Partnerzy

 

Organizatorzy:

Collegium Da Vinci: 

Collegium Da Vinci to wiodąca w Wielkopolsce szkoła wyższa, która we współpracy z otoczeniem biznesu zapewnia kompleksowy start w życie zawodowe swoich studentów.
Od 1996 roku dbamy by proponowane przez nas kierunki były zgodne z zapotrzebowaniem rynku, a programy studiów powstawały we współpracy z pracodawcami i partnerami biznesowymi. W Collegium Da Vinci w ramach codziennych zajęć uczymy realnych umiejętności zawodowych oraz kompetencji ułatwiających pracę w zmiennym środowisku biznesowym. Zapewniając codzienny, bezpośredni kontakt z przedsiębiorcami wierzymy, że nasza szkoła jest pierwszym, najważniejszym stopniem w karierze. Dążymy do tego, by co najmniej 95% naszych absolwentów po ukończeniu szkoły znalazło zatrudnienie w wymarzonym zawodzie.


SpeedUp:

SpeedUp Venture Capital Group to wiodąca polska grupa funduszy wczesnej fazy inwestujących na wszystkich etapach rozwoju nowych przedsiębiorstw. W skład grupy wchodzą cztery fundusze: SpeedUp Investments, SpeedUp IQbator, LMS Invest oraz SpeedUp Innovation. Wszystkie różnią się pod względem źródeł kapitału, którym dysponują oraz stopniem rozwoju projektów, które pozostają w obszarze ich zainteresowania. W portfolion grupy znajdują sie takie spółki, jak Booklikes, Okazjum.pl, Legimi, Omni3d, Zencard, Paymento czy mustache.pl


Partnerzy:

Concordia Design. Centrum designu w centrum Poznania.

O tym, że wszystko jest zaprojektowane można na co dzień przekonać się w centrum designu Concordia Design.  To tu, już od czterech lat, projektuje się ciekawe wydarzenia, warsztaty dla dorosłych i dla dzieci, menu w restauracji i przede wszystkim różnego rodzaju eventy – konferencje, spotkania tematyczne i imprezy firmowe. Centrum łączy ludzi biznesu, projektantów i wszystkich, którzy chcą się rozwijać. Można tu przyjść na bezpłatne wystawy, wykłady z cyklu „design open”, „Śniadania z Transatlantykiem”, kolejne edycje TEDx Poznań i inne ciekawe wydarzenia.

Miejsce przyciąga nie tylko ciekawą ofertą, ale również niepowtarzalną architekturą. Centrum mieści się w zabytkowym budynku Starej Drukarni, która po renowacji zyskała nowoczesny charakter, nie tracąc jednocześnie wyjątkowego stylu. Do dyspozycji jest tu aż 1000m² przestrzeni o ogromnych możliwościach aranżacyjnych. Na parterze mieści się restauracja, w której promuje się polskie wzornictwo i dobrą, lokalną kuchnię, a na piętrach sale warsztatowe różnej wielkości. Aranżacja i klimat wnętrza, że jest to idealne miejsce spotkań – zarówno tych biznesowych, jak i rodzinnych, czy przyjacielskich. Meble VOX.

Firma działająca od 1989 roku i od początku istnienia będąca liderem innowacji w polskiej branży meblarskiej. Posiada ponad 200 salonów firmowych i stoisk typu „shop in shop” w kraju i za granicą. Eksportuje niemal do wszystkich krajów Europy, Stanów Zjednoczonych, a także państw Bliskiego Wschodu. Jako jedna z nielicznych polskich firm rozwija także sprzedaż pod własną marką na zachodzie Europy. Doskonałym przykładem jest ekspansja na rynku niemieckim, gdzie firma posiada  prawie 100 ekspozycji pod marką VOX w największych sieciach meblowych. Jest to pierwszy tak znaczący sukces polskiej marki w Niemczech.

Marka VOX jest pionierem w wykorzystaniu nowoczesnego myślenia projektowego (tzw. design thinking) przy tworzeniu nowych kolekcji. Innowacyjne podejście do procesu projektowania polega na uwzględnieniu wyników badań dotyczących zmian zachodzących we współczesnym świecie. W prace nad nowymi kolekcjami mebli zaangażowani są socjologowie, etnografowie i psycholodzy. Wykorzystanie wiedzy z obszaru różnych dyscyplin humanistycznych pozwala tworzyć meble, które dostosowują się do potrzeb współczesnego człowieka. Opracowana w ten sposób kolekcja Young Users znalazła się w gronie 120 ikon polskiego designu w wydanej przez Fundację Kocham Polskę publikacji „Symbole polskiego designu” (2014). Firma Meble VOX stworzyła VOXBOX – pierwszy w Polsce program do aranżacji wnętrz, który dostępny jest online. Nie wymaga on instalacji, jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Umożliwia stworzenie dowolnej aranżacji, zapisanie skończonego projektu i wygenerowanie wysokiej jakości zdjęć oraz udostępnianie ich w kanałach społecznościowych.

