Anioł - Wsparcie I roku

W CDV każdy otrzyma INDYWIDUALNE WSPARCIE.

  • Studenci I roku - Aby ułatwić studentom funkcjonowanie na uczelni powołaliśmy w ubiegłym roku Anioła, który z prawdziwie anielską cierpliwością pomoże studentom w każdej sprawie. Udzieli informacji, rozwieje wątpliwości wskaże w jaki sposób można rozwijać na uczelni swoje zainteresowania i pasje, nauczy napisać podania i wnioski, dotyczące konkretnych uczelnianych spraw.
  • Kandydaci na studia - Aby umożliwić poznanie Uczelni przed rozpoczęciem studiów, możesz umówić się na spotkanie z Aniołem, który odpowie na Twoje pytania, oprowadzi Cię po wszystkich zakamarkach Uczelni, zorganizuje spotkanie ze studentami lub wykładowcami oraz wręczy zestaw materiałów informacyjnych. Wypełnij formularz kontaktowy a Anioł się z Tobą skontaktuje i umówi wizytę w CDV.

Anioł WSNHiDKontakt:

KAROLINA BOBKO
p. A412
tel. 697 690 588
aniol@cdv.pl
facebook.com/Aniol.CDV

875 indywidualnych spotkań Anioła
ze studentami w ciągu 5 miesięcy

 

Opinie studentów, którzy skorzystali z anielskiej pomocy:

"Nie sądziłam, że ta uczelnia daje tyle możliwości. Jestem niesamowicie podekscytowana na myśl o nadchodzącym roku akademickim. Mam nadzieje, że będę mogła w końcu spokojnie połączyć pracę ze studiowaniem.  Jestem Ci również bardzo wdzięczna za cierpliwość, wsparcie i opiekę, którą nas obdarzasz. Uważam, że każda uczelnia potrzebowałaby właśnie kogoś takiego jak Ty." 
Maria Juszkat, studentka I roku Doradztwa i Coachingu

"Życie potrafi zaskakiwać. Odkąd zdałam maturę zawsze chciałam iść na studia. Kiedy już podjęłam tę decyzję straciłam pracę. Przyjechałam na uczelnię złożyć rezygnację. Skierowano mnie do ANIOŁA. Pomyślałam sobie: co ona może? Na pewno nie jest w stanie mi pomóc. Siedząc w domu nie mogłam znaleźć sobie miejsca. Straciła moje ukochane studia ale również pracę, a przecież mam dzieci. Kiedy myślałam, że już nic i nikt nie może mi pomóc zadzwonił do mnie Anioł i dostałam propozycje pracy! Obecnie pracuje, mam wolne weekendy i jestem na studiach. Nie musze chyba mówić jaka jestem szczęśliwa. Pozostaje mi tylko powiedzieć DZIĘKUJE!!!!!
Marzena Kawzan, studentka I roku Pedagogiki