Partnerzy

 

Organizatorzy:

logo cdv

Collegium Da Vinci: 

Collegium Da Vinci to wiodąca w Wielkopolsce szkoła wyższa, która we współpracy z otoczeniem biznesu zapewnia kompleksowy start w życie zawodowe swoich studentów.
Od 1996 roku dbamy by proponowane przez nas kierunki były zgodne z zapotrzebowaniem rynku, a programy studiów powstawały we współpracy z pracodawcami i partnerami biznesowymi. W Collegium Da Vinci w ramach codziennych zajęć uczymy realnych umiejętności zawodowych oraz kompetencji ułatwiających pracę w zmiennym środowisku biznesowym. Zapewniając codzienny, bezpośredni kontakt z przedsiębiorcami wierzymy, że nasza szkoła jest pierwszym, najważniejszym stopniem w karierze. Dążymy do tego, by co najmniej 95% naszych absolwentów po ukończeniu szkoły znalazło zatrudnienie w wymarzonym zawodzie.


SpeedUp:

SpeedUp Venture Capital Group to wiodąca polska grupa funduszy wczesnej fazy inwestujących na wszystkich etapach rozwoju nowych przedsiębiorstw. W skład grupy wchodzą cztery fundusze: SpeedUp Investments, SpeedUp IQbator, LMS Invest oraz SpeedUp Innovation. Wszystkie różnią się pod względem źródeł kapitału, którym dysponują oraz stopniem rozwoju projektów, które pozostają w obszarze ich zainteresowania. W portfolion grupy znajdują sie takie spółki, jak Booklikes, Okazjum.pl, Legimi, Omni3d, Zencard, Paymento czy mustache.pl


Partnerzy:

logo kruger

KRÜGER PLUS

Jeśli kiedykolwiek zetknęliście się z drukarniami KRÜGER PLUS i CONCORDIA PRINT na pewno usłyszeliście, że drukujemy na wszystkim. Nie boimy się takich obietnic, bo choć projekt wydaje się czasem niemożliwy do zrealizowania, my zawsze znajdujemy metodę. Śmiało eksperymentujemy i nieustannie poszukujemy najdoskonalszych technologii. Testy urządzeń przeprowadzamy na całym świecie i wyszukujemy dla nich nieznane dotąd metody zastosowania.

Nasi założyciele Bartek Krüger i Darek Skrzypczak już w dzieciństwie poznawali tajniki sztuki drukarskiej. W mieszczącej się na poznańskim Starym Rynku drukarni należącej do babci Bartka, pod jej czujnym okiem uczyli się jak perfekcyjnie układać papier w sztos. Kilkadziesiąt lat temu drukowaliśmy tam kartki okolicznościowe. Dziś, w centrum Poznania i w podpoznańskim Janikowie, realizujemy projekty unikatowe na skalę europejską. Nie potrafimy i nie chcemy ujmować zakresu naszych usług w jeden szablon, dlatego nie znajdziecie na tej stronie oferty w podpunktach, ale czekamy na Was i Wasze projekty. Opowiecie nam o tym czego potrzebujecie, a my dobierzemy najlepszy możliwy sposób realizacji Waszych pomysłów. Miasto Poznań.

Startup Poznań – inicjatywa w ramach, której Miasto Poznań przy współpracy z przedstawicielami związanych z Poznaniem firm i instytucji stara się wypracować możliwie najlepszy program wsparcia dla młodych firm działających w oparciu o nowe technologie. Celem projektu jest promocja poznańskich startupów, wspieranie ich rozwoju, zapewnianie dostępu do niezbędnej wiedzy oraz aktywowanie i rozbudowywanie już funkcjonującego ekosystemu lokalnej społeczności. Więcej startup.poznan.pl 


logo cyryl

CYRYL

Cyfrowe Repozytorium Lokalne CYRYL prezentuje materiały gromadzone w poznańskich bibliotekach, muzeach, teatrach, galeriach, centrach kultury, zbiory Międzynarodowych Targów Poznańskich i zbiory prywatne. Od niedawna, na portalu można obejrzeć nagrania video ze spektakli teatralnych, a w przygotowaniu są kolejne filmy i pokazy multimedialne. CYRYL pojawił się w 2010 roku pod roboczą nazwą Multimedialne Centrum Edukacji Regionalnej w Wydawnictwie Miejskim Posnania

 


logo svm

SVM Story Video Media 

Zespół SVM Story Video Media wierzy, że video jest najlepiej docierającym do ludzi formatem przekazu. Łącząc pasje do filmu z nowoczesnym podejściem, tworzą oryginalne i dynamiczne produkcje. Prywatnie kochają podróżować, przy czym oczywiście nie rozstają się z kamerą. 


logo lajkonik

Lajkonik 

Lajkonik towarzyszy Konsumentom od ponad 100 lat, uprzyjemniając im spędzanie wspólnych, rodzinnych chwil.
Tradycja wypieku pielęgnowana przez nas od lat zaowocowała uznaniem konsumentów. Dlatego nasze paluszki, krakersy, precelki i talarki możemy z dumą nazwać numerem 1 w Polsce. Lajkonik to marka znana i rozpoznawana przez 98% konsumentów, obecna w co drugim domu w Polsce.
Lajkonik to również marka innowacyjna – regularnie wprowadzamy na rynek nowe produkty, zapewniając wszystkim pokoleniom idealną przekąskę na każdą okazję.


debski sad

Dębski Sad 

Od 1975r. prowadzimy 12-hektarowe Gospodarstwo Sadownicze w Rabowicach k/Swarzędza, w którym uprawiamy ponad 20 odmian jabłoni, 16 odmian śliw i 4 odmiany grusz. Od prawie 20 lat uprawy są prowadzone zgodnie z proekologiczną metodyką Integrowanej Produkcji. Od roku 2010 tłoczymy z naszych jabłek naturalne, 100% soki NFC (nie z koncentratu), które na tegorocznych Targach Polagra zostały wyróżnione przez Wielkopolską Izbę Rolniczą i otrzymaliśmy tytuł 'Polskiego Producenta Żywności 2016'.
Zarówno nasze owoce jak i soki można zakupić w kilku lokalnych sklepach na terenie Poznania, ale przede wszystkim zapraszamy do naszego sklepu firmowego w Rabowicach.


Patron:

Prezydent Miasta Poznania