Nasi Partnerzy

Microsoft IT Academy Program

Microsoft jest liderem branży nowych technologii – dostawcą produktów i usług dla konsumentów oraz klientów instytucjonalnych i komercyjnych. 

Zakres współpracy:

CDV jest Autoryzowanym Ośrodkiem Szkoleniowym MICROSOFT IT ACADEMY PROGRAMME. Współpraca z firmą Microsoft IT Academy Advanced pozwala na uczestnictwo w specjalistycznych kursach oraz zdobycie certyfikatów.

Dane kontaktowe:

Al. Jerozolimskie 195A,
02-222 Warszawa

tel.: 22 594 10 00
www.microsoft.com/poland

Grupa M40.pl

Agencja Interaktywna Grupa M40.pl już od prawie 10 lat pomaga osiągać wysokie wyniki w wyszukiwarce Google. Specjalizujemy się w tworzeniu profesjonalnych stron www i sklepów internetowych oraz w ich późniejszym pozycjonowaniu. Oprócz działań z zakresu SEO, zajmujemy się także marketingiem internetowym (obsługą social media oraz kampanii AdWords). Współpracując z Grupą M40 osiągniesz założone cele.

Dane kontaktowe:

Grupa M40 Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 519E/12
62-064 Plewiska / Poznań

Tel: 512 911 109
E-mail: kontakt@grupam40.pl

www.grupam40.pl

Startup Poznań

Startup Poznań – inicjatywa w ramach, której Miasto Poznań przy współpracy z przedstawicielami związanych z Poznaniem firm i instytucji stara się wypracować możliwie najlepszy program wsparcia dla młodych firm działających w oparciu o nowe technologie. Celem projektu jest promocja poznańskich startupów, wspieranie ich rozwoju, zapewnianie dostępu do niezbędnej wiedzy oraz aktywowanie i rozbudowywanie już funkcjonującego ekosystemu lokalnej społeczności. Więcej startup.poznan.pl 

Zakres współpracy:

Partnerstwo ze Startup Poznań urealnia udział CDV w poznańskiej społeczności startupowej i pozwala na rozwój kierunku zarządzanie kreatywne. Celem współpracy jest promowanie pomysłów startupowych wśród studentów, wspieranie ich rozwoju oraz umożliwianie dostępu do niezbędnej wiedzy. Dzieje się to poprzez wspólne organizowanie i uczestnictwo w wydarzeniach, warsztatach i szkleniach związanych z kreowaniem innowacyjnych pomysłów na działalność biznesową.

Dane kontaktowe:

Urząd Miasta Poznania/Poznań City Hall 
Oddział Wspierania Przedsiębiorczości
tel.   +48 61 878 47 89
startup.poznan.pl

IBM Polska Sp. z o.o.

IBM jest światowym liderem w kreowaniu, rozwijaniu i produkcji najbardziej zaawansowanych technologii informatycznych obejmujących systemy komputerowe, oprogramowanie, systemy sieciowe, pamięci masowe i rozwiązania z zakresu mikroelektroniki. Zaawansowane technologie przekładamy na wymierne korzyści dla naszych klientów poprzez profesjonalne rozwiązania i usługi, dostępne na całym świecie.

Zakres współpracy:

IBM w ramach swojego programu „Inicjatywy AkademickiejIBM” oferuje darmowy dostęp nauczycieli akademickich do oprogramowania IBM licencjonowanego do celów dydaktycznych i naukowych. Dydaktycy mają również dostęp do materiałów szkoleniowych IBM (tzw. courseware), które mogą wykorzystywać w czasie zajęć ze studentami.Ponadto prowadzone są szkolenia z zakresu technologii IBM Software, np. bazy danych IBM DB2, szkolenie z technologii IBM WebSphere (serwery aplikacyjne i BPM) i IBM Worklight (technologie mobilne). Organizowane są również Imprezy typu IBM Academic Day, w czasie których omawiane są najbardziej interesujące studentów trendy w nowoczesnym IT. W czasie takich imprez możliwe jest spotkanie twarzą w twarz z doświadczonymi pracownikami IBM, skorzystanie z ich rad, wiedzy oraz doświadczenia. IBM organizuje również edukacyjne praktyki studenckie, w których mogą uczestniczyć studenci CDV.

 

Dane kontaktowe:

ul. 1 Sierpnia 8,
02-134 Warszawa

tel.: 22 87 86 777
www.ibm.com/pl/pl/

Szkoły Akademickie Da Vinci

Podstawą funkcjonowania szkół jest przekonanie, że dużo więcej osiąga się, kładąc nacisk na wyrabianie w dzieciach samodyscypliny, umiejętności właściwego szukania informacji oraz czerpania przyjemności ze zdobywania wiedzy, aniżeli skupiając się wyłącznie na dyscyplinie i nauce polegającej na uczeniu się na pamięć. W szkołach da Vinci - Szkole Podstawowej, Gimnazjum i Liceum -  każdemu uczniowi tworzy się warunki zrównoważonego rozwoju, poprzez zaoferowanie mu dostępu do niestandardowych zajęć dydaktycznych i pozalekcyjnych oraz zapewnienie częstego kontaktu z różnymi środowiskami.

Zakres współpracy:

W Szkołach Akademickich Da Vinci studenci pedagogiki CDV aktywnie współpracują z opiekunami praktyk nabywając umiejętności prawidłowego prowadzenia zajęć. Pełniąc funkcję nauczyciela wspierającego, uczą się, jak kształtować swoje relacje z dziećmi i ich rodzicami. Poznają różnorodne funkcje szkoły oraz możliwości współpracy z lokalnym środowiskiem. To unikatowa możliwość zweryfikowania swojej wiedzy teoretycznej w praktyce szkolnej.

Dane kontaktowe:

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Akademickie Da Vinci
ul. Golęcińska 9
60-626 Poznań

tel.: 61 844 55 41
fax: 61 844 55 44
e-mail: sesekretariat@davinciszkola.pl    


Liceum Akademickie Da Vinci
ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10,
61-719 Poznań

tel.: 61 660 52 00
e-mail: sekretariatla@davinciszkola.pl

Osoba kontaktowa:

dyr. Ewa Socha - e.socha@wp.pl

Hays Poland – twój partner na rynku pracy

Hays Poland jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy Hays plc, która jest największą na świecie firmą zajmującą się rekrutacją specjalistyczną. Działając na rynku rekrutacyjnym od blisko 50 lat, Hays posiada 252 biur w 33 krajach. Łącznie pracuje w nich ponad 9000 ekspertów w 20 specjalizacjach. 
W 2002 roku otworzyliśmy pierwsze biuro w Polsce. Od tego czasu umocniliśmy naszą pozycję na polskim rynku, stając się niekwestionowanym liderem w rekrutacji specjalistycznej. Obecnie w Hays Poland zatrudnionych jest ponad 190 osób w biurach w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Trójmieście, Łodzi, Poznaniu oraz Szczecinie.         

Świadczymy usługi w zakresie rekrutacji specjalistów i menedżerów pozyskując najlepszych kandydatów do pracy stałej, tymczasowej oraz na kontrakt. Z pasją wspieramy rozwój zawodowy profesjonalistów działających w różnych obszarach rynku, kierując się naszym motto „powering the world of work”.

Zakres współpracy:

Doradztwo i coaching kariery. Przekazywanie informacji o oczekiwaniach rynku pracy w zakresie wiedzy, kwalifikacji i kompetencji absolwentów.

Dane kontaktowe:

Hays, ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań
www.hays.pl 

Allani

Allani jest firmą technologiczną działająca w szybko rozwijającym się sektorze fashion e-commerce. Celem Allani jest zapewnienie klientom robiącym  zakupy w Internecie  najbardziej inspirujących pomysłów na modne stylizacje oraz możliwość przeglądania milionów produktów z kilkuset najpopularniejszych sklepów internetowych.

www.allani.pl

Best.net

best.net to ponad 15 lat doświadczenia we wdrażaniu dużych projektów e-commerce i serwisów korporacyjnych. Nasz interdyscyplinarny zespół i autorskie rozwiązania Extreme Commerce, Extreme CMS i DAB są w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom klientów.

Oferujemy najnowsze rozwiązania webowe i mechanizmy, które nie tylko usprawnią funkcjonowanie Twojego e-biznesu, ale również umożliwią Ci pozyskać i utrzymać klientów oraz zwiększyć sprzedaż. Dzięki modułowej budowie systemu to Ty decydujesz jakie funkcjonalności chcesz wykorzystać.

Jeżeli szukasz systemu klasy enterprise, opartego o zaawansowaną integrację z oprogramowaniem zewnętrznym lub zawierającym niekonwencjonalne kalkulatory i konfiguratory produktów to zapraszamy do grona naszych zadowolonych klientów m.in. Poczta Polska, Raben, Chocolissimo, Euro Florist, Cermag Poznań.

Zakres współpracy:

Firma Best.net jest partnerem w dziedzinie doradztwa, projektowania i tworzenia strony internetowej cdv.pl. Współpracuje także przy kierunku zarządzanie kreatywne, a w szczególności przy module E-biznes.

Dane kontaktowe:

ul. Stobnicka 93
60-480 Poznań

tel: +48 (61) 872 96 23
fax: +48 (61) 872 96 75
e-mail:
www.best.net.pl

PRESS-SERVICE Monitoring Mediów

PRESS-SERVICE Monitoring Mediów jest liderem w dziedzinie kompleksowego monitoringu internetu, social media, prasy, radia i telewizji, uhonorowanym tytułem Gazeli Biznesu 2011.  Firma świadczy usługi dla największych koncernów, agencji PR, przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych.

Monitoring polskich mediów obejmuje blisko 5 mln źródeł internetowych, w tym najważniejsze portale social media, 1100 tytułów prasowych oraz przeszło 100 stacji radiowych i telewizyjnych. Monitoring zagraniczny uwzględnia ponad 90% światowego rynku mediów.
Specjalnością PRESS-SERVICE Monitoring Mediów są audyty medialne oraz wielopoziomowe raporty medialne, niezbędne w profesjonalnym zarządzaniu wizerunkiem. Niezastąpione źródło wiedzy dla specjalistów w wielu dziedzinach stanowią przeglądy mediów, newslettery i biuletyny.

Firma tworzy ponadnarodowe rozwiązania dla korporacji międzynarodowych. Jest członkiem elitarnej organizacji FIBEP oraz jednym z inicjatorów CEE Media Monitoring Group.

Zakres współpracy:

Współpraca z PRESS-SERVICE Monitoring Mediów obejmuje: współtworzenie oraz konsultowanie programów kształcenia, wymianę informacji dotyczących oczekiwań pracodawców w zakresie kwalifikacji absolwentów, przygotowanie programu praktyk i staży. PRESS-SERVICE Monitoring Mediów jest także członkiem Rady Pracodawców.

Dane kontaktowe:

ul. Grunwaldzka 19
60-782 Poznań
tel. 61 66 26 005
e-mail: biuro@press-service.com.pl
www.psmm.pl

Traffic Trends Sp. z.o.o.

Traffic Trends to poznańska Agencja marketingu internetowego specjalizująca się w budowaniu wartościowego ruchu na stronach www. Mimo że istnieje dopiero od lipca 2011 roku w swoim portfolio posiada wielu zaufanych klientów, których liczba wciąż wzrasta. Traffic Trends zajmuje się głównie pozycjonowaniem, kampaniami reklamowymi, a także prowadzeniem profili w social media. Dodatkowo jednak firma ta wprowadziła innowacyjne rozwiązania wspierające polski biznes - między innymi marketing na blogach. Traffic Trends prężnie działa w branży sklepów internetowych, czego dowodem jest fakt, że jest partnerem największych platform sklepowych takich jak IAI, czy należąca do Grupy Allegro platforma iStore.

Zakres współpracy:

Spółka Traffic Trends jest partnerem kierunku mediaworking. Jej przedstawiciele konsultują programy studiów na kierunku oraz prowadzą zajęcia dydaktyczne. Chętnie angażują się przy organizowaniu warsztatów oraz są otwarci na możliwość realizacji praktyki przez studentów CDV. Traffic Trends jest także członkiem Rady Pracodawców.

Dane kontaktowe:

ul. Zakrzewskiego 11e,
61-693 Poznań

tel. kom.: 616 690 427
www.traffictrends.pl

hs.energy

hs.energy to marka działająca w branży e-Commerce. Jesteśmy grupą młodych osób z pasją do sportu i szeroko pojętego e-Handlu. Dlaczego takie zestawienie? Jesteśmy zdania, że sport i biznes mają wiele wspaniałych, spójnych idei, m.in.: nastawienie na osiągniecie celu, regularna rzetelna praca, nieustanny rozwój i pokonywanie kolejnych barier, zasady fair play, partnerstwo i zaufanie.

Specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach dla e-Handlu - od tworzenia dedykowanych sklepów internetowych, po ich promocję i wsparcie sprzedaży, na obsłudze logistycznej kończąc. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób, które posiadają już swój e-sklep i chcą go rozwijać, jak i do osób, które dopiero chcą rozpocząć swą przygodę z e-Commerce. Zakres usług, które oferujemy obejmuje m.in.: audyty ogólne sklepów internetowych, analizę internetową, prowadzenie działań w Social Media, kampanie AdWords, monitoring marki w internecie oraz usługę tzw. Ambasadora Marki, e-mail marketing oraz wiele innych usług skrojonych na miarę potrzeb Klientów. Do każdego Klienta podchodzimy z indywidualnym podejściem. Każdy e-biznes jest inny, a my to rozumiemy jak nikt inny!

Zakres współpracy:

hs.energy jest partnerem w zakresie odbywania przez Studentów CDV praktyk studenckich. Dzięki partycypacji Studentów w projektach realizowanych przez hs.energy mamy okazję przekazywać im sporą dawkę praktycznej wiedzy, jak i pragmatycznego spojrzenia na zagadnienia związane z e-Commerce

www.hs.energy

REFA Wielkopolska

REFA to największa w Europie, działająca globalnie, organizacja non profit, kształcąca w zakresie organizacji pracy, z centralą w Dermstadt (Niemcy). Stowarzyszenie przenosi do Polski blisko 90 lat doświadczeń REFA w doradztwie i szkoleniach w tym obszarze, stosując uznane w świecie metody i instrumenty organizacji pracy.

Zakres współpracy:

W ramach współpracy z CDV trenerzy, doradcy i coachowie REFA Wielkopolska prowadzą dla studentów zajęcia praktyczne w wielu różnych modułach. Pozostaja otwarci na współpracę przy organizacji praktyk studenckich, tak ważnych w pracy doradczo - szkoleniowej, a także przy realizacji projektów zespołowych, których zaliczenie pozwoli studentom na uzyskanie tytułu zawodowego licencjata.

Dane kontaktowe:

ul. Rubież 46 Budynek C3,
61-612 Poznań    

tel.: 61 82 79 410
e-mail: biuro@refa.pl
www.refa.pl

YES Biżuteria Sp. z o.o.

Od ponad 30 lat YES kreuje własną jubilerską tożsamość i styl - oryginalny, rozpoznawalny i uwielbiany przez kobiety.

Odnajdujemy piękno w naturalności i podkreślamy czystą formę, szlachetny detal i kształt. Wydobywamy emocje, tworzymy biżuterię, która najpiękniej wyraża wewnętrzny blask kobiety.

Nasza sieć liczy ponad 120 Salonów YES i jest drugą pod względem wielkości siecią jubilerską w Polsce. Pozycję lidera w sprzedaży online potwierdzają nagrody w prestiżowych konkursach - Webstarfestiwal oraz Ekomersy 2015.

