Archiwum wydarzeń

NOC SZKOLEŃ W CDV

 

Noc Szkoleń odbędzie się 16 marca w godz. 17:00 - 21:30 w Collegium Da Vinci. Wstęp na zajęcia jest bezpłatny po wcześniejszym wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Liczba miejsc jest ograniczona!


 

Rozpoczynamy o godzinie 17.00 i szkolimy się aż do 21.25!

Collegium Da Vinci, sala A308 

Techniki twórczego myślenia w biznesie

6 grudnia, godz. 17.00 - 18.00

Dowiesz się jak wygląda najprostsza struktura procesu twórczego, jak przeprowadzać sesje twórczą oraz w jakich sytuacjach mogą być one użyteczne.

Prowadzący

Michał Tukan – absolwent Doradztwa i Coachingu Collegium Da Vinci na specjalizacji Coaching Biznesowy. Od kilku lat pracuje, jako Event Manager. Do obszarów jego zainteresowań zalicza się tworzenie strategii sprzedażowych, szeroko pojęta obsługa klientów z sektora B2C i B2B, psychologia twórczości oraz jej praktyczne zastosowanie w biznesie. Pasjonuje się kreatywnością i badaniem jej wpływu na rozwój człowieka.

ZAPISZ SIĘ 

 

Jak ćwiczyć uważność?

6 grudnia, godz. 18.05 - 19.05

Uczestnicząc dowiesz się, w jaki sposób ćwiczyć uważność oraz jakie korzyści płyną z regularnego trenowania mindfulness.

Prowadząca

Małgorzata Hybińska - absolwentka Doradztwa i Coachingu poznańskiego Collegium da Vinci, trenerka oraz kierownik zespołu sprzedażowego z wieloletnim stażem. Na co dzień zajmuje się doradztwem, motywowaniem a także wyznaczaniem ścieżki rozwoju. W swojej pracy podkreśla wagę skupienia się na pojedynczych zadaniach w celu ich pełniejszej realizacji. 

ZAPISZ SIĘ

 

Motywacja jest w tobie

6 grudnia, godz. 19.20 - 20.20

Wpadnij na warsztaty, na których sięgniesz do korzeni swojej motywacji by wyjść pozytywnie naładowanym. Gdy wiesz czego chcesz, wstawanie z łóżka jest bardzo łatwe. Jeżeli szukasz prostych rozwiązań na zdrowe i szczęśliwe życie, to tutaj je odkryjesz. Wszystko czego potrzebujesz jest w Tobie, pora to wydobyć.

Prowadzący

Paweł Kolacki - certyfikowany trener personalny, coach. Praktyk z zakresu treningu funkcjonalnego, odżywiania i psychologii. Zarówno inteligentny, jak i dobrze zbudowany. Propaguje regularny ruch oraz zrównoważone podejście do życia.

 

ZAPISZ SIĘ 

 

Mój głos, czyli ja
6 grudnia, godz. 20.25 - 21.25

 

Podczas warsztatu dowiesz się podstawowych informacji o głosie i jego emisji oraz jaki wpływ ma głos na odbiór naszej osoby. W trakcie ćwiczeń dowiesz się, jak oddychać i jaki ma to wpływ na emisję głosu i samopoczucie oraz jak panować nad głosem.

Prowadząca

Kamila Bilicka - poznańska wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, trener emisji głosu w mowie i piosence. Uczestniczka The Voice of Poland i laureatka wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów (m.in. Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Czesława Niemena w Luboniu, Międzynarodowy Festiwal ,,Niemen Non Stop’’, i inne). Tegoroczna absolwentka Doradztwa i Coachingu w Collegium da Vinci.

ZAPISZ SIĘ

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami dotyczącymi planowanych na rok akademicki 2015/2016 spotkań, szkoleń i warsztatów organizowanych przez Biuro Karier CDV. Harmonogram spotkań rok akademicki 2015/2016r.

