Archiwum wydarzeń

CZERWIEC 2015

zJAzd, praktyczne warsztaty dla absolwentów, studentów ostatniego roku... i nie tylko

Pamiętacie jeszcze WSNHiD?
Skończyliście ją 10, 5 bądź 2 lat temu.
Dziś już nie ma WSNHiD, jest Collegium Da Vinci, ale my o Was nie zapomnieliśmy. I chcemy, żebyście nie zapomnieli o nas!

Dlatego zapraszamy Was na darmowe warsztaty:
Kreatywnie o komunikacji
Kampania w nowych mediach - jak zacząć? Pierwsze kroki strategii
Zmontuj swój film

Wybierz jeden z warsztatów, naucz się czegoś nowego i zobacz jak wygląda nowa odsłona WSNHiD - Collegium Da Vinci.
Wypełnij formularz i zapisz się już dziś! 

MAJ 2015 

 

21 maja - Praktycznie rzecz biorąc cz.4

Ostatnie w tym roku akademickim spotkanie z Praktykiem z cyklu PRAKTYCZNIE RZECZ BIORĄC cz.4

Tym razem Wiktor Latanowicz - Prezes True Solutions - opowie o tym jak wygląda współpraca biznesu z Software Housem

Szczegóły i zapisy na Facebook.

Oczywiście nie zapomnij zabrać ze sobą CV!
True Solutions przedstawi oferty pracy i praktyk dla Programistów.

 

Naszymi Gośćmi będą: Weronika Sierant Specjalista ds. Rekrutacji i Sandra Kluza Specjalista ds. Marketingu

Omawiane treści dotyczyć będą narzędzi psychometrycznych wykorzystywanych do planowania ścieżki rozwoju zawodowego, określenia swoich mocnych stron i wyróżnienia się na rynku pracy. Dodatkowo uwzględnimy temat wideorekrutacji. Brak ograniczenia miejscem i terminem spotkania, oszczędność czasu,  a także możliwość wyróżnienia się na tle innych Kandydatów.

Weź ze sobą CV!
Smart MBC zaprasza na PROJEKT KARIERA! Weź udział i zdobądź najlepszą praktykę w Mieście!
Zapisy, szczegóły wydarzenia.

 

KWIECIEŃ 2015 

PREZI – Nowoczesna forma prezentacji

Zerwij z dotychczasowymi szablonami, odkryj nowe możliwości zaprezentowania swoich pomysłów, wykorzystaj je w pracy zawodowej oraz przy realizacji projektów na studiach.

Dzień: 27 kwietnia (poniedziałek), Godzina: 10.00-12.00, Sala N103

Tylko 26 miejsc! Zapisy mailowe: biuro.karier@cdv.pl

 

MARZEC 2015

Wirtualne Targi Pracy VI edycja WTP organizowana jest pod hasłem SZUKAM PRACY.

Miejsce: praca.cdv.pl, data: 25-27 marca 2015 r.
Ponad 50 Pracodawców! Nowe oferty pracy, praktyk, staży...
Fantastyczni Goście! Trzy dni inspirujących spotkań: Szczegóły Wydarzenia

Weź ze sobą CV! Przyjdź na spotkanie i aplikuj na staż lub praktyki na wybranych stanowiskach - Trol Intermedia oraz Macopedia zapraszają!

 

LUTY 2015

4 lutego - Praktycznie rzecz biorąc cz.2

Krzysztof Masłowski - certyfikowany trener Google AdWords. Opowie o możliwościach i produktach, które stwarza Google dla Firm, o tym nowego dzieje się w reklamie internetowej i czego należy się spodziewać w 2015 roku, a także, które umiejętności są potrzebne do pracy i jakie są możliwości rozwoju.

Weź ze sobą CV!
Verseo.pl - daje możliwość odbycia praktyk wakacyjnych w obszarach optymalizacji i budowy witryn internetowych, kampanii w wyszukiwarkach czy pozycjonowania stron internetowych. Więcej informcaji znajdziecie: tutaj

 

STYCZEŃ 2015

22 stycznia - Praktycznie rzecz biorąc cz.1. 

Cykl spotkań z Praktykami, czyli o tym czego możesz nauczyć się od naszych partnerów biznesowych. Podczas spotkań z wybranymi pracodawcami porozmawiamy o rozwijaniu pasji i zainteresowań przedsiębiorczych wśród studentów, w tym o umiejętności wyznaczania i realizacji celów, motywacji oraz poszukiwania nowych obszarów zainteresowań.

Jako pierwszy Krzysztof Gorecki. Marketing manager w firmie Life Architect. Marketingowiec, który lubi sprzedawać. Silnie napędzany dewizą "Sky is the limit", kreuje nieszablonowe rozwiązania i chce zrobić coś, co przysłuży się kiedyś milionom. Pasjonat marketingu, psychologii, nowych technologii oraz sportu.

Weź ze sobą CV!

Przyjdź na spotkanie i aplikuj na praktyki w innowacyjnej i dynamicznej firmie szkoleniowej Life Architect. Więcej informacji znajdziecie tutaj

 

GRUDZIEŃ 2014

13 grudnia - Akademia Osobowości. 

Marzysz o sławie a może po prostu chcesz dobrze czuć się w swojej skórze? Zastanawiasz się co może łączyć stylistkę, coacha i aktorkę?

Połączyliśmy trzy różne profesje, aby pokazać jak można zbudować własną markę w oparciu o szerokie spektrum wiedzy i doświadczeń. Po pierwsze wygląd, po drugie wewnętrzna siła i świadomość samego siebie po trzecie umiejętność panowania nad ciałem i kreacja własnej osoby. Wśród Osobowości Nocy Szkoleń:

Basia Józefiak - twórca wizerunku, stylistka i personal shopper. Zna lekarstwo na codzienną bolączkę wszystkich, którzy stojąc przed obszerną szafą mówią: „Nie mam się w co ubrać!”

Inga Bielińska - trener i certyfikowany coach ICF (ACC). Opowie m.in. o tym jak kreatywnie wykorzystywać swoje zasoby, czym jest poczucie wartości i jak je zwiększać, a także w jaki sposób skutecznie komunikować swoją unikalność.

Marta Rutkowska-Świerkowska - z wykształcenia kulturoznawczyni, pedagog, terapeutka. Z zamiłowania – od 13 roku życia – człowiek teatru. 

Przyjdź na III Noc Szkoleń i zostań osobowością roku w swoim środowisku!​

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia :)

 

 

LISTOPAD 2014
Most na rzece Zulu - czyli niestandardowy warsztat z Komputronikiem.  

Chcesz w ciekawy sposób poznać mechanizmy pojawiające się w relacjach z klientem? Chcesz zobaczyć jak nad rozwojem zespołów sprzedażowych pracuje jedna z największych firm z branży IT? Interesuje Cię pogłębianie własnych umiejętności sprzedażowych? Dzięki grze szkoleniowej „Most na rzece Zulu” autorstwa firmy MindLab. wcielisz się w rolę członka afrykańskiego plemienia, a Twoim celem będzie zbudowanie mostu i tym samym ocalenie wioski! Gra pokazuje mechanizmy, które są spotykane na co dzień w relacji konsultanta z klientem.