Zakres współpracy:

YES jest Partnerem kierunku zarzadzanie kreatywne. Dzięki YES prace dyplomowe naszych studentów mają szansę powstać w oparciu o zagadnienia ze świata biznesu. Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie wesprą studentów, którzy mogą zrealizować tam obowiązkową praktykę. Firma jest otwarta na współpracę z CDV, także w obszarze konsultacji programowych.

Dane kontaktowe:

YES Biżuteria Sp. z o.o.
ul. Świerzawska 1
60-321 Poznań

T. + 48 61 861 12 90
YES.pl, Verona.pl

International Coach Federation

ICF Polska jest oddziałem International Coach Federation, największej ogólnoświatowej organizacji coachingowej reprezentującej środowisko profesjonalnych coachów. ICF zostało założone w 1995 roku, obecnie liczy ponad 18 000 członków zrzeszonych w ponad 100 krajach. ICF jest organizacją non profit, którą współtworzą osoby indywidualne prowadzące praktykę coachingową. Działania ICF poświęcone są rozwijaniu profesji coachingowej poprzez określanie standardów kompetencyjych i etycznych, dostarczanie niezależnej struktury akredytacji dla coachów i szkół coachingu oraz budowanie forum wymiany doświadczeń.

Zakres współpracy:

Partner kierunku doradztwo i coaching. Przedstawiciele uczestniczą w konsultacjach programowych, a także prowadzą zajęcia dydaktyczne. Na terenie CDV organizowane są warsztaty dla miłośników coachingu, prowadzone przez trenerów ICF Polska. 

Dane kontaktowe:

ul. Ursynowska 72
02-482 Warszawa
www./icf.org.pl

Komputronik S.A.

Komputronik SA od 1996 roku dostarcza do polskich domów, przedsiębiorstw i instytucji publicznych najnowszy sprzęt komputerowy, oprogramowanie, akcesoria elektroniczne, produkty AGD i RTV, jak również świadczy szereg specjalistycznych usług. Sprzedaż detaliczna prowadzona jest za pośrednictwem internetowego sklepu Komputronik.pl oraz ogólnopolskiej sieci ponad 200 salonów własnych, franczyzowych i partnerskich. Przedsiębiorstwa i instytucje publiczne obsługiwane są przez specjalistów z działu Komputronik Biznes, który posiada lokalne biura w kilku największych polskich miastach. Komputronik SA obsługuje również, w charakterze dystrybutora, partnerskie firmy komputerowe z całej Polski. Firma posiada silną, stabilną pozycję na polskim rynku IT i jest klasyfikowana w gronie 20 największych firm na polskim rynku teleinformatycznym.

Zakres współpracy:

Komputronik aktywnie wspiera CDV oferując staże i praktyki dla naszych studentów. Najaktywniejsi stażyści mają również szansę na otrzymanie stałej posady i dołączenie do teamu spółki. Eksperci Komputronika konsultują także programy studiów i aktywnie działają w powołanej przy CDV Radzie Pracodawców.

Dane kontaktowe:

ul. Wołczyńska 37,
60-003 Poznań

tel.: 61 668 00 00
e-mail: office@komputronik.pl
www.komputronik.pl

YouNick by Nickiel Technology Park Poznań

YouNick to pierwszy w Polsce prywatny park technologiczny. Od 2006 roku wspiera w rozwoju innowacyjne biznesy, dostarczając usługi finansowania, rozwoju produktów i usług oraz wynajmu nowoczesnej przestrzeni pracy.

Zakres współpracy:

Partner kierunku zarządzanie kreatywne. YouNick we współpracy ze studentami Collegium Da Vinci przeprowadził pogłębione wywiady terenowe z wykorzystaniem metodologii Design Thinking, w ramach projektu na rzecz OPM PHARM.

Dane kontaktowe:

ul. Krzemowa 1, Złotniki
62-002 Suchy Las

tel. +48 61 65 85 505
email: biuro@younick.pl
www.younick.pl

Stowarzyszenie ETAP

Celem nadrzędnym Stowarzyszenia ETAP jest prowadzenie działalności społecznie użytecznej, wszechstronna pomoc świadczona na rzecz osób i grup zagrożonych wykluczeniem społecznym i wykluczonych społecznie, zwłaszcza osób długotrwale bezrobotnych, zagrożonych bezdomnością, uzależnionych, wykorzystywanych i nieprzystosowanych społecznie, dzieci z rodzin dysfunkcyjnych oraz środowisk społecznie zaniedbanych, osób chorych i uchodźców politycznych.

Zakres współpracy:

Stowarzyszenie Etap jest partnerem kierunku edukacja prorozwojowa. W ramach współpracy przedstawiciele stowarzyszenia prowadzą zajęcia ze studentami tego kierunku.

Dane kontaktowe:

ul. Wachowiaka 8A
60-681 Poznań

tel.: 61 656 99 71
e-mail: etap@etap.org.pl
www.etap.org.pl

Solar Company S.A.

Solar to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku mody. Istotą naszych kolekcji jest niepowtarzalność oferty, tworzonej z myślą o kobietach aktywnych, nowoczesnych i pewnych siebie. Każdego roku projektujemy pięć sezonowych kolekcji: wiosna, lato, jesień, zima i karnawał - uzupełnionych o linię biznesową i akcesoria. Wszystkie elementy kolekcji wykonane są z tkanin i materiałów najwyższej jakości, charakteryzują się autorskimi printami, deseniami oraz perfekcyjnym wykończeniem.

Nie boimy się wyzwań i współpracy wykraczającej poza tradycyjną działalność. Jako mecenas kultury wspieramy inicjatywy artystyczne: Polski Teatr Tańca pod dyrekcją artystyczną Ewy Wycichowskiej i odbywający się w Poznaniu Enter Music Festival pod dyrekcją artystyczną Leszka Możdżera. Współpracujemy z poznańskim uczelniami: z Uniwersytetem Artystycznym w Poznaniu i Collegium Da Vinci. Współtworzymy też biznesową wizytówkę miasta – należymy do innowacyjnego na skalę Polski projektu Konsorcjum Marki Poznań.

Zakres współpracy:

Firma Solar jako Partner kierunku zarzadzanie kreatywne chętnie dzieli się z nami swą wiedzą i doświadczeniem. Jest otwarta na współpracę ze studentami w ramach pisania prac dyplomowych – chętnie udzieli studentom informacji, które ułatwią poznanie firmy, procesów zarządzania i będą podstawą do stworzenia pracy dyplomowej. Bierze udział w konsultacjach programowych.

Dane kontaktowe:

ul. Torowa 11
61-315 Poznań

tel. 61 871 30 20
fax 61 871 30 19
info@solar.com.pl
www.solar.com.pl

 

Brand24

Brand24 jest narzędziem do monitoringu Internetu, ze szczególnym nastawieniem na media społecznościowe. Narzędzie pozwala zmierzyć buzz dotyczący marki/produktu/firmy w sieci. Zapewnia dostęp i identyfikację internautów, którzy na wybrany temat dyskutują w mediach społecznościowych. Dzięki Brand24 możemy zidentyfikować miejsca potencjalnie kryzysowe, budować swój wizerunek, bądź też wspierać naszych klientów w miejscach, w których poszukują oni informacji (Facebook, fora, mikroblogi itd.)

Zakres współpracy:

Firma jest partnerem technologicznym kierunku Mediaworking. Konsultowała Monitoring mediów społecznościowych oraz będzie udostępniać swoje narzędzia dla studentów Mediaworkingu.

Dane kontaktowe:

Brand 24 S.A.
ul. Tamka 16 lok. 6/7
00-349 Warszawa
tel. 717 509 001

www.brand24.pl

 

 

F5 Konsulting Sp. z o.o.

F5 Konsulting Sp. z o.o. od 1991 roku świadczy usługi w dziedzinie doradztwa biznesowego, transakcyjnego i finansowego, zarządzania kapitałem ludzkim oraz zarządzania projektami.

Specjalizuje się w doradztwie europejskim, poprawie efektywności i jakości usług publicznych oraz szkoleniach.

Wspiera swoich klientów we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, przekształcając wiedzę i umiejętności w wymierne korzyści i oczekiwane wartości oraz wprowadzając usprawnienia w różnych sektorach gospodarki.

Zakres współpracy:

F5 Konsulting jest partnerem kierunku zarzadzanie kreatywne, chętnie dzieli się z nami swą wiedzą i doświadczeniem. Angażuje się w wydarzenia organizowane dla studentów w CDV, m.in. w roli prelegenta na Kompasie gościliśmy Pana Szymona Pankowskiego.
Jest otwarty na studentów, którzy chcą odbyć staż, czy zrealizować praktykę.

Dane kontaktowe:

F5 Konsulting Sp. z o.o.
ul. Składowa 5 
61-897 Poznań
T: +48 (61) 856 69 60
F: +48 (61) 853 02 95 
www.f5.pl

WTK

WTK to nowoczesna telewizja regionalna o profilu informacyjnym stworzona z myślą o wszystkich mieszkańcach aglomeracji poznańskiej i Wielkopolski oraz osobach przyjezdnych. Codziennie prezentuje najświeższe informacje, najważniejsze wydarzenia kulturalne i pomysły na spędzanie czasu w stolicy Wielkopolski. WTK posiada bogatą ofertę programów informacyjnych. WTK proponuje wiele magazynów tematycznych oraz programów rozrywkowych prowadzonych przez znanych i cenionych dziennikarzy.

Zakres współpracy:

WTK jest partnerem kierunku mediaworking i grafika.

Dane kontaktowe:

ul. Krzywoustego 72,
61-144 Poznań

tel.: 61 86 86 600
www.wtk.com.pl

Sii Sp. z o.o.

Zatrudniając ponad 2800 inżynierów, Sii jest liderem usług IT i inżynierii w Polsce.

Realizujemy projekty dla wiodących firm z Polski i z zagranicy. Wspieramy naszych Klientów w zakresie rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą IT, testów, usług service desk, szkoleniowych i inżynieryjnych.

Sii Polska powstała w 2006 roku i w ciągu kilku lat z małej jednoosobowej firmy przekształciła się w prężnie działające przedsiębiorstwo, zatrudniające obecnie ponad 2800 specjalistów w 8 oddziałach w Polsce.

www.sii.pl

 

SpeedUp Venture Capital Group

SpeedUp Venture Capital Group to wiodąca grupa funduszy inwestujących na wczesnych etapach rozwoju przedsiębiorstwa (seed, pre-revenu i early growth). W obszarze zainteresowań funduszy znajdują się firmy i przedsiębiorcy z Europy Środkowej i Wschodniej, którzy dzięki opracowanym przez siebie rozwiązaniom chcą zdobyć globalny rynek.

Zakres współpracy:

SpeedUp Group we współpracy z Collegium Da Vinci organizuje co roku konferencję Marketing i Technologia. Umożliwia także studentom CDV odbycie praktyk lub staży.

Dane kontaktowe:

SpeedUp Venture Capital Group
ul. Obornicka 330
60 - 689 Poznań

Phone: +48 61 827 09 99
Fax: +48 61 827 09 98

www.speedupgroup.com

V&P Agencja Reklamowa Sp. z o.o.

Agencja Reklamowa V&P dostarczamy swoim Klientom przemyślanych, innowacyjnych i zintegrowanych rozwiązań. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu zespołów kreuje unikatowe wartości dla marek i ich konsumentów oraz tworzy efektywne kampanie.

Zakres współpracy:

Agencja Reklamowa V&P jest partnerem kierunku mediaworking i grafika. Współpracuje z CDV prowadząc otwarte warsztaty dla studentów oraz zajęcia dydaktyczne.

Dane kontaktowe:

ul. Nehringa 10,
60-247 Poznań

tel.: 61 866 26 63
e-mail: agencja@vip.com.pl
www.vip.com.pl

AIESEC

Jest największą organizacją studencką na świecie. Obecna w ponad 124 krajach, zrzesza ponad 100 000 studentów. W celu zapewnienia rozwoju przyszłych liderów, AIESEC oferuje swoim członkom doświadczenie liderskie oraz międzynarodowe w ramach praktyk zagranicznych. Tysiące firm i organizacji partnerskich na całym świecie wspiera AIESEC w celu rozwoju członków organizacji oraz w celu dotarcia do utalentowanych młodych ludzi.

Zakres współpracy:

Partner kierunku zarządzanie kreatywne. W ramach współpracy organizacja AIESEC i CDV umożliwiają studentom uczestnictwo w różnego rodzaju wydarzeniach, eventach i szkoleniach.

Dane kontaktowe:

Budynek B Uniwersytetu Ekonomicznego
al. Niepodległości 10
60-967 Poznań

tel. +48 61 856 93 23
e-mail: poznan.aiesec@aiesec.net
www.aiesec.pl

RDH Architekci Urbaniści Sp. z o.o.

RDH Architekci Urbaniści Sp. z o.o. w Poznaniu jest częścią holenderskiego RDH Holding BV, który istnieje od ponad 80 lat i zatrudnia około 50 pracowników w różnych specjalnościach: urbanistów, planistów, architektów, konserwatorów zabytków, prawników, inżynierów budownictwa.
Polscy i holenderscy eksperci RDH ściśle współpracują z samorządami oraz uczelniami w Polsce i Holandii wspólnie poszukując i wdrażając zrównoważone rozwiązania w projektach zagospodarowania miast i regionów. Celem jest przywrócenie równowagi pomiędzy rozwojem społecznym, gospodarczym i przestrzennym, czego częścią jest projektowanie urbanistyczne i architektoniczne. RDH AU wspiera także procesy odpowiedzialnego i strategicznego zarządzania miastem.

Zakres współpracy:

RDH Architekci Urbaniści Sp. z o.o. - partnerzy szkoły, współpracują z CDV przy realizacji nowatorskich projektów a także biorą udział w tworzeniu nowych obszarów kształcenia.

Dane kontaktowe:

ul. Chwaliszewo 68/6,
61-105 Poznań

tel.: 61 852 46 83
www.rothuizen-architecten.nl

Ciber Polska Sp. z o.o.

Firma Ciber działa na rynku IT od prawie 40 lat. Jest to firma konsultingowa o globalnym zasięgu, świadcząca profesjonalne usługi w branży IT, księgowości oraz rekrutacji. Spółka notowana jest na giełdzie nowojorskiej, a jej obroty sięgają blisko 1 biliona dolarów w skali roku. Globalnie spółka zatrudnia około 7000 specjalistów. Biuro w Poznaniu jest pierwszym oddziałem i głównym Centrum Kompetencyjnym Ciber w Europie Centralnej. Ponad 200 ekspertów różnych narodowości udziela wsparcia klientom z całego świata.

Zakres współpracy:

Do firmy Ciber poszukiwani są przede wszystkim specjaliści z zakresu IT, HR oraz finansów. Dodatkowo firma Ciber prowadzi program stażowy dla studentów ostatnich lat studiów, zainteresowanych rozwojem w międzynarodowej korporacji. Wszystkie aktualne ogłoszenia można znaleźć na stronie http://www.ciber.com/pl/index.cfm/careers/search-apply-for-jobs/

Dane kontaktowe:

Ciber Polska Sp. z o.o.
Malta House
Abpa A. Baraniaka 6
61-131 Poznań
Poland
e: office.poznan@ciber.com
w: www.ciber.com/pl

ENEA Centrum S.A.

Podstawą działania Grupy Kapitałowej ENEA jest handel energią elektryczną, jej wytwarzanie i dystrybucja. Spółka sprzedaje blisko 16% energii elektrycznej wykorzystywanej w Polsce. Jej sieć dystrybucyjna oplata 20% powierzchni kraju. Dzięki niej zaopatruje w energię mieszkańców zachodniej i północno zachodniej Polski. Prawie 8% energii wytwarzanej w kraju pochodzi właśnie z jej elektrowni. Za pośrednictwem spółek Grupy ENEA oferuje całą gamę usług związanych z elektroenergetyką.

