Aktualności

zJAzd - warsztaty dla absolwentów i studentów ostatniego roku

Pamiętacie jeszcze WSNHiD?

Skończyliście ją 10, 5, 3, bądź 2 lat temu.

Dziś już nie ma WSNHiD, jest Collegium Da Vinci, ale my o Was nie zapomnieliśmy. I chcemy, żebyście nie zapomnieli o nas! 

Dlatego zapraszamy Was na bezpłatne warsztaty dla absolwentów - nową formulę zjazdu absolwentów.

Zobaczcie jak zmieniło się WSNHiD! 

Oto co będzie się działo:

I. KREATYWNIE O KOMUNIKACJI (godz. 9:00-12:00)

Komunikujemy się bez przerwy. Przeważnie nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Jeżeli chcesz zobaczyć jak to się dzieje i dowiedzieć się:

  • jak przekazujemy informacje i jak je odbieramy,
  • jak zadajemy pytania i jakie uzyskujemy odpowiedzi,
  • jak opowiadać, żeby inni byli zafascynowani,

to przyjdź na warsztat „Kreatywnie o komunikacji”. Nie będziemy przekazywać zbędnych informacji. Za to będziemy grać, uczyć się i bawić.

 

Marcin Jamrozik

Zapalony fan gier planszowych. Jak sam twierdzi – życie to gra. Doświadczenie zawodowe zbierał pracując w dużych korporacjach na stanowiskach menadżerskich i projektowych. Obecnie zajmuje się projektowaniem gier i symulacji szkoleniowych. Prywatnie mąż i ojciec dwójki szalonych chłopców.

 

 

 

II. KAMPANIA W NOWYCH MEDIACH - JAK ZACZĄĆ? PIERWSZE KROKI STRATEGII (godz. 9:30-11:00)

W dobie ewolucji nowych mediów i ciągłego powstania nowych kanałów i serwisów coraz częściej pojawiają się pytania: Gdzie prowadzić działania? Który kanał wybrać? Jakie efekty mogę osiągnąć? Żeby odpowiedzieć na nie, nie wystarczy mieć wiedzę na temat funkcjonowania serwisów. Trzeba znać odpowiedź również na pytanie gdzie jest nasza grupa docelowa, gdzie wchodzi w interakcję, co mówi o danym temacie i jak o nim mówi. Na warsztacie przejdziemy wspólnie przez pierwsze kroki, które należy wykonać aby dobrze poprowadzić działania w Internecie.

 

Katarzyna Młynarczyk​ 

Prezes Socjomanii, Opiekun merytoryczny kierunku Nowy Marketing. Konsultantka ds. marketingu internetowego, specjalizuje się w branży social media. Prezes Socjomanii - firmy konsultingowo-szkoleniowej. Od ponad 7 lat związana zawodowo z promocją i budowaniem wizerunku firm i marek z różnych sektorów. Certyfikowany trener Digital Marketingu (certyfikacja Digital Marketing Institute, którego partnerem w Polsce jest Socjomania). Przeprowadziła ponad 1800 godzin szkoleniowych i konsultingowych, w jej portfolio są marki z sektorów B2B i B2C: Cartoon Network, Polkomtel, Raben Group, Coty, Danone, Polska Spółka Gazownictwa, Coccodrillo, Tygodnik Polityka, K Mag. Prowadzi szkolenia również w języku angielskim dla działów marketingu spółek globalnych. Z wykształcenia edytorka (Uniwersytet Jagielloński), z pasji - marketingowiec, redaktorka i szkoleniowiec. Posiada dyplom Design Thinkers Academy z zakresu umiejętności projektowania usług (service design) i wykorzystywania praktycznego oraz prowadzenia warsztatów z narzędzi takich jak projektowanie grupy docelowej, business model canvas, itd. Pasjonatka nowych mediów i wpływu social media na ich rozwój.

 

III. ZMONTUJ SWÓJ FILM (godz. 9:00-13:00)

Chcesz odkryć sekret dobrego filmu?
Na praktycznych warsztatach poznasz cały proces powstawania krótkich filmów - od pomysłu przez rejestrację do montażu. Przećwiczysz w praktyce jak stosować technik​i ​montowania ​​oraz narzędzia Adobe Premiere PR​O​. Dzięki wskazówkom operatorskim nauczysz się w jaki sposób przygotowywać materiał, aby późniejsza obróbka przyniosła oczekiwane efekty. Wszystko po​ to​,​​ aby ​uwiecznione przez Ciebie w klipie wakacje, wideo reklama firmy czy film animowany były niepowtarzalne. ​

 

Łukasz Jankowski

W1995 ukończył  z wyróżnieniem ASP w Poznaniu, kierunek film animowany.

Dyplom – teledysk do piosenki "Oddalenie" Kazika Staszewskiego za który otrzymał nagrody

- najlepszy montaż na festiwalu TV MCM w Cannes 1995

- Grand Prix OFAFA 1995
- nominacja do Grand Prix na Yach Film Festival 1995.

Pracuje jako reżyser, operator, montażysta, animator. Wykonuje filmy artystyczne, teledyski, reportaże. czołówki do filmów i programów TV, spoty reklamowe, filmy korporacyjne, filmy muzyczne, filmy promocyjne.

 

 

Wypełnij formularz i zapisz się juz dziś!  

Sobota| 27 czerwca| Collegium Da Vinci

Strony: 1 

Powrót do listy