 

KWIECIEŃ 2016

Spotkanie z Praktykiem - Michał Karnafel

Michał Karnafel, Dyrektor ds. Sprzedaży, Lokalmedia


Temat: Budowanie zespołu handlowego

Dlaczego najważniejsza jest sprzedaż, dlaczego przy budowaniu zespołu potrzebna jest wizja menedżera,po co jest kodeks honorowy, jak planować sprzedaż, jak rekrutować, jak udzielać feedbacku i dlaczego warto zainwestować czas w coaching handlowców.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, obowiązują zapisy.

Zapraszamy na spotkanie!
Dzień 20 kwietnia 2016 r.
Godzina 15:00-17:00
Sala A308

Weź ze sobą CV! Aplikuj na stanowisko Opiekuna Kampanii Reklamowej.

 

MARZEC 2016

Wirtualne Targi Pracy VII edycja

Miejsce: praca.cdv.pl

Data: 9 i 10 marca 2016
Ponad 100 Pracodawców! Nowe oferty pracy, praktyk, staży...

Sprawdź!

LUTY 2016

„Rozbijanie szklanych sufitów” - warsztaty coachingowe dla kobiet

Cykl kierowany jest do kobiet wchodzących na rynek pracy. Jego celem jest podwyższanie aspiracji i wzmocnienie kwalifikacji Pań do przekraczania barier i ograniczeń w realizacji zawodowych celów. 

Proponujemy Paniom warsztaty coachingowe z zakresu zarządzania sobą i własnym życiem, komunikacji i porozumiewania, autoprezentacji - poszerzające świadomość posiadanych umiejętności, talentów i predyspozycji, wzmacniające poczucie własnej wartości, ułatwiające panowanie nad stresem i zarządzanie emocjami. 

Dzień 20-21 lutego2016 r.
Godzina 10:00-17:00

Sala: 004

Więcej informacja na Facebooku.

Udział bezpłatny. 
Obowiązują ZAPISY

STYCZEŃ 2016

Spotkanie z Praktykiem - Ireneusz Kolasiński

Zrekrutowałem dziesiątki pracowników – teraz sam jestem obiektem rekrutacji.

Jestem praktykiem biznesu FMCG z wieloletnim doświadczeniem w uznanych firmach. Unilever? Wiem z czym to się je.
Carlsberg? Kompania Piwowarska?
Niezłe piwo sobie nawarzyłem…
Sprzedaję i sprawiam, że to moje produkty wybiera konsument.
Swobodnie poruszam się na rynku tradycyjnym, jak i nowoczesnym –
łączę tradycję z kijakantami.Targetuję, outsourcuję i menedżuję.
Bajery buyerów to dla mnie codzienność”.

Zapraszamy na spotkanie!
Dzień 21 stycznia 2016 r.
Godzina 12:00-13:30
Sala A308

Udział bezpłatny. 
Obowiązują ZAPISY

GRUDZIEŃ 2015

15 grudnia - Praktycznie Rzecz Biorąc cz. 7

Dowiedz się jak najlepiej przygotować swoje dokumenty aplikacyjne, co zrobić, aby zostać dobrze zapamiętanym, jak odpowiadać na pytania Rekruterów oraz jakich błędów unikać w procesie rekrutacji. Poznaj nowe technologie, które pozwolą Ci się wyróżnić spośród innych kandydatów i dostać wymarzoną posadę!

Prowadząca: Weronika Sierant, HR Manager Smart MBC, posiada 4 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych. Certyfikowana w zakresie narzędzi psychometrycznych Thomas PPA i Thomas GIA, które wykorzystuje m.in. na potrzeby rekrutacji i selekcji. W codziennej pracy stosuje wideorekrutacje.

Firma Smart MBC zajmuje się szeroko pojętą rekrutacją, ale to przede wszystkim sklep internetowy z własnymi usługami i narzędziami. Zrzesza partnerów, których narzędzia mogą wspomóc procesy rekrutacyjne i szkoleniowe. Zachęcam do zapoznania się: www.sklep.smartmbc.pl

Smart MBC zaprasza na PROJEKT KARIERA!
Weź udział i zdobądź najlepszą praktykę w mieście!