Zakres współpracy:

ENEA Centrum S.A. jest partnerem CDV.

Dane kontaktowe:

ul. Górecka 1,
60-201 Poznań

tel.: 61 884 55 44
e-mail: enea@enea.pl
www.enea.pl

Grupa Muszkieterowie:

Grupa Muszkieterów – największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród” w Polsce. Jest zrzeszeniem ponad 250 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie 209 supermarketów Intermarché i 99 Bricomarché. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 6 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii, Portugalii i na Bałkanach. W 2013 roku obroty Grupy Muszkieterów w Europie wyniosły blisko 40 miliardów euro.

 

Dane kontaktowe:

ITM Polska Sp. z o.o.
ul. Janikowska 33
61-070 Poznań

tel: +48(61) 665 11 00
fax: +48(61) 812 72 10
www.muszkieterowie.pl

Wydawnictwo Media Rodzina

Wydawnictwo Media Rodzina istnieje na polskim rynku książki już od 20 lat ciągle rozszerzając swoją ofertę książkową.

Zakres współpracy:

Wydawnictwo Media Rodzina jest partnerem kierunku edukacja prorozwojowa. W ramach współpracy inicjuje spotkania z autorami, tłumaczami, ilustratorami, a także uczestniczy w organizowanych przez CDV wydarzeniach związanych tematycznie z zagadnieniami prezentowanymi w swoich publikacjach.

Dane kontaktowe:

ul. Pasieka 24,
61-527 Poznań

tel.: 61 827 08 60, 827 08 50
e-mail: mediarodzina@mediarodzina.pl
www.mediarodzina.com.pl

Whalla Labs

Whalla Labs - mobile software house, który specjalizuje się w aplikacjach mobilnych Windows Phone i Windows 8. Swoich klientów traktuje na zasadzie partnerów, dlatego przy tworzeniu aplikacji angażuje się nie tylko w development aplikacji, ale również w ich projektowanie, marketing oraz rozwój biznesowy.

Zakres współpracy:

Przedstawiciele spółki zaangażowani są w poprowadzenie wykładów i warsztatów praktycznych w ramch zajęć z przedmiotu: aplikacje mobilne. Nasi studenci będą mogli skorzystać z bogatego doświadczenia i wiedzy pracowników Whalla Labs i zdobyć porządane na rynku pracy umiejętności i kompetencje.

Dane kontaktowe:

ul. Zwierzyniecka 3
Concordia Design Office 15,
60-813 Poznań        

www.whallalabs.com

Widzialni.pl

Widzialni.pl oferuje usługi z zakresu marketingu internetowego: pozycjonowanie, linki sponsorowane, audyty strony, analitykę internetową.

Zakres współpracy:

Widzialni.pl jest partnerem kierunków Informatyka i Grafika, a także członkiem Rady Pracodawców.

Dane kontaktowe:

ul. Limanowskiego 8,
60-743 Poznań

tel.: 801 011 555
e-mail: biuro@widzialni.pl
www.widzialni.pl

Fundacja L'arche w Poznaniu

Fundacja L'arche od ponad 30 lat wspiera osoby z niepełnosprawnością intelektualną w małych domach pomocy i warsztatach pracy. Prowadzi edukację dzieci i młodzieży. Podstawową działalnością L’Arche jest prowadzenie wspólnot — rodzinnych domów dla osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz warsztatów pracy i terapii.

Zakres współpracy:

Fundacja L'Arche jest partnerem kierunku pedagogika.

Dane kontaktowe:

ul. Polańska 13a,
61-614 Poznań    

tel.: 61 82 56 200    
e-mail: poznan@larche.org.pl  
www.poznan.larche.org.pl   

Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan

WZPL działa na podstawie ustawy o organizacji pracodawców (Dz. U. Nr 55/91 poz. 235). Skupia   czołowych  przedstawicieli  pracodawców i przedsiębiorców z terenu Województwa Wielkopolskiego. Skutecznie reprezentuje interesy zrzeszonych przedsiębiorców wobec władz samorządowych i administracji rządowej oraz wobec związków zawodowych pracowników. Poprzez członkostwo w Konfederacji Lewiatan WZPL skutecznie zabiega o lepsze prawo dla polskich przedsiębiorców, dbając o ich wizerunek. WZPL opiniuje i współuczestniczy w tworzeniu prawa gospodarczego branż. Członkowie i eksperci Związku opiniują projekty ustaw i rozporządzeń z różnych sfer prawa gospodarczego, zabiegając o uwzględnienie postulatów przedsiębiorców na wszystkich etapach procesu legislacyjnego.

Dane kontaktowe

ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
www.wzp.org.pl

Zespół Szkół Specjalnych nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Szpitalu Klinicznym im. K. Jonschera

Szkoła zapewnia realizację obowiązku szkolnego, zachowanie ciągłości nauczania oraz pomaga w wyrównywaniu zaległości spowodowanych chorobą. Dzieci i młodzież pracują zgodnie z podręcznikami i programami wybranymi przez ich szkoły macierzyste. Czas trwania lekcji, sposób i tempo omawiania materiału dostosowywane są do potrzeb psychofizycznych pacjentów. Opuszczając szpital, uczeń otrzymuje zaświadczenie o ocenach uzyskanych w trakcie zajęć edukacyjnych. Uczniowie mogą być klasyfikowani oraz mogą otrzymywać świadectwa promocyjne i ukończenia szkoły. Mają też możliwość przystąpienia do egzaminów zewnętrznych – sprawdzianu w klasie szóstej szkoły podstawowej i egzaminu gimnazjalnego.

Zakres współpracy:

Cennym Partnerem kierunku Pedagogika, a szczególnie ścieżki Pedagogika opiekuńczo – wychowawcza i lecznicza jest Zespół Szkół Specjalnych Nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Szpitalu Klinicznym im.Karola Jonschera w Poznaniu. Partnerstwo z tą niezwykłą ze względu na specyfikę pracy szkołą, jedną też z niewielu na terenie Wielkopolski, pomaga osiągnąć wartościowe efekty kształcenia studentów, w przyszłości mających zamiar pracować z dzieckiem przewlekle chorym i jego rodziną.

Pracujący w wyżej wskazanej placówce doświadczeni praktycy przekazują bowiem kadrze dydaktycznej CDV istotne, merytoryczne wskazówki dotyczące programu nauczania studentów. W pracy z samymi studentami natomiast rzetelnie dzielą się wypracowanymi w kontakcie z dzieckiem chorym i jego rodziną doświadczeniami oraz wiedzą na temat szczególnych i charakterystycznych metod pracy z nimi. Co bardzo ważne, pracownicy szkoły - Partnera, opierając się na wartościach humanistycznych pomagają studentom pedagogiki leczniczej w konstytuowaniu ich aksjologicznej bazy, niezbędnej w pracy z chorym, pracy wymagającej odpowiedniego zintegrowania wiedzy, umiejętności i kompetencji pedagogicznych z pasją służenia pomocą drugiemu człowiekowi.

Dane kontaktowe:

ul. Szpitalna 27/33,
60-572 Poznań     

tel.: 61 849 14 83
e-mail: zespolszkol110@wp.pl
e-mail: pos110@poznan.interklasa.pl

Stowarzyszenie Uniwersytetu III Wieku w Międzychodzie

Celem UTW jest podejmowanie i rozwijanie społecznych inicjatyw naukowych, oświatowych, kulturalnych, charytatywnych, opiekuńczych, ekologicznych, dotyczących rehabilitacji osób starszych i niepełnosprawnych, a także turystyki, kultury fizycznej i sportu.

Zakres współpracy:

Stowarzyszenie Uniwersytetu III Wieku w Międzychodzie jest partnerem kierunku pedagogika. Jego przedstawiciele uczestniczą w zajęciach w ramach spotkań z praktykami. Studenci mają również szansę na odbycie staży i szerszą współpracę ze Stowarzyszeniem.

Dane kontaktowe:

ul. Plac Kościuszki 9,
64-400 Międzychód

tel. kom.: 605 664 567
e-mail: utw.miedzychod@wp.pl
www.utw.miedzychod.pl

Przedszkole w Zielińcu

Przedszkole mieści się w Zielińcu, w spokojnej, uroczej dzielnicy Poznania, przy ul. Sośnickiej. W pobliżu budynku znajdują się piękne tereny spacerowe i jezioro Swarzędzkie. Na tyłach przedszkola znajduje się duży plac zabaw. Dziećmi są pod opieką doświadczonej kadry z wieloletnią praktyką w poznańskich przedszkolach, która zapewnia swoim podopiecznym warunki do wszechstronnego Rozwoju.

Zakres współpracy:

Przedszkole w Zielińcu jest partnerem kierunku edukacja prorozwojowa.

Dane kontaktowe:

ul. Sośnicka 10,
61-058 Poznań

biuro@przedszkolewzielincu.pl
www.przedszkolewzielincu.pl

GKT Serwis Sp. z o.o.

Firma zajmuje się organizacją opieki całodziennej dla osób starszych. Główne obszary aktywności to: świadczenie usług opiekuńczych, pośrednictwo na zlecenie rodzin: wyszukiwanie kontraktów na terenie Polski i Niemiec dla opiekunek i opiekunów osób starszych, doradztwo dla rodzin osób starszych w Polsce i Niemczech w zakresie organizacji opieki nad seniorami z ograniczeniami ruchu i schorzeniami neurologicznymi, szkolenia w zakresie opieki nas osobami starszymi i niepełnosprawnymi, kursy językowe, wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w opiece nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi i chorymi - projekt „Guzik życia”, działania na rzecz poprawy jakości życia seniora - "srebrna gospodarka".

Zakres współpracy:

GTK Serwis Sp. z o.o jest partnerem kierunku pedagogika.

Dane kontaktowe:

ul. 1 Maja 7,
47-100 Strzelce Opolskie

tel.: 77 462 12 50
e-mail: info@carework-gkt.pl
www.gkt-serwis.pl

Stowarzyszenie Edukacyjno Naukowe Fokus

W skład Stowarzyszenia wchodzą specjaliści z różnych branż, którzy wykorzystują swoje wieloletnie doświadczenie w celu równoważenia i poprawy sytuacji na rynku pracy. Stowarzyszenie aktywnie przyczynia się do rozwoju edukacji poprzez organizację warsztatów, szkoleń i wykładów. Jego celem jest także niwelowanie nierówności społecznych dzięki aktywizacji osób wykluczonych i zagrożonych wykluczeniem. Wspiera jednostki i firmy, które mają trudności z pokonaniem skomplikowanych procedur i wdrożeniem swoich pomysłów oraz sformalizowaniem swoich pasji.

Zakres współpracy:

Partner Kierunku Pedagogika.

Dane kontaktowe:

ul. Szyperska 10B/26,
61-745 Poznań

www.fokus.nazwa.pl

ADAMS Fundacja Wspierania Rodziny

Fundacja Wspierania Rodziny ADAMS udziela wielopłaszczyznowego wsparcia rodzinom znajdującym się w sytuacji kryzysu lub rozpadu. Współpracuje także z wieloma organizacjami pozarządowymi i firmami.

Zakres współpracy:

Fundacja Wspierania Rodziny ADAMS jest jednym z partnerów kierunku Pedagogika.

Dane kontaktowe:

ul. Piękna 44,
60-589 Poznań    

tel.: 61 222 37 40    
e-mail: fundacja@fundacjaadams.org.pl
www.fundacjaadams.org.pl

Wielkopolskie Centrum Rehabilitacji i Praktyki Niepełnosprawności Dzieci i Młodzieży

Wielkopolskie Centrum Rehabilitacji i Profilaktyki Niepełnosprawności Dzieci i Młodzieży poprzez kompleksową pomoc osobom niepełnosprawnym zapewnia swoim podopiecznym szeroki wachlarz usług, w skład którego wchodzą:  Fizykoterapia – a razem z nią np. magnetoterapia, laseroterapia, ultradźwięki i krioterapia; oraz Hydroterapia. Do dodatkowych usług wykonywanych w ramach działalności Centrum, należy również Kinezyterapia z ćwiczeniami indywidualnymi lub w grupie, konsultacje dotyczące ćwiczeń, instruktaż. Największą atrakcją przyciągającą najmłodszych rehabilitantów jest Dogoterapia. Dla starszych osób, korzystających z usług Centrum, polecane są masaże limfatyczne, relaksacyjne oraz lecznicze.

Zakres współpracy:

Partner kierunku Pedagogika. Specjaliści z Wielkopolskiego Centrum Rehabilitacji prowadzą zajęcia w ramach specjalizacji: Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza – pedagogika lecznicza.

Dane kontaktowe:

u. Bułgarska 17,
60-320 Poznań

tel.: 61 868 76 88
e-mail: poczta@centrum-rehabilitacji.com.pl
www.centrum-rehabilitacji.com.pl

Wydawnictwo Miejskie Posnania

Instytucja nietypowa, która nie tylko wydaje książki, ale też stworzyła dwa portale internetowe: Biuletyn Miejski i kulturapoznan.pl , wydaje dwa miesięczniki: Poznański Informator Kulturalny, Sportowy i Turystyczny "IKS"  i Informator POZnan*, prowadzi sprzedaż gadżetów miejskich i książek w Centrum Informacji Miejskiej oraz poprzez e-sklep, a także zajmuje się działalnością edukacyjną dla dzieci i młodzieży.

Zakres współpracy:

Wydawnictwo Miejskie Posnania jest partnerem uczelni. Nasi studenci mogą odbywać staże w Wydawnictwie – jest to szansa na zdobycie doświadczeń zawodowych, ale także na sprawdzenie swoich umiejętności przy realizacji realnych projektów.

Dane kontaktowe:

ul. Ratajczaka 44,
61-728 Poznań

tel.: 61 851 86 01
e-mail: studio@wm.poznan.pl
www.poznan.pl/mim/wm/

AM Capital Sp. z o.o. Wielkopolska Dystrybucja Wody Sp.K.

Na n rynku wielkopolskim firma działa 5 lat obsługując ponad 300 firm (m.in. Skanska, Żabka, Duni). Klienci cenią ją za za szybkość, obsługi, zaangażowanie oraz przyjazny i profesjonalny serwis. Dostarcza również wodę do domów i wspólnot mieszkaniowych - tak w Poznaniu, jak i jego okolicach.

Dane kontaktowe:

ul. Malwowa 158,
50-175 Poznań

e-mail: biuro@dystrybucja-wody.pl
www.dystrybucja-wody.pl

Filmpoint

Filmpoint zajmuje się kompleksową realizacją projektów video dla biznesu, wydarzeń oraz edukacji a także produkcją animacji. Filmpoint to zdecydowanie więcej niż studio filmowe, to interdyscyplinarny zespół łączący kompetencje z wielu dziedzin.

Zakres współpracy:

Filmpoint jest partnerem kierunku mediaworking i grafika. Przedstawiciele firmy od dłuższego czasu aktywnie włączają się we współpracę z CDV, biorąc udział w konsultacjach obecnych programów studiów oraz przygotowując propozycję warsztatów dla studentów kierunku grafika. Firma jest także członkiem Rady Pracodawców.

Filmpoint chętnie przyjmuje stażystów i praktykantów, którzy chcą zdobyć doświadczenie w praktyce.

