Partnerzy

 

Organizatorzy:

Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa: 

Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa to jedna z najszybciej rozwijających się uczelni w Polsce. Swoją dzisiejszą, silną pozycję na rynku edukacyjnym zawdzięczamy ponad 18-letniej działalności, opartej na innowacyjności, współpracy z biznesem przy opracowywaniu programów zajęć, oraz dbałości o najwyższy komfort studiowania. Stabilność WSNHiD zapewnia bogata oferta studiów I stopnia, II stopnia oraz podyplomowych.


SpeedUp:

SpeedUp Venture Capital Group to wiodąca polska grupa funduszy wczesnej fazy inwestujących na wszystkich etapach rozwoju nowych przedsiębiorstw. W skład grupy wchodzą cztery fundusze: SpeedUp Investments, SpeedUp IQbator, LMS Invest oraz SpeedUp Innovation. Wszystkie różnią się pod względem źródeł kapitału, którym dysponują oraz stopniem rozwoju projektów, które pozostają w obszarze ich zainteresowania. W portfolion grupy znajdują sie takie spółki, jak Booklikes, Okazjum.pl, Legimi, Omni3d, Zencard, Paymento czy mustache.pl


Partner Strategiczny:

 

 

Dark Stork Studios

Miłość do gier i ambicja do pracy pozwoliły stworzyć zespół developerów, który podjął się wykreowania tytułu AAA na skalę międzynarodową. Dark Stork jako studio developerskie współpracuje ze zdobywcą Oscara Janem A.P. Kaczmarkiem oraz pisarzem fantasy Marcinem Mortką. Pod skrzydłami Storka działa ponad 50 osób m.in. artystów, designerów i programistów. Razem z Dark Stork Studios działają również: Ścibor Teleszyński, który zachwyca swoimi rzeźbami oraz Jan Urschel niesamowity koncept artysta. Zespół ten dzięki zaawansowanym technologicznie narzędziom i silnikowi najnowszej generacji – Unreal Engine 4, może przekuwać swoje codziennie pasje we wspólny projekt. 


Partner:

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

Inkubatory to miejsce, które promuje młodych przedsiębiorców. Staramy się, aby wiedza o przedsiębiorczości była rozpowszechniana o wiele szerzej. W ramach naszych inicjatyw staramy się docierać do jak największej liczby młodych osób, m.in. poprzez uczestnictwo w różnorodnych wydarzeniach, organizację otwartych warsztatów, prezentacji, szkoleń i konferencji.

 


Miasto Poznań

Miasto zostało partnerem konferenci w ramach akcji "Akademicki i naukowy Poznań"Patron medialny:

Press:

"Press" prezentuje wydarzenia i media w Polsce i za granicą, dostarczając fachowych analiz poszczególnych segmentów rynku mediów i reklamy. Piszemy z myślą o dziennikarzach, szefach i pracownikach działów marketingu, pracownikach sektora public relations, agencji reklamowych, media plannerach oraz wszystkich współpracujących i zainteresowanych mediami.