Aby zapisać się na spotkanie wypełnij formularz zgłoszeniowy.

12 grudnia – Work-Life Balance, Miejsce: Foyer

Wśród Osobowości IV Nocy Szkoleń trener, rekruter, psychoterapeutka, fotograf i instruktor jogi, wszystko po to, aby pokazać uczestnikom jak zapanować nad czasem i nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę, a także sprawić, by praca była pasją, a nie stała się obsesją…

16:00-17:30 Praktyk Einsteina – czyli o mądrym gospodarowaniu czasem. 

17:30–19:00 Gdy nie możemy przestać pracować. Jak się nie wypalić i zadbać o siebie?

19:00–20:00 Pasja czyni wolnym.

19:00–20:00 Sztuka relaksu, czyli o tym dlaczego człowiek nie może pracować bez odpoczynku, a i odpoczynek bez pracy nie daje zadowolenia.

Aleksandra Klupś, Agnieszka Elżbieta Kuca - to połączenie wiedzy, zainteresowań i pasji dwóch trenerów, psychologów i rekruterów.  Nasza misja - szkolić tak, by rozbudzić  chęć rozwoju – jest realizowana poprzez przekazywanie uczestnikom wiedzy,  przydatnej w pracy i w życiu osobistym, wiedzy przełożonej na praktyczne wskazówki, omawiane w przyjaznej, swobodnej atmosferze, zachęcając do dyskusji i sprawdzenia samego siebie. By trafiać za każdym razem w sedno potrzeb i wymagań naszych odbiorców, tworzymy autorskie szkolenia wraz z planami ich ewaluacji - AiA Doradztwo

Sabina Sadecka - jest psychoterapeutką, psycholożką, współzałożycielką centrum psychologiczno-coachingowego inspeerio. Uczy psychologii studentów Collegium Da Vinci. Zdarza jej się często  pracować z osobami wypalonymi zawodowo i pracoholikami - zarówno podczas indywidualnych sesji, jak i szkoleń. Jej życiową misją jest popularyzacja reguł rządzących zdrowiem psychicznym - Inspeerio

Hubert Kocikowski - Instruktor jogi. Będąc małym chłopcem przeczytałem pewną książkę, książkę która wywarła na mnie ogromny wpływ. Postanowiłem, że uczynię tak jak główny bohater – nigdy nie dorosnę. Jak na razie całkiem nieźle mi się to udaje.

Radosław Kołpowski aka Lis - Wielkopolanin, sercem oddany Poznaniowi. Projektant zieleni, fotograf z zamiłowania i pasjonat natury. Specjalizuje się w fotografii przyrodniczej i makro. NATIONAL GEOGRAPHIC POLSKA (6 EDYCJA) - Pierwsze miejsce w kategorii Zwierzęta - fot."Małpia twarz", PORTAL EKOLOGIA.PL Zdjęcie Roku 2012 - fot. "Na krawędzi". - lisografia.pl

Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

Aby zapisać się na warsztaty wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z III Nocy Szkoleń :)

 

LISTOPAD 2015

24 listopada - Praktycznie rzecz biorąc cz.6

Czy wiesz, że Polska jest w światowej czołówce pod względem atrakcyjności inwestycyjnej dla sektora nowoczesnych usług biznesowych? Branża ta rozwija się bardzo szybko i w tej chwili nasz kraj z ponad 150 tysiącami zatrudnionych w tym sektorze zajmuje pierwsze miejsce w Europie i trzecie na świecie. 

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o tej branży, jej historii i rozwoju a także o tym jak zaplanować swoją karierę w sektorze usług wspólnych zapraszamy na spotkanie z p. Anną Berczyńską, dyrektorem Global Shared Service Center, Ciber Polska Sp. z o. o.