Dane kontaktowe:

ul. 27 grudnia 9A/18,
61-737 Poznań    

e-mail: kontakt@filmpoint.pl
www.filmpoint.pl

Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży w Poznaniu

Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży w Poznaniu jest jednostką organizacyjną Miasta Poznania. Celem Centrum jest promowanie wśród uczniów szkół Miasta Poznania aktywnej postawy w zakresie samodzielnego zdobywania wiedzy o sobie samym, możliwościach kształcenia, rynku pracy, tworzenie systemu współpracy pomiędzy instytucjami oświatowymi i instytucjami resortu pracy działającymi w obszarze doradztwa zawodowego.

Zakres współpracy:

Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży jest partnerem kierunków edukacji prorozwojowej i pedagogiki. Jako partner kierunku współtworzy i uczestniczy w konsultacjach programowych.

Dane kontaktowe:

ul. Działyńskich 4/5,
61-727 Poznań

tel.: 61 855 76 04
fax: 61 851 97 84
e-mail: cdzdm@cdzdm.pl
www.cdzdm.pl

Fundacja „Mam marzenie”

Fundacja udziela pomocy rodzicom i dzieciom w trudnej sytuacji życiowej, a w szczególności spełnia marzenia polskich dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu, bez względu na miejsce zamieszkania, pochodzenie społeczne i status majątkowy zgodnie z ideą niesienia w życie chorego dziecka nadziei, siły i radości.

Zakres współpracy:

Fundacja „Mam marzenie” współpracuje z uczelnią. Włącza się również aktywnie w życie CDV organizując na terenie uczelni akcje charytatywne prowadzone przez Fundację.

Dane kontaktowe:

ul. Świętego Krzyża 7,
31-028 Kraków

tel.: 12 426 31 11
e-mail: fundacja@mammarzenie.org
www.mammarzenie.org

Verseo

Verseo jest Agencją SEM specjalizującą się w prowadzeniu kampanii Google AdWords i pozycjonowaniu witryn internetowych. W swoich działaniach przywiązuje szczególną uwagę do optymalizacji kampanii w wyszukiwarkach internetowych oraz analizy ich efektywności z wykorzystaniem Google Analytics. Z pomocą Verseo z łatwością można zastosować niestandardowe wdrożenia z zakresu marketingu internetowego. 

Zakres działalności:

Partner kierunku Mediaworking i członek Rady Pracodawców. Specjaliści z firmy będą prowadzić warsztaty dla licealistów uczestnicząc w wydarzeniu Dzień z Mediaworkingiem.

Dane kontaktowe:

ul. Grunwaldzka 517A lok.7
62-064 Poznań (Plewiska)

tel.: 727 926 227
www.verseo.pl


Design Thinking Poznań

Design Thinking Poznań tworzy programy, które pomagają firmom rozwijać nowe strategie, usługi i produkty. Przez pracę warsztatową wyznaczamy cele, inspirujemy i motywujemy do rozwoju. Design Thinking Poznań stosuje metodologię design thinking w codziennej pracy z klientem w zakresie zarządzania i wdrażania innowacji, budowania efektywnych zespołów, projektowania usług. Oferuje zarówno dedykowane rozwiązania dla biznesu, jak i różnorodne warsztaty przybliżające metodologię design thinking. Tworzy również programy i narzędzia edukacyjne dla uczniów i studentów.

www.dt-poznan.pl

Wykop.pl

Najpopularniejszy polski serwis internetowy w kategorii social news. Odwiedzany miesięcznie przez ponad 5mln użytkowników, którzy publikują ok. 1.000 linków i kilkadziesiąt tysięcy komentarzy dziennie.
Ideą Wykopu jest przedstawienie najciekawszych informacji i ciekawostek, które zostały znalezione i ocenione przez społeczność Wykopowiczów. Ta swoista mieszanka gustów powoduje, że treści publikowane na stronie głównej są codziennie wykorzystywane przez media tradycyjne, dzięki czemu nasi użytkownicy mają realny wpływ na to, o czym mówi się w mediach danego dnia.

Zakres współpracy:

Wykop.pl jest partnerem kierunku mediaworking oraz informatyka. Współtworzy i konsultuje programy studiów. Jest otwarty na studentów, którzy chcą odbyć staż, czy zrealizować praktykę.

Dane kontaktowe:

Wykop Sp. z o.o.
ul. Zakręt 8
60-351 Poznań

tel.: 61 22 61 493    
e-mail: biuro@wykop.pl
www.wykop.pl

Get More Social

Get More Social to Agencja Social Media specjalizująca się w wykorzystaniu nieszablonowych rozwiązań w szeroko rozumianym angażowaniu społeczności. Tworzy kompleksowe strategie, dobiera odpowiednie narzędzia i realizuje założone cele. Prowadzi całość komunikacji w wybranych kanałach, zwiększa rozpoznawalność marki ( content marketing ), przeprowadza kampanie performance, generuje leady, zwiększa sprzedaż. Przygotowuje wsparcie przy kampanii, wydarzeniu. Tworzy dedykowane aplikacje i rozwiązania CRM.

Zakres współpracy:

Agencja Get More Social jest strategicznym partnerem kierunku Mediaworking. Jako partner kierunku współtworzy program i cele modułowego systemu kształcenia.

Dane kontaktowe:

ul. Dąbrowskiego 308
60-406 Poznań

tel. 600 789 899
e-mail: biuro@getmoresocial.pl
www.getmoresocial.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyvern Consulting Sp. z o.o.

Jest to młoda firma warszawska, która postawiła na najnowsze technologie. Obszary jej działalności obejmują tworzenie dużych systemów informatycznych (JAVA EE, HTML 5, Javascript) jak i aplikacje przeznaczone dla urządzeń mobilnych (Android, iPhone, WindowsPhone).

Zakres współpracy:

Wyvern Consulting Sp. z o.o. jest partnerem kierunku informatyka. Dotychczasowa współpraca polegała na zorganizowaniu 3 miesięcznych staży dla studentów ostatniego roku kierunku Informatyka. Mamy nadzieję, że także w tym roku firma ta umożliwi naszym studentom odbycie staży lub praktyk. Udział firmy w procesie kształcenia obejmuje współpracę przy realizacji modułu „Programowanie Obiektowe”. Dzięki doświadczeniu firmy w obszarze tworzenia nowoczesnego oprogramowania, nasi studenci będą mieli możliwość konfrontacji zdobytej wiedzy z praktyką.

Dane kontaktowe:

al. Solidarności 53/26,
03-402 Warszawa

e-mail: biuro@wyvern.pl

TBA Komunikacja Marketingowa Sp. z o.o.

TBA Komunikacja Marketingowa Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w produkcji filmowej, realizowanej zarówno na potrzeby własne, jak również działając na zlecenia podmiotów z branży mediów i produkując filmy i spoty reklamowe. Firma zajmuje się także działalnością wydawniczą, publikując na rynku polskim wybrane pozycje czytelnicze. Ze względu na potencjał technologiczny oraz posiadanie infrastruktury technicznej umożliwiającej wszelką produkcję filmową, spółka realizuje na zlecenia zainteresowanych firm i instytucji produkcje reklamowo-telewizyjne, występując w charakterze producenta wykonawczego. Z uwagi na dorobek produkcyjno-wydawniczy, firma współpracuje m.in. z Muzeami Watykańskimi w zakresie produkcji dokumentalnej na temat wybranych zbiorów muzealnych.

Zakres współpracy:

TBA Komunikacja Marketingowa jest partnerem uczelni. Spółka czynnie angażuje się również w działalność Rady Pracodawców.

Dane kontaktowe:

Za Cytadelą 144,
61-659 Poznań

tel. kom.: 660 670 625
e-mail: biuro@tbagroup.pl
www.tbagroup.pl

RTK Ratajska Telewizja Kablowa

Ratajska Telewizja Kablowa informuje mieszkańców Nowego Miasta o najważniejszych wydarzeniach mających miejsce na prawym brzegu Poznania, poruszając szereg spraw, istotnych z punktu widzenia mieszkańca tej części miasta. Przez 10 lat audycje przygotowywane przez zespół redakcyjny Ratajskiej Telewizji Kablowej były emitowane w ramach pasma lokalnego na antenie Wielkopolskiej Telewizji Kablowej.

Zakres współpracy:

RTK Ratajska Telewizja Kablowa jest partnerem kierunku mediaworking.

Dane kontaktowe:

os. Oświecenia 59,
Poznań,     

tel.: 61 871 11 67
e-mail: akcja@rtk.poznan.pl
www.rtk.poznan.pl

LMS Sp. z o.o.

LMS Sp. z o.o. funduszem specjalizującym się w inwestycjach na wczesnym etapie działania przedsiębiorstw (seed i start-up). W główny obszarze zainteresowań spółki są firmy z szeroko rozumianego sektora nowych technologii ze szczególnym uwzględnieniem firm operujących w obszarze innowacji w obszarach marketingu i marketingowego wsparcia sprzedaży.

Zakres współpracy:

LMS Sp. z o.o. wspiera inicjatywy związane z przedsiębiorczością naszych studentów. Wspólnie z władzami uczelni spółka zorganizowała spotkania dotyczące organizowanych w Poznaniu wydarzeń Mini Startup Weekend a także wydarzenia pod hasłem Poznań Startup Weekend.

Dane kontaktowe:

ul. Szubińska 18,
60-114 Poznań

e-mail: kontakt@lmsinvest.pl
www.lmsinvest.pl

iTraff Technology

Spółka ma na swoim koncie stworzenie innowacyjnej, polskiej technologii rozpoznawania obrazu przeznaczonej dla urządzeń mobilnych (smartfony, tablety). Jej flagową aplikacją jest SaveUp, który pozwala na bezpośredni zakup przez telefon produktów rozpoznanych na zdjęciu. Firma oferuje także – w oparciu o technologię iTraff – rozwiązania indywidualne dla przedsiębiorstw, w tym unikalne, interaktywne kampanie reklamowe.

Zakres współpracy:

Firma iTraff Technology współpracuje jest jednym z partnerów kierunku informatyka i prowadzi dla studectów warsztaty z zarządzania projektami w metodyce Scrum.

Dane kontaktowe:

ul. Kwiatowa 14/2,
61-881 Poznań

www.itrafftech.com

B2 Internet

B2internet to profesjonalna agencja interaktywna specjalizująca się w zaawansowanych rozwiązaniach interaktywnych, wykorzystujących technologie internetowe oraz multimedialne.

Zakres współpracy:

B2Internet współpracuje z dwoma kierunkami: informatyką i grafiką. Firma przedstawiła propozycję utworzenia grupy kreatywnej współrealizującej projekt we współpracy z jej przedstawicielami oraz cykl warsztatów przygotowanych specjalnie dla studentów CDV.

Dane kontaktowe:

ul. Długosza 25a/23,
60-556 Poznań

tel.: 61 623 24 36
e-mail: biuro@b2net.pl
www.b2net.pl

Natalii Sp. z o.o.

Dzięki dobrze wyposażonemu parkowi maszynowemu, wyszkolonym fachowcom, a przede wszystkim rozsądnemu zarządzaniu, Natalii sp. z o.o. stała się jednym z największych producentów etykiet i taśm samoprzylepnych w Polsce. Swoje produkty sprzedaje w całym kraju i zagranicą. Inwestując w nowoczesny i wydajny park maszynowy może swobodnie konkurować z każdym na rynku poligraficznym.

Zakres współpracy:

Firma Natalii Sp. z o.o. wspiera CDV w konsultacjach programów nauczania oraz organizując staże dla naszych studentów. Planowana jest również wizyta studentów grafiki w siedzibie spółki. Natalii Sp. z o.o. jest także atywnym członkiem Rady Pracodawców.

Dane kontaktowe:

ul. Golęcińska 39,
62-090 Rokietnica    

tel.: 61 81 45 115
e-mail: info@natalii-rolldruk.pl
www.natalii-rolldruk.pl

Empik school

Szkoła nasza należy do najstarszej w Polsce sieci Szkół Języków Obcych empik school, która istnieje od ponad czterdziestu lat. Nieustannie rozszerzamy swoją działalność korzystając z najnowocześniejszych metod kształcenia. Obecnie mamy 47 Szkół w 31 miastach w całym kraju i znajdujemy się na pierwszej pozycji w rankingu największych szkół w Polsce opublikowanym w 2008 r przez „Warsaw Business Journal”. W naszej ofercie znajdziesz kursy popularnych języków europejskich: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego czy włoskiego, jak i orientalnych: japońskiego, arabskiego, chińskiego oraz wiele innych.

 

 

Zakres współpracy:

Empik school od 2014 roku prowadzi dla studentów CDV zajęcia z języków obcych.

 

Dane kontaktowe:

empik school

ul. 27 Grudnia 17/19

61-737 Poznań

tel. 61 851 00 62

sjo.poznan@empikschool.com

Morski Studio

Morski Studio Graficzne Sp. z o.o. to agencja reklamowa, która działa od 1995 roku i oferuje kompleksowe usługi marketingowe. Zapewniamy zindywidualizowane podejście do powierzanych nam zadań. Naszym atutem jest kreatywność zarówno jeśli chodzi o kreację reklamową jak i strategię komunikacji.

Zakres współpracy:

Morski Studio Graficzne jest partnerem kierunku grafika.

Dane kontaktowe:

ul. Śląska 14
60-614 Poznań

tel.: 61 656 76 23
e-mail: studio@morski.pl
www.morski.pl

Netguru Sp. z o.o.

Netguru to zgrany zespół web developerów, specjalizujący się w projektowaniu, wdrażaniu i utrzymywaniu systemów i aplikacji internetowych, wykorzystując technologie Ruby on Rails. Działa w oparciu o sprawdzone metodologie Agile i Lean Startup. Atuty Netguru to komunikacja i jakość kodu, co doceniają Klienci z Polski, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Dubaju i USA.

Zakres współpracy:

Partner kierunku informatyka i członek Rady Pracodawców.  Przedstawiciele Netguru sp. z o.o. uczestniczą w konsultacjach programów studiów na kierunku informatyka oraz prowadzą warsztaty dla studentów

Dane kontaktowe:

ul. Św Marcin 41/8
61-806 Poznań

e-mail: hi@netguru.co
www.netguru.co

Galeria Miejska Arsenał

Galeria Miejska Arsenał jest samorządową instytucją kultury, której organizatorem jest Urząd Miasta w Poznaniu. Arsenał Podejmuje też działania interdyscyplinarne, otwierające galerię na inne niż sztuka współczesna dziedziny kultury. Arsenał ponadto współpracuje z instytucjami naukowymi oraz instytucjami kultury w Poznaniu. Buduje również kolekcję dzieł sztuki (współtworzy kolekcję Wielkopolskiej Zachęty Sztuk Pięknych oraz tworzy własną kolekcję dzieł artystów wystawiających w Arsenale).

Dane kontaktowe:

ul. Stary Rynek 6,
61-772 Poznań

tel.: 61 852 95 02, 61 852 95 01
e-mail: arsenal@arsenal.art.pl
www.arsenal.art.pl

Stowarzyszenie Ulepsz Poznań

Stowarzyszenie Ulepsz Poznań, to oddolna i w pełni niezależna inicjatywa grupy mieszkańców, którym zależy na własnym mieście. Naszym priorytetem jest zwiększanie zainteresowania poznaniaków różnorodnymi aspektami miasta, w którym żyją. Wierzymy, że poprzez pozytywne zaangażowanie mieszkańców w kształtowanie miasta wspólnie przyczyniamy się do jego szeroko rozumianego rozwoju. 

www.ulepszpoznan.pl

Fundacja Malta

Fundacja Malta założona została w Poznaniu w 2003 roku. Fundacja stawia sobie za cel upowszechnianie kultury i sprzyja kreowaniu wyjątkowych zjawisk artystycznych. Nazwa fundacji pochodzi od organizowanego od 1991 roku Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Malta (dziś Malta Festival Poznań). To najważniejsze wydarzenie organizowane przez Fundację. Działalność Fundacji to od wielu lat ścisła współpraca z Miastem Poznań – poprzez organizację największego wydarzenia kulturalnego w mieście (Festiwalu Malta) oraz wielu koncertów.

