Partnerzy

Organizatorzy:

Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa: 

Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa to jedna z najszybciej rozwijających się uczelni w Polsce. Swoją dzisiejszą, silną pozycję na rynku edukacyjnym zawdzięczamy ponad 18-letniej działalności, opartej na innowacyjności, współpracy z biznesem przy opracowywaniu programów zajęć, oraz dbałości o najwyższy komfort studiowania. Stabilność WSNHiD zapewnia bogata oferta studiów I stopnia, II stopnia oraz podyplomowych.


LMS Invest:

LMS Invest jest częścią SpeedUp Venture Capital Group, wiodącej polskiej grupy funduszy wczesnej fazy inwestujących na wszystkich etapach rozwoju nowych przedsiębiorstw. W skład grupy poza LMS Invest wchodzą jeszcze trzy fundusze: SpeedUp Investments, SpeedUp IQbator oraz SpeedUp Innovations.


Partnerzy:

mKlaster

mKlaster - mKlaster jest lokalną inicjatywą wspierającą firmy działające w obszarze aplikacji mobilnych. Celem działań klastra jest promowanie technologii mobilnych oraz współpracy przedsiębiorstw i jednostek naukowych, a także wspieranie postępu technologicznego całego regionu zapewniając infrastrukturę techniczną i możliwości finansowania inicjatyw B+R. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013


Fanpoint

Fanpoint to zestaw gotowych mechanizmów, dających możliwość samodzielnego tworzenia zaawansowanych aplikacji na Facebooku. Obecnie jest to jedna z najbogatszych platform tego typu w Polsce i na świecie. Aplikacje są świetnym wsparciem dla osób, które mają większe oczekiwania niż standardowe opcje fanpage’a. W ofercie Fanpoint znajduje się obecnie 30 mechanizmów aplikacji podzielonych na 7 grup. Wygląd oraz funkcje każdej aplikacji można indywidualnie dopasować a wybrane z nich posiadają swoją wersję mobilną.


E24Cloud.pl

e24cloud to pierwsza polska publiczna chmura obliczeniowa. W modelu IaaS dostarczamy Ci serwery w chmurze, rozliczanej tylko za wykorzystane zasoby. Stabilne, bezpieczne rozwiązania cloud computing dla Twoich projektów IT. E24cloud jest marką firmy Beyond.pl


Onepress

Onepress jest częścią Helion S.A. jednego z największych wydawnictw specjalistycznych w Polsce. Ponad 10-letnie doświadczenie zdobyte w publikacji ponad 1500 książek informatycznych, których nakład przekroczył 3 mln egzemplarzy, wykorzystano do przygotowywania poradników dla biznesu. Onepress to książki dla menadżerów średniego i wysokiego szczebla, ale również dla pracowników nie podejmujących na co dzień decyzji strategicznych. Dla wszystkich, których ambicją jest systematyczny rozwój zawodowy, kolejne kroki na szczeblach w strukturze firmy i sukces rynkowy przedsiębiorstwa.