Wolność, będąca esencją marki VOX, rodzi się tam gdzie możemy robić to, co kochamy. Dlatego też nowe kolekcje Mebli VOX powstają z myślą o pasjach i potrzebach użytkowników, pozwalając im na stworzenie pięknego i funkcjonalnego wnętrza, w którym można pozostać sobą.

 

 NaviExpert

Dostawca pierwszej w Polsce mobilnej nawigacji działającej na większości telefonów komórkowych i tabletów dostępnych na rynku. Firma współpracuje z wiodącymi operatorami telefonii komórkowej Orange, Play, Plus, T-Mobile. Spółkę utworzyli w połowie 2005 r. wieloletni pracownicy naukowi Instytutu Informatyki Politechniki Poznańskiej

 FIU FIU Grupa Filmowa.

FIU FIU to grupa filmowych zapaleńców, którzy swoim kredo uczynili słynny pocałunek Bogarta - jednym słowem, pracują tak jakby była to ich ostatnia produkcja w życiu.Lech Poznań.

Lech Poznań od niemal stu lat jest chlubą całej Wielkopolski. Na mecze Kolejorza przychodzą całe rodziny, a kolejne pokolenia niezmiennie zarażają się miłością do niebiesko-białych barw. Mistrz Polski 2015 to nie tylko wspaniała drużyna seniorska, ale także młode talenty, które pod czujnym okiem trenerów od najmłodszych lat szkolą się w Akademii Lecha Poznań, aby w przyszłości święcić triumfy przy Bułgarskiej. Lech walczy w polskiej Ekstraklasie i europejskich pucharach dostarczając kibicom nie tylko wspaniałych piłkarskich emocji, ale również możliwości obcowania z futbolem na wysokim, europejskim poziomie.Uber.

Uber to najlepszy sposób na bezpieczne, niezawodne, niedrogie i szybkie podróżowanie po twoim mieście. Zamów przejazd, korzystając z aplikację, a kierowca przyjedzie po Ciebie w ciągu kilku minut. Usługa na żądanie oznacza brak konieczności rezerwacji i czekania w kolejce do taksówki.Chocolissimo.

Historia marki Chocolissimo związana jest z ciągłymi podróżami, odkrywaniem kilkusetletniej tradycji związanej z produkcją czekolady oraz eksperymentowaniem ze smakiem i łączeniem składników. Chocolissimo to przede wszystkim nasza pasja, którą zgłębiamy każdego dnia, aby oferować tylko produkty najwyższej jakości, o unikalnych walorach smaku, zapachu, wyglądu i dotyku.
Wśród wielu znakomitych produktów czekoladowych premium, powstała koncepcja stworzenia unikalnej kolekcji zawierającej najlepsze i najciekawsze smakowe produkty, w których dbałość o szczegóły została rozciągnięta do granic możliwości, a efekt końcowy tworzy perfekcyjną treść podaną w doskonałej formie. Tak powstała marka Chocolissimo.Ministerstwo Browaru.

Miejsce jakich niewiele w naszym mieście. Multitap / wielokran w Poznaniu przy ulicy Franciszka Ratajczaka 34. 10 kranów lejących piwo i 400 piw butelkowych w lodówkach :)Marketing w praktyce.

Misją „Marketingu w Praktyce” jest przekształcanie wiedzy w energię działania. Tworząc ofertę, stawiają przed sobą dwa cele: dostarczanie wiedzy i skutecznych narzędzi pozwalających stosować ją w codziennej praktyce.Onepress.

Wydawnictwo książek klasy business, skierowanych do wszystkich, których ambicją jest systematyczny rozwój zawodowy, kolejne kroki na szczeblach w strukturze firmy i sukces rynkowy przedsiębiorstwa. Znajdziesz tu literaturę wybitnych polskich i zagranicznych specjalistów, opisującą w jasny i przystępny sposób zagadnienia ze wszystkich dziedzin biznesu, dostosowaną do odbiorców o różnym stopniu zaawansowania.Symetria.

Grupa Symetria od 1998 roku wspiera największe polskie i międzynarodowe firmy w realizacji ich celów biznesowych w Internecie świadcząc usługi z obszaru biznesu elektronicznego. Doświadczenie Symetrii budują także własne projekty internetowe (Sympatia.pl, Vitalia.pl i Trener.pl). Miasto Poznań.

Startup Poznań – inicjatywa w ramach, której Miasto Poznań przy współpracy z przedstawicielami związanych z Poznaniem firm i instytucji stara się wypracować możliwie najlepszy program wsparcia dla młodych firm działających w oparciu o nowe technologie. Celem projektu jest promocja poznańskich startupów, wspieranie ich rozwoju, zapewnianie dostępu do niezbędnej wiedzy oraz aktywowanie i rozbudowywanie już funkcjonującego ekosystemu lokalnej społeczności. Więcej startup.poznan.pl 


Patron:

Prezydent Miasta Poznania