Zakres współpracy:

Fundacja Malta jest partnerem uczelni.

Dane kontaktowe:

ul. św. Marcin 80/82,
61-809 Poznań

tel.: 61 646 52 43
e-mail: office@malta-festival.pl
www.malta-festival.pl

Cogitech Group

cogitech group jest grupą biznesową dostarczającą kompleksowe rozwiązania IT.
Firma świadczy usługi: projektowania i tworzenia oprogramowania w technologii Web, doradztwa w zakresie technologii IT.
W swojej ofercie firma posiada również pełną gamę autorskiego oprogramowania biznesowego.
W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy na stronę internetową oraz do kontaktu.
W ramach cogitech group świadczymy również usługi: Freshaspect (http://freshaspect.pl) - tworzy nowoczesne strony, sklepy i systemy w technologii Web, rozwiązania agencji wyróżnia design, użyteczność i wysoka dostępność, oraz HqNetworks (http://hqnetworks.pl) - integrator rozwiązań IT.

Zakres współpracy:

Cogitech Group jest partnerem kierunku informatyka i członkiem Rady Pracodawców. Wspiera CDV konsultując programy studiów na kierunku Informatyka oraz jest członkiem Rady Pracodawców. Przedstawiciele Cogitech Group prowadzili także warsztat w ramach technologii internetowych.

Dane kontaktowe:

ul. Pszczelna 30A,
61-658 Poznań

tel.: 61 41 51 939
e-mail: biuro@cogitech.pl
www.cogitech.pl
www.facebook.com/cogitech

Programa.pl Sp z o.o.

Programa.pl dostarcza zaawansowane narzędzia IT w obszarze aplikacji internetowych, aplikacji mobilnych oraz stron internetowych oraz zajmuje się nowymi technologiami, które pomagają rozwijać biznes. Zespół składa się obecnie z 15 osób zaangażowanych w realizacje projektów dla klientów. Każdy zajmuje się tym, w czym jest najlepszy. Pracownicy starają się nieustannie rozwijać tak, aby kompetencje uzupełniały się wzajemnie. Cały zespół ma jasno określoną, wspólną wizję i cele, dzięki temu realizowane projekty są na bardzo wysokim poziomie.
Firma powstała w 2007 roku. Do niedawna jej siedziba mieściła się w budynku Concordia Design - Starej Drukarni w Poznaniu. Jako jedna z kilkuset rozważanych firm Programa.pl została wybraną jedyną firmą informatyczną w ramach CoOffice Concordia Design.

Zakres współpracy:

Programa.pl Sp z o.o. jest partnerem kierunku informatyka i członkiem Rady Pracodawców. Wspiera CDV konsultując programy studiów na kierunku Informatyka oraz jest członkiem Rady Pracodawców. Planowane jest również wspólny projekt przedstawicieli spółki Programa.pl oraz studentów kierunku Informatyka.

Dane kontaktowe:

Poplińskich 5/9
61-573 Poznań

tel. kom.: 502 685 923
e-mail: biuro@programa.pl
www.programa.pl

Macopedia Sp. z o.o.

Macopedia Agile Software House od 10 lat wdraża aplikacje biznesowe i nowoczesne rozwiązania internetowe: e-commerce, CMS, PIM, CRM i ERP.  Firma pomaga zdobyć klientom przewagę konkurencyjną korzystając ze sprawdzonych światowych technologii typu Open Source: Magento, TYPO3, Akeneo i Odoo.  Zespół deweloperów i Project Managerów na co dzień pracuje w metodyce Scrum i Agile, zapewniając klientom najwyższą jakość wdrożeń i wsparcie biznesowe w całym procesie.

Zakres współpracy:

Firma Macopedia Sp. z o.o. jest partnerem kierunku informatyka i członkiem Rady Pracodawców. Oprócz wsparcia merytorycznego, firma planuje przeprowadzenie warsztatów z zarządzania i utrzymywania serwerów oraz poprowadzenie szkolenia poświęconego technologii TYP03 CMS.

Dane kontaktowe:

ul. Matejki 11a
60-766 Poznań

tel.: 61 200 14 00
e-mail: office@macopedia.pl
www.macopedia.com

Talent Solution

Firma doradczą zajmująca się executive search, rekrutacjami, rozwojem i oceną kompetencji, szkoleniami oraz wzmacnianiem efektywności organizacji poprzez wzrost zaangażowania jej pracowników.

Zakres współpracy:

Talent Solution jest partnerem uczelni oraz aktywnym członkiem Rady Pracodawców. Współpracuje także z biurem karier CDV.

Dane kontaktowe:

ul. Cicha 19/2
61-710 Poznań

tel.: 61 222 49 64
www.talentsolution.pl

Colian Sp. z o.o.

Colian to prężnie działająca polska grupa kapitałowa, która zatrudnia w Polsce ponad 2 200 osób i funkcjonuje w obrębie trzech dywizji biznesowych: słodyczy, kulinariów (przypraw, bakalii) i napojów.

Na portfolio firmy Colian składają się znane i silne marki: Goplana,  Solidarność, Grześki, Jutrzenka, Familijne, Jeżyki, Akuku, Appetita, Siesta, Hellena i inne.

Zakres współpracy:

Colian Sp. z o.o. jest partnerem kierunku zarządzanie kreatywne, ale aktywnie angażuje się w różne wydarzenia organizowane przez CDV. Był sponsorem warsztatów coachingowych "Jak zbudować wizerunek nowoczesnej profesjonalistki". Jest organizatorem konkursu na zaprojektowanie przestrzeni sklepowej, w którym biorą udział studenci CDV.

Firma wesprze również studentów CDV w projekcie dyplomowym.

Dane kontaktowe:

ul. Zdrojowa 1
62-860 Opatówek

tel. +48 62 590 33 00
www.colian.pl

Insys

Insys jest liderem w branży video online w Polsce. Firma zajmuje się kompleksowym tworzeniem portali video, serwisów VOD i telewizji internetowych: od strategii, przez wdrożenie, po ich utrzymanie i rozwój. Insys buduje również aplikacje video na urządzenia mobilne, telewizory Smart TV, konsole i set-top boxy, realizując przy tym swoją misję dostarczania video w jakości HD na każdy ekran. Flagowym produktem firmy Insys jest platforma video InsysPlay, której modułowa struktura pozwala na dobór funkcjonalności adekwatnych do potrzeb Klienta. Dzięki temu, InsysPlay znajduje zastosowanie  w projektach video online o różnej wielkości i zasięgu. 

Zakres współpracy:

Insys jest kluczowym partnerem kierunku Mediaworking. Firma współtworzy program i cele modułowego systemu kształcenia oraz patronuje modelowi zdobywania doświadczenia poprzez współpracę z biznesem. Przedstawiciele firmy Insys chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami CDV, poprzez prelekcje czy wykłady na wydarzeniach organizowanych przez uczelnię. 

Dane Kontaktowe:

ul. Jana Matejki 46/1
60-767 Poznań
tel. 616 242 100

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Verva Kompleksowe Usługi Językowe

Firma Verva Kompleksowe Usługi Językowe świadczy usługi w postaci nauczania języków obcych osób dorosłych, wykonywania tłumaczeń jak również prowadzenia wysoko specjalistycznych kursów w zakresie między innymi komunikacji niewerbalnej, różnic międzykulturowych, negocjacji. Firma Verva od początku działalności skupiła się na profesjonalnej obsłudze firm oraz instytucji. W trakcie swojej działalności skutecznie nauczyła języków obcych ponad 1000 pracowników firm i instytucji.Kursy prowadzone przez firmę Verva cechuje wysoki poziom skuteczności osiągany dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze jak również wielu narzędziom służącym do monitorowania kursu i regularnej ewaluacji postępów słuchaczy.

Zakres współpracy:

Firma Verva Kompleksowe Usługi Językowe prowadziła dla zajęcia z angielskiego dla studentów kierunku Informatyka. Szkolenie było nastawione na naukę ściśle branżowego słownictwa z zakresu IT.

Dane kontaktowe:

ul. Pamiątkowa 2 lok. 22,
61-512 Poznań

tel. kom.: 691177534
tel. kom.: 785917789
e-mail: biuro@verva.edu.pl
www.verva.edu.pl

Lokalmedia Sp. z o.o.

Lokalmedia to start-up  z branży Digital Signage. Zajmuje się rozwojem multimedialnych nośników reklamowych w supermarketach oraz prowadzeniem kampanii reklamowych. Dzięki swoim działaniom zapewnia skuteczne wsparcie sprzedaży.

Zakres współpracy:

Lokalmedia należy do grona partnerów CDV i konsultuje programy kształcenia dotyczące obszarów związanych z działaniem spółki, jest także członkiem Rady Pracodawców.

Dane kontaktowe:

ul. Traugutta 21/5
61-514 Poznań

tel. kom.: 537 493 696
e-mail: biuro@lokalmiedia.pl
www.lokalmedia.pl

Zakład Poprawczy w Poznaniu

Zakład Poprawczy w Poznaniu jest placówką wychowawczą, podległą Ministerstwu Sprawiedliwości. Został utworzony w 1964r. jako zakład o charakterze półotwartym, dla chłopców niedostosowanych społecznie. Prowadzi działalność z młodzieżą wymagającą specyficznej opieki wychowawczej, psychologicznej i lekarskiej.

Zakres współpracy

Partner kierunku Pedagogika

Dane kontaktowe:

ul. Wagrowska 9
61-372 Poznań

e-mail: zaklad@poznan.zp.gov.pl
www.poznan.zp.gov.pl

Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka

Misją stowarzyszenia jest ochrona praw i interesów dziecka poprzez budowanie lokalnego systemu wsparcia dziecka i rodziny oraz przeciwdziałanie krzywdzeniu dzieci i jego skutkom. 

Zakres współpracy:

Partner kierunku pedagogika. Przedstawiciela Towarzystwa prowadzą zajęcia na specjalizacji:pedagogika małego dziecka, współpraca ze specjalizacją sektor usług edukacyjnych, studenci II stopnia kierunku hospitują placówkę.

Dane kontaktowe:

ul. Garbary 97/2
61-757 Poznań

email: sekretariat@kopd.poznan.pl
www.kopd.poznan.pl

Poznańska Grupa .NET

Poznańska Grupa .NET jest przedsięwzięciem mającym na celu integrację deweloperów z terenu Wielkopolski, zawieranie znajomości i wspólny rozwój poprzez wymianę doświadczeń.

Grupa realizuje swoje cele m.in. poprzez organizowanie regularnych, comiesięcznych spotkań, na których członkowie PG .NET lub zaproszeni prelegenci z zewnątrz prezentują zagadnienia związane z technologią Microsoft .NET oraz technologiami powiązanymi.

Wśród naszych zamierzeń jest organizowanie warsztatów, aby uczestnicy mogli zdobytą wiedzę teoretyczną przełożyć na praktykę. Do planów długookresowych można zaliczyć wyłonienie ekspertów oraz potencjalnych kandydatów na tytuł MVP pośród członków Grupy.

Zakres współpracy:

Poznańska Grupa .NET ściśle współpracuje z Katedrą Informatyki i Komunikacji Wizualnej. Organizuje warsztaty dla studentów.

Dane kontaktowe:

e-mail: pgdotnet@outlook.com

Wielkopolskie Stowarzyszenie Resocjalizacji "Horyzont" przy Zakładzie Poprawczym

Wielkopolskie Stowarzyszenie Resocjalizacji "Horyzont" jest organizacją pozarządową zrzeszającą specjalistów z zakresu resocjalizacji, pedagogiki, prawa, psychologii zarówno praktyków jak i pracowników akademickich.

Zakres współpracy:

Partner kierunku pedagogika. W ramach zajęć na specjalizacji: resocjalizacja, odbywa się hospitacja placówki przez studentów CDV.

Dane kontaktowe:

ul. Wagrowska 9
61-372 Poznań

e-mail: sekretariat@poznan.zp.gov.pl
www.resocjalizacja-horyzont.org

BlackMoon Design

BlackMoon Design to rzutki, niezależny zespół twórców gier z Poznania, prowadzony przez Roberta Podgórskiego. Tworzą gry mobilne (iOS, Android) oraz PC - zarówno eksperymentalne, nieco szalone produkcje dla nerdów jak i lżejsze, kolorowe gry dla dzieciaków i gospodyń domowych (łącznie BlackMoon wydał około 80 gier) Cały zespół zorientowany jest na jak największy aspekt "grywalności" w swoich produkcjach, bez specjalnego przywiązania do konkretnej technologii czy platformy (sporą sympatią darzą Html5, który jest w miarę elastyczny i w łatwy sposób umożliwia wieloplatformowość). 

Zakres współpracy:

BlackMoon Design jest partnerem kierunku informatyka. Przedstawiciele firmy uczestniczą w spotkaniach Rady Pracodawców, a także konsultują programy studiów. Studenci CDV mają okazję przygotować projekt oceniany przez firmę oraz uczestniczyć w organizowanych stażach. 

Dane kontaktowe:

ul. Mielżyńskiego 116/20

62-020 Poznań

tel. 505 308 482

e-mail: design@blackmoondev.com

www.blackmoondev.com

Fanpoint

Fanpoint oferuje narzędzia i statystyki do kompleksowej promocji marki w Social Media. Twórcy platformy stawiają nie tylko na intuicyjność narzędzi, ale także na profesjonalną obsługę klienta zarówno na poziomie technicznym, jak i merytorycznym. Fanpoint dba nie tylko o wizerunek marek w Social Media, ale także o wizerunek całej branży, biorąc udział w ogólnopolskich oraz światowych konferencjach, szkoleniach, webinariach, a także prężnie współpracując z sektorem NGO.

Zakres współpracy

Fanpoint jako kluczowy partner kierunku mediaworking współtworzy program i cele modułowego systemu kształcenia. Ponadto patronuje modelowi zdobywania doświadczenia przez studentów uczelni poprzez współpracę z organizacjami pozarządowymi.

Dane kontaktowe

ul. Mickiewicza 5/7
60-833 Poznań

tel.: 61 221 29 70
e-mail:  info@fanpoint.com
www.fanpoint.com

 

 

Trecom Poznań Sp. z o.o.

Grupa TRECOM jest firmą z polskim kapitałem i tradycjami sięgającymi 1996 roku, cechującą się dynamicznym rozwojem i ciągłym doskonaleniem. Wierzymy, że technologia IT jest przyszłością, dlatego z pasją wspieramy działalność Klientów poprzez rozwój i optymalizację posiadanych przez nich systemów IT.

Głównym zakresem działalności firmy są obszary związane z Security, Data Center, Collaboration i Enterprise Networking. Klientami TRECOM są duże firmy, m.in. z sektorów: bankowego, ubezpieczeniowego, energetycznego oraz instytucje z sektora publicznego i prywatnego.
czytaj więcej

Grupa TRECOM uruchomiła Centrum Innowacji i Szkoleń w Warszawie i Poznaniu. Nasze Centrum otrzymało w 2015 roku tytuł Autoryzowanego Partnera Edukacyjnego Cisco. Posiadamy kompleksową ofertę szkoleń Cisco, która pozwala na zdobycie wiedzy, zdanie egzaminu i uzyskanie certyfikatu pod jednym dachem.

Naszym klientom oferujemy również szkolenia z zakresu bezpieczeństwa informacji, w tym: bezpieczeństwo IT, zarządzanie ciągłością działania, ochrona danych osobowych i normy bezpieczeństwa ISO/IEC.

