w Wielkiej Brytanii, skąd wywodzi się Grupa. W Polsce Inchape obecny jest od 2004 roku, jako partner marek BMW, MINI oraz BMW Motorrad. Prowadzi 3 salony samochodowe, w Poznaniu, Warszawie oraz Wrocławiu. W ofercie Inchcape Motor w Polsce znajdują się samochody nowe i używane BMW i MINI, motocykle BMW, usługi w autoryzowanych serwisach oraz oryginalne części i akcesoria.