Anioł - Wsparcie I roku

W CDV każdy otrzyma INDYWIDUALNE WSPARCIE.

  • Studenci I roku - Aby ułatwić studentom funkcjonowanie na uczelni powołaliśmy w ubiegłym roku Anioła, który z prawdziwie anielską cierpliwością pomoże studentom w każdej sprawie. Udzieli informacji, rozwieje wątpliwości wskaże w jaki sposób można rozwijać na uczelni swoje zainteresowania i pasje, nauczy napisać podania i wnioski, dotyczące konkretnych uczelnianych spraw.
  • Kandydaci na studia - Aby umożliwić poznanie Uczelni przed rozpoczęciem studiów, możesz umówić się na spotkanie z Aniołem, który odpowie na Twoje pytania, oprowadzi Cię po wszystkich zakamarkach Uczelni, zorganizuje spotkanie ze studentami lub wykładowcami oraz wręczy zestaw materiałów informacyjnych. Wypełnij formularz kontaktowy a Anioł się z Tobą skontaktuje i umówi wizytę w CDV.

Anioł WSNHiDKontakt:

KAROLINA BOBKO
p. A412
tel. 697 690 588
aniol@cdv.pl
facebook.com/Aniol.CDV

Ponad 100 indywidualnych spotkań Anioła z kandydatami w trakcie tegorocznej rekrutacji

 

Opinie studentów, którzy skorzystali z anielskiej pomocy:

Wyborem studiów - tak na poważnie - zacząłem interesować się w drugiej klasie Liceum. To wtedy sprecyzowałem swoje plany na przyszłość i podzieliłem te obszary, w których chcę działać zawodowo i te, które zostawiam sobie jako hobby. Długo szukałem uczelni, wiele czytałem i trafiłem na stronę CDV. Pierwsza myśl: "To musi być to!". Dowiedziałem się, że nie ma takich "typowych" Dni Otwartych jak na każdej uczelni tylko można spotkać się z...Aniołem CDV. Dość mocno mnie to zaintrygowało, więc napisałem do Anioła, by móc się z nim spotkać. Collegium Da Vinci odwiedziłem w maju (rok przed maturą). Było to niesamowite spotkanie, bo ktoś ze mną zwiedził całą uczelnię odpowiadając na wszystkie moje pytania. Poświęcił mi czas. Ta wizyta utwierdziła mnie jedynie w przekonaniu, że po maturze to będzie moje miejsce. Moim zdaniem taka forma Dni Otwartych na uczelni jest o wiele lepsza, bo na spokojnie możesz zwiedzić wszystko to, co Ciebie interesuje, porozmawiać z ludźmi, którzy już tutaj studiują oraz dotknąć czegoś nowego. A też nie oszukujmy się - nie na co dzień spotykasz Anioła!
Bartek Kulisz, 1 rok Doradztwo i Coaching

"Życie potrafi zaskakiwać. Odkąd zdałam maturę zawsze chciałam iść na studia. Kiedy już podjęłam tę decyzję straciłam pracę. Przyjechałam na uczelnię złożyć rezygnację. Skierowano mnie do ANIOŁA. Pomyślałam sobie: co ona może? Na pewno nie jest w stanie mi pomóc. Siedząc w domu nie mogłam znaleźć sobie miejsca. Straciła moje ukochane studia ale również pracę, a przecież mam dzieci. Kiedy myślałam, że już nic i nikt nie może mi pomóc zadzwonił do mnie Anioł i dostałam propozycje pracy! Obecnie pracuje, mam wolne weekendy i jestem na studiach. Nie musze chyba mówić jaka jestem szczęśliwa. Pozostaje mi tylko powiedzieć DZIĘKUJE!!!!!
Marzena Kawzan, studentka I roku Pedagogiki