Weź ze sobą CV!

PAŹDZIERNIK 2015

28 października - Praktycznie rzecz biorąc cz.5

Pierwsze w tym roku akademickim spotkanie z Praktykiem z cyklu PRAKTYCZNIE RZECZ BIORĄC cz.5

Tym razem Piotr Urbaniak - Członek Zarządu Traffic Trends - opowie o tym jak wygląda kariera w branży przyszłości. Czyli rozwój usług marketingowych, jak i polskiego e-commerce.

Oczywiście nie zapomnij zabrać ze sobą CV!
Traffic Trends przedstawi oferty płatnych staży.

 

CZERWIEC 2015

zJAzd, praktyczne warsztaty dla absolwentów, studentów ostatniego roku... i nie tylko

Pamiętacie jeszcze WSNHiD?
Skończyliście ją 10, 5 bądź 2 lat temu.
Dziś już nie ma WSNHiD, jest Collegium Da Vinci, ale my o Was nie zapomnieliśmy. I chcemy, żebyście nie zapomnieli o nas!

Dlatego zapraszamy Was na darmowe warsztaty:
Kreatywnie o komunikacji
Kampania w nowych mediach - jak zacząć? Pierwsze kroki strategii
Zmontuj swój film

Wybierz jeden z warsztatów, naucz się czegoś nowego i zobacz jak wygląda nowa odsłona WSNHiD - Collegium Da Vinci.
Wypełnij formularz i zapisz się już dziś! 

MAJ 2015 

 

21 maja - Praktycznie rzecz biorąc cz.4

Ostatnie w tym roku akademickim spotkanie z Praktykiem z cyklu PRAKTYCZNIE RZECZ BIORĄC cz.4

Tym razem Wiktor Latanowicz - Prezes True Solutions - opowie o tym jak wygląda współpraca biznesu z Software Housem

Szczegóły i zapisy na Facebook.

Oczywiście nie zapomnij zabrać ze sobą CV!
True Solutions przedstawi oferty pracy i praktyk dla Programistów.

 

Naszymi Gośćmi będą: Weronika Sierant Specjalista ds. Rekrutacji i Sandra Kluza Specjalista ds. Marketingu

Omawiane treści dotyczyć będą narzędzi psychometrycznych wykorzystywanych do planowania ścieżki rozwoju zawodowego, określenia swoich mocnych stron i wyróżnienia się na rynku pracy. Dodatkowo uwzględnimy temat wideorekrutacji. Brak ograniczenia miejscem i terminem spotkania, oszczędność czasu,  a także możliwość wyróżnienia się na tle innych Kandydatów.

Weź ze sobą CV!
Smart MBC zaprasza na PROJEKT KARIERA! Weź udział i zdobądź najlepszą praktykę w Mieście!
Zapisy, szczegóły wydarzenia.

 

KWIECIEŃ 2015 

PREZI – Nowoczesna forma prezentacji

Zerwij z dotychczasowymi szablonami, odkryj nowe możliwości zaprezentowania swoich pomysłów, wykorzystaj je w pracy zawodowej oraz przy realizacji projektów na studiach.

Dzień: 27 kwietnia (poniedziałek), Godzina: 10.00-12.00, Sala N103

Tylko 26 miejsc! Zapisy mailowe: biuro.karier@cdv.pl

 

MARZEC 2015

Wirtualne Targi Pracy VI edycja WTP organizowana jest pod hasłem SZUKAM PRACY.

Miejsce: praca.cdv.pl, data: 25-27 marca 2015 r.
Ponad 50 Pracodawców! Nowe oferty pracy, praktyk, staży...
Fantastyczni Goście! Trzy dni inspirujących spotkań: Szczegóły Wydarzenia

Weź ze sobą CV! Przyjdź na spotkanie i aplikuj na staż lub praktyki na wybranych stanowiskach - Trol Intermedia oraz Macopedia zapraszają!

