Aktualności

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Najbardziej inspirujący tydzień w roku w CDV! 18 listopada zapraszamy na bezpłatne warsztaty

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizowany od 2008 roku, w 160 krajach świata. Każdego listopada organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania start-upów, powrotu na rynek pracy, negocjowania z pracodawcą, budowania własnej marki i wielu innych.

światowy tydzień przedsiębiorczości 2016

Pomysłodawcami Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości są premier Wielkiej Brytanii Gordon Brown, prezes amerykańskiej Fundacji Kauffmana - Carl Schramm i brytyjska rządowo-biznesowa organizacja Make Your Mark. Ogólnopolskim koordynatorem ŚTP w Polsce jest Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, która dąży do stworzenia jak najszerszej koalicji organizacji, instytucji i osób, które zaangażują się w organizację tego przedsięwzięcia i popularyzację idei, jakie mu przyświecają. Collegium Da Vinci dołączyło do grona partnerów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości i z tej okazji zapraszamy na cykl bezpłatnych warsztatów. Na zajęcia zapraszamy wszystkich, którzy nie boją się ryzyka i przełamują bariery.

Harmonogram warsztatów

18 listopada

Warsztaty odbędą się w Collegium Da Vinci, ul. Gen. T. Kutrzeby 10. Udział w zajęciach jest bezpłatny po wcześniejszym wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona.

Osoba kontaktowa: Agata Skibicka, agata.skibicka@cdv.pl

Więcej informacji na stronie Fundacji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. 

Portal Rozwoju Care-er jest koordynatorem regionalnym ŚTP w Wielkopolsce

 

 

 

Strony: 1 

Powrót do listy