Zakres współpracy:

We współpracy z Trecom opracowaliśmy program specjalizacji Systemy i infrastruktura IT.

Partner oferuje możliwość zweryfikowania umiejętności, wiedzy i kompetencji naszych studentów podczas wykonywania realnych zadań w swojej firmie w ramach praktyk czy stażu.

Dane kontaktowe:

ul. Krzemowa 1, Złotniki
62-002 Suchy Las k. Poznania

Tel:  +48 61 665 73 60
poznan@trecom.pl
http://trecom.pl

PublishSoSimply.com

PublishSoSimply.com jest platformą do tworzenia cyfrowych publikacji (magazynów, gazet, książek, folderów, analiz) od zera. Każdy użytkownik dodając swoje teksty i zdjęcia ma możliwość w prosty sposób wydać dokument, który może być czytany na iPadzie oraz w przeglądarce.

Zakres współpracy:

PublishSoSimply jest partnerem kierunku Mediaworking. W ramach współpracy udostępnia swoje narzędzie do wydawania cyfrowych publikacji oraz będzie wspierać merytorycznie proces nauczania o komunikacji w nowych mediach.

Dane kontaktowe:

ul. Promienista 83
60-141 Poznań

tel.: 880 449 413
e-mail: iwantto@publishsosimply.com
www.publishsosimply.com

LH.pl

LH.pl aktywnie działa na rynku hostingowym od 2002 roku. Od tego czasu firma odnotowuje ciągły, stabilny rozwój i w chwili obecnej obsługuje ponad 10 tysięcy Klientów. Przez 10 lat LH.pl zdobyło duże doświadczenie w rozumieniu nieustannie rosnących oczekiwań klientów oraz spełnianiu ich. Ofertę stanowią hosting współdzielony, rejestracja domen oraz cloud server.

Dane kontaktowe

info@lh.pl
http://www.lh.pl/

 

Milado

Milado jest firmą, której celem jest pomoc i wsparcie zarówno dla pracowników jak i pracodawców. Pracodawcom pomaga w znalezieniu kompetentnych pracowników. Doradza, w jaki sposób skutecznie zarządzać personelem, jak stworzyć i pielęgnować atmosferę w firmie, w której każdy z przyjemnością pracuje. Pracownikom pomaga znaleźć wymarzoną pracę oraz zdobywać kolejne szczeble kariery zawodowej. Poprzez odpowiedni dobór i kompleksową ofertę szkoleń pomaga pracownikom firm w rozwoju zawodowym i osobistym.

Zakres współpracy:

Fachowcy z Centrum Rozwoju Personalnego Milado prowadzili warsztaty o tym, jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej. Praktycy z firmy są zapraszani do prowadzenia zajęć w ramach kierunku Pedagogika oraz do współpracy przy doradztwie i coachingu.

Dane kontaktowe:

ul. Gołębia 5/22 (wejście od ul. Szkolnej 5)

61-834 Poznań

tel./fax: 61 667-54-43, 61 851-77-26

e-mail: milado@milado.pl

 

www.milado.com

K&Y Brands

Agencja innowacji, która widzi świat inaczej. Specjalizuje się w tworzeniu nowatorskich promocji dla targetów kids, young i family. Pracuje od 20 lat dla największych marek w Polsce i na świecie, ale również tworzy własne i wprowadza nowe rozwiązania do istniejących.

www.kybrands.com

Merix Studio

Merixstudio to niezależna agencja interaktywna i software-house. Tworzy zaawansowane aplikacje webowe (Django/Python), interaktywne strony responsywne (RWD, HTML5/CSS3, JavaScript) oraz zaawansowane funkcjonalnie portale informacyjne dla klientów z całego świata, m.in. z USA, Kanady, UK, Irlandii, Belgii, Niemiec, Szwecji, Australii czy krajów znad Zatoki Perskiej.

Zakres współpracy:

Merix Studio jest Partnerem kierunku informatyka. 

Dane kontaktowe:

ul. Różana 13/3

61-577 Poznań

tel. 61 835 94 70

www.merixstudio.pl

 

Hutong School

Oferuje praktyki zawodowe i intensywne kursy języka chińskiego w Chinach, w Pekinie, Szanghaju i Chengdu. Program Praktyk daje studentom z całego świata możliwość zdobycia pierwszego zawodowego doświadczenia w najszybciej rozwijającej się gospodarce świata. Oferujemy praktyki u ponad 200 naszych partnerów w wielu branżach, między innymi IT, prawo, architektura, marketing, dziennikarstwo i wiele innych. Intensywny Kurs Języka Chińskiego daje natomiast możliwość zagłębienia się w język chiński oraz dogłębnego poznania najbogatszej historycznie kultury świata. Naszym studentom zapewniamy zakwaterowanie, udział w dodatkowych zajęciach kulturowych oraz pomoc naszych konsultantów na miejscu.

 

Dane kontaktowe: 

Zhongyu Plaza 1501, A6 Gongti Beilu, 100027 Beijing, China

Wuyuan Lu 76, House 16, 200030 Shanghai, China

tel: 0086-10-64038670 

e-mail: info@hutongschool.com

www.hutong-school.com

Kontakt z przedstawicielem w Polsce:

Ewa Welter ewa.welter@hutongschool.com 

Migaj OK. Olgierd Kosiba Spółka komandytowa

Działamy głównie w obszarze edukacji z zakresu nauki języka migowego. Naszym najbardziej rozpoznawalnym produktem jest responsywana Platforma edukacyjna MIGAJ.EU. Jest to kompleksowa platforma łącząca w sobie naukę języka migowego, polskiego oraz treści encyklopedycznych. Prowadzimy kursy i szkolenia z zakresu nauki języka migowego oraz Kultury Głuchych. Prócz tego zajmujemy się tłumaczeniami stron www, filmów i treści pisanych z i na język migowy.

 

Zakres współpracy:

W ramach współpracy prowadzimy szkolenia i prelekcje dotyczące nauki języka migowego dla studentów i pracowników CDV. Podejmiemy też współpracę przy współtworzeniu projektów technologicznych i społecznych z zakresu naszej działalności.

 

Dane kontaktowe:

Olgierd Kosibaul
Galileusza 12c/41
60-159 Poznań
tel.: 692 416 823
e-mail: biuro@migaj.eu
www.migaj.eu
www.jezykmigowy.org.pl

Flux Sp. z o.o.

Flux to młody i ambitny zespół tworzący własne produkty typu SaaS oraz aplikacje webowe i mobilne. Korzystając z najnowszych technologii jesteśmy wstanie podporządkować się ciągle zmieniającym się wymaganiom na rynku IT. 
Zapewnimy wsparcie na całym etapie tworzenia oprogramowania: począwszy od ustalania wizji projektu poprzez development aż po wsparcie i dalszy rozwój produktu. Wszystko to w oparciu o zwinne metodyki zarządzania i indywidualne podejście do klienta.

Zakres współpracy:

Partner kierunku Informatyka i organizator kółka naukowego. Flux jest również prelegentem w spotkaniach z cyklu PRAKTYCZNIE RZECZ BIORĄC.

Dane kontaktowe:

os. Jana III Sobieskiego 1/38
60-688 Poznań
e-mail: oferty@flux.pl
www.flux.pl

Froh

Agencja Marketingu Online specjalizująca się w Google AdWords oraz Google Analytics. Naszym celem jest podnoszenie dochodowości prowadzonych przez nas działań reklamowych. Wierzymy, że perfekcję można osiągnąć tylko w jednej dziedzinie, dlatego współpracujemy z liderami z pozostałych branży marketingu, aby 100% wspierać naszych klientów. Działamy także na rynkach zagranicznych, szczególnie na rynku niemiecko- i angielskojęzycznym.

Zakres współpracy:
Agencja FROH prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu Online Marketingu ze szczególnym zastosowaniem narzędzi Google AdWords i Analytics.

Dane kontaktowe

www.froh.pl
www.dominikjania.pl
biuro@froh.pl
+48 661 624 120

Fundacja POMIĘDZY

została powołana na rzecz międzypokoleniowej i międzyśrodowiskowej wymiany wiedzy, doświadczeń i umiejętności.

Jesteśmy po to by inicjować i wspierać działania służące budowaniu porozumienia i zbliżające do siebie ludzi w różnym wieku i z różnych środowisk. Propagujemy wszechstronny i nieustanny rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny, otwarcie na nowe doświadczenia i nową wiedzę, współpracę, tolerancję, szacunek dla odmienności oraz  racjonalne wykorzystanie czasu na każdym etapie życia.

Programy, które realizujemy to „Rozbijalnia szklanych sufitów”, „Dojrzewalnia orląt” i „Rozwijalnia talentów i umiejętności społecznych

Zakres współpracy:

W ramach współpracy z Collegium Da Vinci Fundacja organizuje warsztaty coachingowe skierowane do kobiet oraz wspierające wolontariuszy i społeczników.

Dane kontaktowe:

ul. Kościerzyńska 7, 60-446 Poznań
tel. 602 719 603

www.pomiedzy.org
biuro@pomiedzy.org
Facebook: Fundacja Pomiędzy

Life Architect

Powstały w 2008 roku projekt edukacyjny, którego celem jest zmiana edukacji na świecie. Aby każdy człowiek na Ziemi mógł żyć świadomym, owocnym i spełnionym życiem, Life Architect zajmuje się tworzeniem innowacyjnych narzędzi i rozwiązań edukacyjnych dla dzieci i dorosłych.
Pomagamy ludziom dokonać wewnętrznej zmiany, pokazujemy jak samodzielnie korzystać z narzędzi rozwoju osobistego i uczymy umiejętności, których nie nauczono nas w szkole. Tworzone przez nas narzędzia coachingowe i warsztaty są oparte o zasadę systematyczności, praktyki i procesu. Naszym celem jest zbudowanie na całym świecie (do roku 2040) sieci co najmniej 50 szkół opartych o autorski, alternatywny model edukacji szkolnej. Pierwsza taka szkoła powstanie w Polsce do roku 2020.
Obecnie w naszej ofercie dostępna jest platforma LifeArcadia z 5, 10 i 15-dniowymi kursami rozwoju umiejętności życiowych, 30-dniowy program rozwoju osobistego Life Architect BOX, warsztaty stacjonarne i wyjazdowe oraz sesje coachingowe.
Założycielem Life Architect jest Michał Pasterski - coach, trener rozwoju osobistego i autor jednego z najpopularniejszych w Polsce blogów o rozwoju osobistym Michalpasterski.pl.

Dane kontaktowe
ul. Filarecka 5/9
61-502 Poznań

Centrum Psychologiczno-Coachingowe Inspeerio Sp. z o.o.

Jesteśmy centrum psychologicznym i portalem promującym psychologię w jednym.
Nasz zespół współtworzą psycholodzy, psychoterapeuci, coachowie, trenerzy i wykładowcy. Mamy też w swoich szeregach certyfikowaną nauczycielkę uważności (MBSR, Mindfulness-Based Stress Reduction) i MBB (Mind-Body Bridging). Obok psychoterapii, coachingu, porad psychologicznych dla rodziców (również z rodzin patchorkowych), prowadzimy też kursy uważności dla dorosłych i dzieci. Zdarza nam się współpracować z firmami, wspierając je  we wdrażaniu dobrego środowiska pracy. Naszą misją jest zmiana psychologicznych nawyków Polaków i pracujemy na jej rzecz codziennie.

Zakres współpracy

Psycholodzy i coachowie inspeerio prowadzą zajęcia dla studentów doradztwa i coachingu z zakresu psychologii i coachingu. [...]

Dane kontaktowe:

Inspeerio Sp. z o.o.
ul. Cicha 4/3
61-710 Poznań
tel: 661 01 41 51
inspeerio.pl
e-mail: biuro@inspeerio.pl

Grupa TENSE sp. z o.o. sp.k.

Grupa TENSE to agencja interaktywna posiadająca wieloletnie doświadczenie w zakresie digital marketingu i usług IT. Dzięki wyspecjalizowanym umiejętnościom w obszarze pozycjonowania, tworzenia stron, kampanii reklamowych, marketingu treści oraz mediów społecznościowych, Grupa TENSE pomogła zaistnieć wielu firmom w Internecie.

Zakres współpracy:

Grupa TENSE jest partnerem kierunku Informatyka.

Dane kontaktowe:

ul. Wolsztyńska 5, poziom II
60-361 Poznań

tel. 61 866 77 27
fax. 61 278 50 73
infolinia: 801 090 075
e-mail: biuro@grupatense.pl
www.grupa-tense.pl 

H7. Adevertising & Marketing Agency

W naszych działaniach stawiamy na kompleksowość działań marketingowo-reklamowych, zaczynając od strategii, poprzez kreację i design, aż po rozwiązania funkcjonalne digital.

H7. Wyjątkowe idee. Skuteczne działania. Zintegrowany marketing.

Zakres współpracy:

H7. jest partnerem kierunku mediaworking oraz grafika. Bierze udział w konsultacjach programowych.
Jest otwarta na studentów, którzy chcą odbyć staż, czy zrealizować praktykę.

Dane kontaktowe:

H7 sp. z o.o.
ul. Klin 17/2, 60-602 Poznań
tel. 508 222 878
hello@h7agency.pl
www.h7agency.pl

Setapp Sp. z o.o.

Setapp to zespół utalentowanych ludzi zafascynowanych nowymi technologiami, którzy tworzą wybijające się ponad przeciętność strony internetowe, aplikacje mobilne i aplikacje wirtualnej rzeczywistości.

Wierzymy, że technologia zmienia nasze życie na wielu płaszczyznach i chcemy te zmiany kształtować. Codziennie tworzymy oprogramowanie, które ma realny wpływ na życie wielu użytkowników. Kochamy to co robimy, ciężko pracujemy i zawsze wspieramy się wzajemnie. Pasja, kreatywność i chęć do rozwoju, to dla nas kluczowe wartości.

Zakres współpracy:

Partner kierunku Edukacja prorozwojowa i członek Rady Pracodawców. Przedstawiciele firmy uczestniczą w konsultacjach programów studiów na kierunku Edukacja prorozwojowa oraz prowadzą zajęcia dla studentów. Firma jest otwarta na ambitnych studentów, którzy chcą zdobyć praktyczne umiejętności podczas praktyk lub stażu.

Dane kontaktowe:

Setapp Sp. z o.o.
ul. Wojskowa 4
60-792 Poznań

tel. +48 506 798 998
e-mail: hello@setapp.pl
www.setapp.pl

Inner Source Sp. z o.o.

Firma specjalizująca się w coachingu biznesowym, doradztwie i szkoleniach. Inner Source w kompleksowy sposób wzmacnia pozycję zawodową klientów wspierając ich w procesie przemiany przy wykorzystaniu optymalnie dobranych do potrzeb metod i narzędzi.

Zakres współpracy:

Adam Bekier Prezes firmy Inner Source - Akredytowany Coach ICF i trener,  jest naszym wykładowcą, konsultował również program na kierunku coaching i doradztwo. Głównie zaangażowany w rozwój specjalizacji coaching rozwojowy (I stopień) oraz doradztwo biznesowe (II stopień).

Dane kontaktowe:

Inner Source Sp. z o. o.
ul. 28 czerwca 1956r nr 175/4
61-515 Poznań

e: biuro@innersource.pl
w: www.innersource.pl

Llidero Sp. z o.o.

Llidero dostarcza kompletne rozwiązania e-learningowe dla biznesu. Projektujemy i tworzymy szkolenia, które zmieniają zachowania uczestników i przynoszą rezultaty organizacjom.

Zakres współpracy:

Firma Llidero to Partner kierunku edukacja prorozwojowa.