 

LUTY 2015

4 lutego - Praktycznie rzecz biorąc cz.2

Krzysztof Masłowski - certyfikowany trener Google AdWords. Opowie o możliwościach i produktach, które stwarza Google dla Firm, o tym nowego dzieje się w reklamie internetowej i czego należy się spodziewać w 2015 roku, a także, które umiejętności są potrzebne do pracy i jakie są możliwości rozwoju.

Weź ze sobą CV!
Verseo.pl - daje możliwość odbycia praktyk wakacyjnych w obszarach optymalizacji i budowy witryn internetowych, kampanii w wyszukiwarkach czy pozycjonowania stron internetowych. Więcej informcaji znajdziecie: tutaj

 

STYCZEŃ 2015

22 stycznia - Praktycznie rzecz biorąc cz.1. 

Cykl spotkań z Praktykami, czyli o tym czego możesz nauczyć się od naszych partnerów biznesowych. Podczas spotkań z wybranymi pracodawcami porozmawiamy o rozwijaniu pasji i zainteresowań przedsiębiorczych wśród studentów, w tym o umiejętności wyznaczania i realizacji celów, motywacji oraz poszukiwania nowych obszarów zainteresowań.

Jako pierwszy Krzysztof Gorecki. Marketing manager w firmie Life Architect. Marketingowiec, który lubi sprzedawać. Silnie napędzany dewizą "Sky is the limit", kreuje nieszablonowe rozwiązania i chce zrobić coś, co przysłuży się kiedyś milionom. Pasjonat marketingu, psychologii, nowych technologii oraz sportu.

Weź ze sobą CV!

Przyjdź na spotkanie i aplikuj na praktyki w innowacyjnej i dynamicznej firmie szkoleniowej Life Architect. Więcej informacji znajdziecie tutaj

 

GRUDZIEŃ 2014

13 grudnia - Akademia Osobowości. 

Marzysz o sławie a może po prostu chcesz dobrze czuć się w swojej skórze? Zastanawiasz się co może łączyć stylistkę, coacha i aktorkę?

Połączyliśmy trzy różne profesje, aby pokazać jak można zbudować własną markę w oparciu o szerokie spektrum wiedzy i doświadczeń. Po pierwsze wygląd, po drugie wewnętrzna siła i świadomość samego siebie po trzecie umiejętność panowania nad ciałem i kreacja własnej osoby. Wśród Osobowości Nocy Szkoleń:

Basia Józefiak - twórca wizerunku, stylistka i personal shopper. Zna lekarstwo na codzienną bolączkę wszystkich, którzy stojąc przed obszerną szafą mówią: „Nie mam się w co ubrać!”

Inga Bielińska - trener i certyfikowany coach ICF (ACC). Opowie m.in. o tym jak kreatywnie wykorzystywać swoje zasoby, czym jest poczucie wartości i jak je zwiększać, a także w jaki sposób skutecznie komunikować swoją unikalność.

Marta Rutkowska-Świerkowska - z wykształcenia kulturoznawczyni, pedagog, terapeutka. Z zamiłowania – od 13 roku życia – człowiek teatru. 

Przyjdź na III Noc Szkoleń i zostań osobowością roku w swoim środowisku!​

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia :)

 

 

LISTOPAD 2014
Most na rzece Zulu - czyli niestandardowy warsztat z Komputronikiem.  

Chcesz w ciekawy sposób poznać mechanizmy pojawiające się w relacjach z klientem? Chcesz zobaczyć jak nad rozwojem zespołów sprzedażowych pracuje jedna z największych firm z branży IT? Interesuje Cię pogłębianie własnych umiejętności sprzedażowych? Dzięki grze szkoleniowej „Most na rzece Zulu” autorstwa firmy MindLab. wcielisz się w rolę członka afrykańskiego plemienia, a Twoim celem będzie zbudowanie mostu i tym samym ocalenie wioski! Gra pokazuje mechanizmy, które są spotykane na co dzień w relacji konsultanta z klientem.