Co? Gdzie? Jak?

Wejścia do budynku.

Konferencja Marketing i Technologia no.3 odbędzie się w siedzibie Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa - Aula Artis. Do Auli prowadzą trzy wejścia:

  • bezpośrednie do Auli Artis, od ulicy Kutrzeby
  • od strony parkingu dla gości - z tyłu uczelni, wjazd od ul. Na Podgórniku
  • główne wejście do WSNHiD - Rotunda

Rejestracja

Prosimy o zabranie wydrukowanych wejściówek i odebranie identyfikatorów. Miejsce przeznaczone na rejetrację uczestników znajduje się bezpośrednio przy szatni.

Parking

Z tyłu Uczelni znajduje się bezpłatny parking, który pomieści 100 samochodów. Aby dojechać na parking, należy skręcić z ul. Kutrzeby w ul. Ku Cytadeli. Parking znajduje się przy ul. Na Podgórniku.
Organizatorzy nie prowadzą rezerwacji miejsc parkingowych dla uczestników konferencji. Zatem kto pierwszy, ten lepszy :)

Catering

W przerwach między prelekcjami zapraszamy na poczęstunek. Będzie coś dla miłośników kawy, herbaty i słodyczy :) W siedzibie Uczelni, na poziomie -1 znajduje się Kawa Kamp. Barek, w którym serwowane są pyszne kanapki, sałatki, dania obiadowe oraz domowe ciasta. Polecamy wygłodniałym uczestnikom. 

Konkurs

Przygotowaliśmy dla Państwa niespodziankę. W punkcie rejestracji będzie znajdował się pojemnik, do którego prosimy wrzucać wizytówki. Na zakończenie konferencji wylosujemy spośród Państwa osobę, która zostanie posiadaczem rocznej prenumeraty magazynu Press.