Jest otwarta na współpracę z dydaktykami prowadzącymi zajęcia oraz przy przygotowywaniu programów studiów tak, by były one jak najbardziej atrakcyjne z punktu widzenia pracodawców. Chętnie zorganizuje wykład otwarty dla studentów oraz innych zainteresowanych z zakresu zagadnień będących przedmiotem działania Firmy.

Oferuje możliwość zweryfikowania umiejętności, wiedzy i kompetencji naszych studentów podczas wykonywania realnych zadań w swojej firmie w ramach praktyk czy stażu. Studenci mają także możliwość napisania pracy dyplomowej w oparciu o realne tematy / przykłady z Firmy Llidero.

Dane kontaktowe:

Llidero Sp. z o.o.
ul. Garbary 56/12
61-758 Poznań

Tel. 607 665 731
Tel. 502 434 300
Tel. +48 (61) 611 00 95
E-mail: llidero@llidero.com

www.llidero.com

Advance

Advance jest dynamicznie rozwijającą się firmą szkoleniowo-doradczą funkcjonującą na rynku od 2007 roku. Naszym celem jest podnoszenie efektywności przedsiębiorstw w szczególności sektora MŚP poprzez optymalizację procesów zarządzania w kluczowych obszarach działalności. Nasze obszary specjalizacji w zakresie szkoleń to: zarządzanie, sprzedaż, eksport i HR. Realizujemy usługi coachingowe zarówno dla klientów indywidualnych jak i klientów instytucjonalnych. Ważnym obszarem naszej działalności jest świadczenie usług doradztwa biznesowego dla firm. Specjalizujemy się w doradztwie z zakresu handlu zagranicznego. Opracowujemy strategie wejścia na rynki zagraniczne, a następnie konsekwentnie realizujemy zaplanowane w nich działania. Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie realizowanego procesu począwszy od organizacji działu eksportu, aż po zaplanowanie i implementację narzędzi i metod wspierających rozwój sprzedaży eksportowej.

Zakres wspólpracy:

Trenerzy Advance prowadzą szkolenia i warsztaty z zakresu eksportu oraz zarządzania projektami. Studentom CDV dajemy też możliwość aplikowania na staże i praktyki.

Dane kontaktowe:

e-mail: info@advance-cg.com
www.advance-cg.com

Smart MBC

Smart MBC to polski dostawca rozwiązań pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego. 
Świadczy usługi z zakresu rekrutacji pracowników oraz outsourcingu. Dla najlepszych pracodawców znajduje odpowiednich pracowników, a dla kandydatów poszukujących pracy – dopasowane do ich kwalifikacji oferty zatrudnienia. W swoich działaniach korzysta z wielu narzędzi m.in. ze wsparcia psychometrii i wideorekrutacji.

Zakres współpracy:

Firma jest partnerem kierunku doradztwo i coaching. Studenci DiC mogą pisać swoje prace dyplomowe w oparciu o temty pochodzące m. in. ze Smart MBC.  

Dane kontaktowe:

MBC Sp. zo.o.
Głogowska 31/33
60-702 Poznań

tel: +48 61 641 63 30www.smartmbc.pl
kontakt@smartmbc.pl

ABOUT AD

Firma about ad sp. z o.o. to agencja reklamowa full service. Zespół pomysłowych i ambitnych osób, fachowców w swoich dziedzinach, którzy pracują z pasją i dla przyjemności.

Spółka zajmuje się strategią i kreacją dla swoich klientów, zarówno korporacji jak i firm z sektora MSP, sieci marketów, producentów i wydawców każdorazowo podchodząc indywidualnie do projektów.

Do tej pory firma obsługiwała takie marki jak: Chata Polska, DGA, Euler Hermes, Exide, Indykpol, Kompania Piwowarska, Leroy Merlin,  Piotr i Paweł, Stiga, Stokrotka, Tauron, Tesco Polska, Unilever Polska, Volkswagen Poznań.

Zakres współpracy:

Firma about ad jest partnerem kierunku zarządzanie kreatywne. Jest otwarta na udział w konsultacjach programowych oraz możliwość prowadzenia zajęć/warsztatów.

Chętnie przyjmie praktykantów / stażystów, którzy chcą w praktyce zastosować ​dotychczasową​ wiedzę i zdobyć cenne​​ doświadczeni​e​ zawodowe. Z tej możliwości mogą skorzystać studenci takich kierunków jak:: mediaworking, doradztwo i coaching, zarządzanie kreatywne, grafika.

Ponadto firma about ad wesprze studentów w projektach dyplomowych, gdyż w oparciu o jej case’y mogą powstać Wasze prace licencjackie czy magisterskie.

Dane kontaktowe:

ul. Śląska 14
60-614 Poznań

tel. +48 61 656 76 23
fax +48 61 656 76 24

e-mail: info@aboutad.pl

InfoPraca.pl

InfoPraca.pl to jedna z największych internetowych giełd pracy w Polsce. Udostępnia ponad 24 tysiące aktualnych ofert pracy. Oferuje najnowocześniejsze narzędzia rekrutacji online, świadcząc efektywną pomoc i wsparcie w nawiązywaniu kontaktów pomiędzy pracodawcami i osobami poszukującymi pracy. Wyróżnikiem jest bardzo często uaktualniany blog i Job Alert – oferty pracy wysyłane na skrzynkę e-mail z częstotliwością określoną przez użytkowników. Bezpłatna aplikacja na systemy Android i iOS oferuje najważniejsze funkcje serwisu w przejrzystej i logicznej formie.

www.infopraca.pl

Moxie Agencja Kreatywna

Jesteśmy poznańską agencją z wieloletnim doświadczeniem. Od 2011 roku prowadzimy kompleksową obsługę z zakresu komunikacji, wizerunku, brandingu i kreacji. Dbamy o to, by nasi klienci stawali się liderami w swoich branżach i zyskiwali lojalnych klientów. Świadczymy usługi z zakresu digital, content marketingu, media relations i social media. Specjalizujemy się w obsłudze marek z sektora lifestyle: moda, gastronomia, design, sport, eko.

Zakres współpracy:

Moxie jest partnerem kierunku Mediaworking. Specjaliści agencji współtworzą program i cele modułowego systemu kształcenia. Studenci Collegium Da Vinci mają możliwość realizowania, dostosowanych do programu studiów, praktyk i staży organizowanych w agencji.

Dane kontaktowe:

biuro@moxie.pl
www.moxie.pl/

Commercial Communications

AGENCJA KREATYWNA 360° Commercial Communications to zgrany zespół ludzi do zadań specjalnych, którzy  wiedzą, jak działać w zakresie marketingu, Public Relations, czy reklamy i robią to z pasją! Wyróżniają ich Indywidualne podejście do tematu, kreatywność, a przede wszystkim, entuzjazm i zaangażowanie, z jakimi realizują każde zlecenie. Po prostu robią swoje!

Zakres współpracy:

Flagowym projektem agencji jest CABRIO POLAND. Pracuje nad nim ekipa pasjonatów, która na co dzień poza jazdą kabrioletem i organizowaniem Zlotu, pracuje przy wielu projektach z zakresu przygotowywania strategii marketingowych czy organizacji eventów. Wcześniejsze doświadczenia pokazały, że w Polsce, a nawet szerzej – w Europie – brakowało imprezy integrującej fanów aut z otwartymi dachami. W tej niszy Commercial Communications dostrzegło wyzwanie i podjęło się go na 100%. Studenci Collegium da Vinci kierunku Zarządzanie kreatywne, uczestniczą w tworzeniu idei kreatywnej „Rajdu Pełnego Tajemnic”, który jest jedną z atrakcji II Międzynarodowego Zlotu CABRIO POLAND.

Dane kontaktowe:

Commercial Communications Sp. Z o.o. Sp.k.
ul. 28 Czerwca 1956 nr 406 /2.31
61- 441 Poznań

tel: 61 673 54 48
www.commercialcommunications.pl

ReklamowyGadżet.pl

Lider wśród agencji reklamowych w Poznaniu, którego główną misją jest dostarczanie gadżetów reklamowych z Państwa logo. Jesteśmy energicznym i pełnym pasji zespołem, każdy projekt jest dla nas inny i w każdym zostawiamy puzzle naszej kreatywności ułożone w spójną całość.

Firma istnieje od 2008 roku, każdy rok przynosi nam nowe doświadczenia, nową motywację i nowe pomysły. Chcemy, aby najszybsze gadżety były w Państwa zasięgu.

www.reklamowygadzet.pl

Grupa VMG

Grupę VMG tworzą wyspecjalizowane firmy i osoby odpowiedzialne za kompleksową realizację projektów i kampanii z zakresu BTL. VMG to podmioty z całkowicie polskim kapitałem. Grupa sukcesywnie rozwija działalność od ponad 17 lat i od początku ma swoją siedzibę w Poznaniu. W ramach wszystkich podmiotów, zatrudnionych jest prawie 100 specjalistów w różnych obszarach działalności Grupy.

W ramach VMG funkcjonują następujące podmioty: VMG Agencja Reklamowa, VMG, Expo, VMG Print, VMG Net.

Produkty naszych firm i wyspecjalizowane usługi znajdziesz także na:
cardboardy.plfilmysferyczne.plfunnypaper.plciezarowkazkartonu.pl.

www.vmg.pl

KKS Lech Poznań

Siedmiokrotny piłkarski mistrz Polski jest jednym z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich w kraju, godnie reprezentujący nasz futbol na arenie międzynarodowej. W 2008 i 2010 roku Lech jako pierwszy polski klub przechodził fazę grupową europejskich pucharów docierając do 1/16 finału Pucharu UEFA/Ligi Europy. W dorobku zespołu z Bułgarskiej jest również 5 Pucharów Polski i 5 Superpucharów.

Znakomicie funkcjonująca Akademia Lecha Poznań w zgodnej opinii ekspertów uznawana jest za najlepszą w kraju. Wyszkoleni przez nią wychowankowie regularnie trafiają do pierwszej drużyny, a zespoły juniorskie rokrocznie z powodzeniem walczą o najwyższe laury. W połączeniu z Lech Poznań Football Academy systemem szkolenia poznańskiego klubu objętych jest ponad 2000 młodych adeptów futbolu.

Popularny „Kolejorz" to duma całej Wielkopolski, jego losami interesują się ponad trzy miliony Wielkopolan. Znajduje to potwierdzenie również we frekwencji na meczach, która niezmiennie od kilku sezonów jest najwyższa w lidze. Będąc klubem całego regionu, Lech angażuje się w liczne akcje społeczne zachęcające do aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia.

Wiodąca pozycja w polskiej piłce to efekt wprowadzania innowacyjnych rozwiązań w zakresie organizacji oraz zarządzania klubem, dzięki czemu Lech znakomicie bilansuje wszystkie aspekty funkcjonowania. Co bardzo istotne, „Kolejorz" chętnie dzieli się swoją wiedzą przyczyniając do rozwoju całego środowiska sportowego.

Zakres współpracy:

KKS Lech Poznań jest partnerem kierunku zarzadzanie kreatywne. Chętnie wesprze studentów w projektach dyplomowych.

Dane kontaktowe:

INEA Stadion
ul Bułgarska 17
60-320 Poznań

T: (61) 886 30 00
F: (61) 886 30 10
www.lechpoznan.pl

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Otwarte Drzwi”

Stowarzyszenie "Otwarte Drzwi" zostało założone dwa lata temu. Jego celem jest obejmowanie współpracą osób niepełnosprawnych, zwłaszcza dzieci, a także całych ich rodzin, poprzez edukację, rehabilitację, opracowywanie innowacyjnych metod oraz uspołecznianie. Cele te realizowane są zwłaszcza poprzez główną oś działalności stowarzyszenia: prowadzenie Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum „Otwarte Drzwi” (otwarcie nastąpiło 27 VIII 2016 roku). Jest to placówka edukacyjna z oddziałami integracyjnymi, w której dzieci niepełnosprawne (korzystające z naszych usług w sposób bezpłatny) stanowią zdecydowaną większość. Przy szkole otwarta została także Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna. Do obsługi wszystkich tych placówek zatrudniamy profesjonalną, doskonale przygotowaną kadrę – pedagogiczną, psychologiczną i rehabilitacyjną. Obejmujemy też współpracą dzieci w edukacji domowej, również szczególnie uzdolnione.

Poza główną osią działalności Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Otwarte Drzwi”  realizuje liczne projekty poboczne, jak m.in. „Twórcze Działanie” – serię comiesięcznych, otwartych warsztatów arteterapeutycznych. Nasza organizacja otwarta jest na współpracę z innymi partnerami (którzy już obecnie tworzą liczne grono, wśród naszych stałych współpracowników znajdują się m.in.: Centrum Akademickie „Polonez”, Fundacja „Na Niebiesko” i Fundacja „Jak Malowana”) przy różnego rodzaju projektach społecznych, skierowanych do najróżniejszych grup docelowych – osób niepełnosprawnych, seniorów, rodzin i wielu innych.

www.otwarte-drzwi.pl

spgotwartedrzwi@gmail.com
wolontariat-otwartedrzwi@wp.pl

Żłobek Polana Malowana Słońcem

Polana Malowana Słońcem to niepubliczna placówka oferująca opiekę nad dziećmi w wieku od ukończenia 20 tygodnia życia do lat 3. W ramach opieki realizowane są funkcje: opiekuńcze, wychowawcze oraz edukacyjne. Nad prawidłowych rozwojem i bezpieczeństwem dzieci czuwa wykwalifikowana kadra opiekunek, położna, psycholog, fizjoterapeuta i logopeda.

Zakres współpracy:

Partner kierunku edukacja prorozwojowa. Otwarty na szeroką współpracę z CDV poprzez umożliwienie odbycia studentom praktyk. Czynnie współpracują z uczelnią w tworzeniu i opiniowaniu programu studiów.

Dane kontaktowe:

Osiedle Lecha 43
61-294 Poznań

tel. 510 737 669
www.polana-malowana-sloncem.pl

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym

Stowarzyszenie powstało w 1993 roku z inicjatywy rodziców dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym, którzy do dnia dzisiejszego wolontaryjnie zarządzają organizacją. Misją Stowarzyszenia jest: niesienie pomocy, we wszystkich dziedzinach życia, dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym z mózgowym porażeniem dziecięcym oraz ich prawnym opiekunom.

Zakres współpracy:

Partner kierunku pedagogika

Dane kontaktowe:

ul. Żurawinowa 5/7
61-455 Poznań

tel.: 61 830 25 90
e:mail: zurawinka@zurawinka.pl
www.zurawinka.pl

Miejska Rada Seniorów

Miejska Rada Seniorów Jest organem doradczym, opiniodawczym i inicjatywnym w strukturze władz miejskich, powołanych uchwałą Rady Miasta Poznania NR XXIV/228/V/2007 z dnia 25 października 2007 roku. W skład Rady wchodzi 15 osób, które wybierane są na czas trwania kadencji Rady Miasta Poznania.

Celem działalności Miejskiej Rady Seniorów jest służenie seniorom poprzez reprezentowanie ich interesów wobec władz Miasta.

Z inspiracji MRS, m.in. powołane zostało Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu. Rada współpracuje z Wydziałem Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Poznania

Zadania Miejskiej Rady Seniorów:

 • Ścisła współpraca z władzami Miasta przy rozstrzyganiu o istotnych oczekiwaniach i potrzebach ludzi starszych.
 • Przedstawianie propozycji w zakresie ustalania priorytetowych zadań w perspektywie krótko i długookresowej oraz inicjowanie działań na rzecz seniorów.
 • Monitorowanie potrzeb poznańskich seniorów.
 • Wydawanie opinii i formułowanie wniosków, służących rozwojowi działalności na rzecz seniorów.
 • Zgłaszanie uwag do aktów prawa miejscowego.
 • Inicjowanie działań mających na celu upowszechnianie współpracy Miasta Poznania ze środowiskami osób starszych.
 • Informowanie społeczności miasta o szczególnych kierunkach działalności podejmowanych przez służby miejskie i partnerów pozarządowych na rzecz środowiska seniorów.

