Aktualności

Wybierz studia w Collegium Da Vinci!

Nie czekaj, zapisz się już dziś. Zaoszczędzisz 300 zł opłaty wpisowej.

Zdobądź dyplom licencjata, inżyniera lub magistra renomowanej uczelni - Collegium Da Vinci (dawne WSNHiD)

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jak większość młodych ludzi cenisz sobie niezależność finansową i możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego już w trakcie studiów. Dlatego proponujemy Ci studia tworzone we współpracy z pracodawcami, charakteryzujące się elastycznym systemem studiowania i przewagą zajęć praktycznych.

W Collegium Da Vinci dbamy, by proponowane przez nas kierunki były zgodne z zapotrzebowaniem rynku, a programy studiów powstawały we współpracy z pracodawcami i partnerami biznesowymi. W ramach codziennych zajęć, warsztatów i szkoleń uczymy realnych umiejętności zawodowych oraz kompetencji ułatwiających pracę w zmiennym środowisku biznesowym. Zapewniając codzienny, bezpośredni kontakt z przedsiębiorcami wierzymy, że nasza szkoła jest pierwszym, najważniejszym stopniem w karierze. Dążymy do tego, by co najmniej 95% naszych absolwentów po ukończeniu szkoły znalazło zatrudnienie w wymarzonym zawodzie.

W ofercie CDV są kierunki, których nie znajdziesz na innych uczelniach:
Dlaczego warto rozpocząć naukę w CDV:
  • Nowatorski program studiów, opracowany we współpracy z firmami, instytucjami oraz uczelniami z Polski i zagranicy.
  • Przewaga zajęć praktycznych, prowadzonych przez cenionych profesjonalistów i potencjalnych pracodawców, dzięki czemu na bieżąco możesz konfrontować zdobytą wiedzę z praktyką.
  • Elastyczne ścieżki nauczania, dzięki czemu bez problemów pogodzisz życie zawodowe i rodzinne z nauką.
  • Współpraca z takimi firmami, jak IBM, Microsoft czy International Coach Federation, to możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach i ciekawych projektach, a także zdobycia międzynarodowych certyfikatów.
  • Nowoczesny budynek, doskonale wyposażone sale dydaktyczne, bogate zaplecze sportowe, a wszystko w wyjątkowym otoczeniu dzieł sztuki współczesnej.
  • Szanujemy Twój czas, dlatego część zajęć prowadzona jest w formie wykładów on-line lub w ramach e-learningu. Oznacza to, że możesz brać aktywny udział w zajęciach, nie wychodząc z domu.
Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz!

Biuro Rekrutacji
tel. 61 27 11 100/101/102
rekrutacja@cdv.pl

Strony: 1 

Powrót do listy