Zakres współpracy:

Miejska Rada Seniorów jest partnerem kierunku mediaworking.

Studentki mediaworkingu (Patrycja Cieślak i Wiktoria Pilarczyk) realizują w ramach swoich praktyk warsztaty z zakładania i prowadzenia fanpage’a na Facebook‘u dla grupy seniorów.

Ponadto planowane jest przeprowadzenie kursu dla seniorów z obsługi smartfonów.

Studentki mają też relacjonować wydarzenia MRS i opisywać je na ich stronie www - również w ramach praktyk.

Dane kontaktowe:

ul. 3 Maja 46
61-728 Poznań

tel. (61) 878 15 52
kom.: 885 960 352

rada_seniorow@um.poznan.pl
www.mrs.poznan.pl
twitter.com/MrsPoznan
facebook.com/miejskaradaseniorowpoznan

Przedszkole nr 163 "Baśniowy Zamek"

„Najlepsze, co możemy dać dzieciom, to korzenie i skrzydła”

Zgodnie z misją przedszkola, jako zadanie stawiamy sobie ukształtowanie myślącego człowieka, wspieranie indywidualnego rozwoju każdego dziecka oraz przygotowanie do podjęcia nauki w szkole. Dbamy o wszechstronny rozwój człowieka, ułatwienie dzieciom rozpoczęcia nauki w szkole bez obciążeń emocjonalnych, z ukierunkowaniem na osiąganie sukcesów.

Nasze mocne strony:

 • Dobrze przygotowana kadra pedagogiczna ciągle poszerzająca swoją wiedzę;
 • Bogata oferta edukacyjna;
 • Otwartość kadry wobec problemów dzieci;
 • Pozytywna atmosfera panująca w przedszkolu;
 • Ciągłe modernizowanie placówki;
 • Możliwość skorzystania z porad specjalistów: psychologa, logopedy i rehabilitanta.

Organizujemy różnorodne sytuacje edukacyjne sprzyjające nawiązywaniu przez dzieci kontaktów społecznych i przyrodniczych, wchodzeniu w różne osobowe interakcje, realizowaniu dążenia dziecka do wyrażania siebie poprzez twórczość plastyczną, muzyczną i ruchową.

W naszym przedszkolu powstała inicjatywa zrzeszająca placówki oświatowe na osiedlu Chrobrego – Miasteczko Oświatowe, w której aktywnie działamy organizując i koordynując cykliczne imprezy.

Tutaj działa także Klub Twórczego Nauczyciela w którym nauczyciele z poznańskich przedszkoli i szkół wymieniają się doświadczeniami i uczą nowych metod pracy z dziećmi.

Przykładamy ogromną wagę do zdrowego stylu życia – dzieci mają zdrowe posiłki, stały dostęp do wody oraz warzyw i owoców. Odbywają dużo zajęć ruchowych i spędzają jak najwięcej czasu na powietrzu. Prowadzimy też i wdrażamy sensoryczne pobudzanie prawidłowego rozwoju dzieci. Nauczycielki w ramach swoich kompetencji prowadzą zajęcia plastyczne, muzyczne, ruchowe, matematyczne i teatralne.

Zakres współpracy:

Przedszkole chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem poprzez konsultowanie programów studiów. Angażuje się w spotkania poświęcone rozszerzeniu oferty studiów dyplomowych. Jest otwarte na studentów CDV chcących zrealizować rzetelną praktykę w placówce.

Dane kontaktowe:

os. Bolesława Chrobrego 106
60-681 Poznań

tel./fax (061) 822-35-61
e-mail: przedszkole163@gmail.com
www.przedszkole163.pl

Zespół Szkół nr 4

Zespół Szkół nr 4Szkoła Podstawowa nr 83 im. Emilii Waśniowskiej oraz Gimnazjum nr 15 znane pod nazwą Łejery mieszczą się na skraju Cytadeli, w nietypowym architektonicznie budynku przywiezionym z Holandii. Wnętrze szkół znacząco odbiega od przyjętych standardów. Uczniowie spędzają przerwy na kanapach i fotelach rozstawionych w niewielkim foyer, w otoczeniu zabytkowego fortepianu, stylowej toaletki i radośnie skrzeczących papug.

Autorski program oparty o wychowanie przez sztukę rozszerza zakres zajęć obowiązkowych o lekcje teatralne oraz warsztaty twórczego rozwoju i indywidualne projekty.
czytaj więcej

www.szkola.lejery.pl

 

 

 

 

 

punk team Sp. z o.o.

punk team – buduje firmy w oparciu o własne pomysły, które następnie komercjalizuje. To pierwszy na polskim rynku company builder, który sam finansuje projekty nie sięgając do unijnych kieszeni. Punk team skupia się głównie na sektorze mobile, bo to trend nie tylko w technologii, ale też w stylu życia.

Poza własnymi inicjatywami słuchamy i angażujemy się w rozwijanie start-upów zainspirowanych i pomysłowych młodych przedsiębiorców z duszą punka.

Mamy na swoim koncie międzynarodową aplikację DESK.WORKS oraz wchodzącą na rynek polski aplikację NaSpółę, a w naszych głowach siedzą kolejne projekty... Poznasz nas na http://punk.team

Zakres współpracy:

punk team jest partnerem studiów mediaworking oraz zarządzanie kreatywne. Współtworzymy program kierunków oraz angażujemy się w w prowadzenie wykładów i warsztatów praktycznych. Studentom CDV dajemy też możliwość aplikowania na staże i praktyki do działów: marketingu, sprzedaży i graphic design.

Dane kontaktowe:

punk team Sp. z o.o.
ul. Paderewskiego 7/8
61- 770 Poznań

tel.: 507 731 749
e-mail: martas@punk.team
www.punk.team

Kolegium Tutorów

Kolegium Tutorów powstało w 2006 roku we Wrocławiu, aby kształcić tutorów, wprowadzać tutoring do polskich szkół i uczelni oraz promować go jako przydatną i skuteczną metodę edukacji zindywidualizowanej. Od początku istnienia Fundacji troszczymy się, aby naszą działalność wyróżniało harmonijne łączenie głębokiej refleksji nad tutoringiem z profesjonalnymi i nowoczesnymi programami kształcenia w tym zakresie oraz praktycznym doświadczeniem metody. Kolegium zrealizowało wiele programów szkoleniowych i wdrożeniowych w całej Polsce. Największym i najważniejszym programem był program "Tutor we wrocławskiej szkole", w którym przez osiem lat brało udział ponad 30 wrocławskich szkół publicznych. Zdobytym doświadczeniem dzielimy się na licznych konferencjach, seminariach i szkoleniach. Zespół Kolegium Tutorów tworzą doświadczeni tutorzy, szkoleniowcy i badacze tutoringu."

Zakres współpracy:

Specjaliści Kolegium Tutorów wspierają studentów CDV przygotowujących się do roli tutorów w ramach zajęć prowadzonych na edukacji prorozwojowej. Fundacja odpowiada także za stworzenie specjalistycznych modułów i treści, które pozwolą zgłębić tajniki tutoringu.

Dane kontaktowe:

ul. Tarnobrzeska 2/6
53 - 404 Wroclaw

tel. 602 796628
mail: info@tutoring.pl
www.tutoring.pl

Doji Educational Innovations

Doji Educational Innovations oferuje niekonwencjonalne rozwiązania szkoleniowe dla biznesu i uczelni wyższych. Przekuwamy nasze zamiłowanie do gier komputerowych na użyteczne i angażujące narzędzia szkoleniowe, aplikacje mobilne, gry symulacyjne on-line (serious games) oraz zgrywalizowane kursy e-learningowe. 

Posiadając wieloletnie doświadczenie akademickie w pracy dydaktycznej i naukowej zapewniamy wysoką skuteczność osiąganych efektów kształcenia. Organizujemy m.in. warsztaty dla menedżerów z zakresu przywództwa pt. „Dylematy Lidera – Dramaty Szekspira” z wykorzystaniem technik teatralnych.

Stworzyliśmy jedną z najbardziej rozbudowanych na rynku biznesowych gier strategicznych do zastosowań edukacyjnych i szkoleniowych – Coffee Noir – pomagającą wykształcić kompetencje z zakresu negocjacji handlowych, sprzedaży i przedsiębiorczości.

www.doji.com.pl

Dalpo Sp. z o.o.

Dalpo Sp. z o.o. oferuje swoim klientom szeroką gamę bardzo wysokiej jakości produktów firmy 3M (kleje przemysłowe, taśmy klejące, taśmy dwustronne). Jest prężnie rozwijającą się firmą, bazującą na 100% kapitale polskim. Działa na ogólnopolskim rynku od prawie dwóch dekad. Zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz unikalny know-how, umożliwiły spółce ciągłe rozwijanie i usprawnienie procesów produkcyjnych oraz organizacyjnych. Firma na bieżąco inwestuje w nowe technologie oraz rozbudowuje zespół wyspecjalizowanych fachowców. Posiada nowoczesny i wydajny park maszynowy, dzięki któremu jest w stanie sprostać wymaganiom klientów z kraju i zagranicy.

Dane kontaktowe:

ul. Miedziana 3,
60-118 Poznań

tel.: 61 866 58 61
e-mail: biuro@dalpo.pl
www.dalpo.poznan.pl

Fundacja Akceleracji i Inkubacji Biznesu

Fundacja Akceleracji i Inkubacji Biznesu – organizacja pozarządowa, której misją jest wspieranie rozwoju osobistego i zawodowego oraz przedsiębiorczości w środowiskach lokalnych. Działamy w szczególności na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym oraz osób młodych. Prowadzimy projekty aktywizacji społecznej i zawodowej na rzecz osób z niepełnosprawnościami.
czytaj więcej

Zakres współpracy:

Fundacja jest partnerem CDV w zakresie upowszechniania wsparcia metodą coachingową oraz treningu kompetencji miękkich. Studenci CDV mają możliwość zaangażowania się w realizację innowacyjnych projektów społecznych prowadzonych przez Fundację, w tym uczestniczenia w rozwoju kompetencji pracowników z niepełnosprawnościami świadczących profesjonalne usługi z branży IT.

Dane kontaktowe:

ul. Libelta 1a/2
61-706 Poznań

Tel.:690 524 015
www.faib.pl

Skivak Custom Publishing

Skivak Custom Publishing to wydawnictwo prasowe realizujące projekty w całej Polsce. Specjalizuje się w tworzeniu magazynów lifestyle’owych, branżowych, naukowych, biznesowych oraz produktowych na indywidualne potrzeby klienta. W obszar działań Wydawnictwa wchodzą również social media – tworzy angażujące internautów profile na portalach społecznościowych: Facebook, Pinterest czy YouTube. Wortale Wydawnictwa stanowią kompendium wiedzy z danej dziedziny.

Dane kontaktowe:

ul. Głuchowska 1,
60-101 Poznań

tel.: 61 625 61 15
e-mail: biuro@skivak.pl
www.skivak.pl

MANN Learning Solutions

 

Zakres współpracy:

 

Dane kontaktowe:

ul.Komornicka 34a/5
62-070 Dąbrówka

tel. 781-010-730
office@mann.com.pl
www.mann.com.pl

Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna w Kościanie

Celem Poradni jest udzielanie pomocy psychologicznej, pedagogicznej, logopedycznej dzieciom i młodzieży, ich rodzicom, nauczycielom i wychowawcom. W realizacji swoich zadań pracownicy poradni kierują się dbałością o wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży towarzysząc im w pokonywaniu kolejnych etapów rozwojowych zgodnie z ich potrzebami i możliwościami - na miarę ich aspiracji.  Rodziców i nauczycieli poradnia wspiera w pełnieniu przez nich roli rodzicielskiej i wychowawczej.

Zakres współpracy:

Partner kierunku edukacja prorozwojowa.

www.poradniakoscian.szkolnastrona.pl

Fundacja Zaawansowanych Technologii

Celem Fundacji Zaawansowanych Technologii jest promowanie i wspieranie badań, rozwoju technologicznego, przedsiębiorczości, a także transferu i wdrażania technologii. Wspiera innowacyjność i promuje kulturę technologii, a także wzmacnia relacje pomiędzy władzami publicznymi, przedsiębiorstwami i sektorem edukacji. Promuje ducha przedsiębiorczości poprzez zachęcanie do aplikacji wyników badań w przemyśle i świecie biznesu. Kluczowym projektem Fundacji jest Festiwal E(x)plory. Ideą Festiwalu E(x)plory jest wspieranie młodych polskich naukowców w realizacji innowacyjnych projektów naukowych i ich promocji na arenie międzynarodowej.

Zakres współpracy:

Partner kierunku edukacja prorozwojowa, w szczególności w tematyce madia a edukacja. Przedstawiciele Fundacji Zaawansowanych Technologii prowadzili dla studentów CDV warsztat podczas zajęć z  nowoczesnych technologii. Wspólnie z CDV Fundacja organizowała także II Barcamp Edukacyjny. 

Dane kontaktowe: 

Al. Jerozolimskie 51 lok.5
00-697 Warszawa 

tel.: 22 243 52 91
e-mail: k.laczna@fzt.org.pl
www.fzt.org.pl

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czarnkowie

Ośrodek został powołany do realizacji zadań pomocy społecznej i działa w oparciu o ustawę o pomocy społecznej i inne akty prawne komplementarne do niej. Misją ośrodka jest dążenie do poprawy jakości życia mieszkańców miasta i zapewnienia im pełnej integracji ze społeczeństwem. Misja ośrodka stanowi podstawę do podejmowania interdyscyplinarnych i długofalowych działań w sferze życia społecznego oraz wdrażania systemowych rozwiązań zmierzających do minimalizacji niesprzyjających życiu mieszkańców problemów i tworzeniu możliwości rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

Zakres współpracy:

Partner kierunku edukacja prorozwojowa. W ramach współpracy przedstawiciele Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czarnkowie otwarci sa na prowadzenie zajęć praktycznych ze studentami. Nasi studenci mogą również odbywać w placówce staże.

www.mops.czarnkow.pl

Stowarzyszenie Edukacyjne MCA

Stowarzyszenie Edukacyjne MCA jest organizatorem projektu "5 zmysłów.Audiodeskrypcja" oraz "5 zmysłów.Pauza"-jednych z najbardziej docenionych projektów z dziedziny edukacji kulturalnej.

W jednej z edycji tego przedsięwzięcia, poświęconej kolejnej dziedzinie sztuki, jaką jest TANIEC, współorganizatorem było CDV. Studenci CDV mieli okazję uczestniczyć w pracach nad organizacją tego wydarzenia.

"5 zmysłów.eMOTION" to pierwszy w Polsce projekt edukacji kulturalnej adresowany do społeczności osób niesłyszących, niewidomych oraz niepełnosprawnych umysłowo i ruchowo, którym przybliżane są zagadnienia związane z tańcem, współorganizowany przez Polski Teatr Tańca. Obok zadań edukacyjnych, celem projektu jest angażowanie i aktywizowanie rozmaitych grup społecznych-zróżnicowanych tak pod względem wieku, jak i statusu majątkowego, by w ten sposób zwiększyć zainteresowanie edukacją kulturalną i promować dostępność kultury. Ponadto ogromną rolę odgrywa integracja społeczna, zmierzająca do eliminacji wszelkich przejawów dyskryminacji ze względu na niepełnosprawność.

www.5zmyslow.pl
info@mt1.com.pl