Aktualności

Sukces studentów CDV

Studenci wspólnie z BBSG i Service Design Polska zrealizowali projekt dla Portu Lotniczego Poznań – Ławica, który okazał się najlepszą inicjatywą 2016 roku w kategorii biznes!

W 2016 roku studenci zarządzania kreatywnego i mediaworkingu pod okiem dra Marcina Chłodnickiego realizowali projekt dla Portu Lotniczego Poznań - Ławica. Kilkanaście osób brało udział w szkoleniu, przeszło kontrolę bezpieczeństwa, byli prześwietleni przez policję i straż graniczną. Wszystko po to, żeby móc prowadzić badania na lotnisku po stronie airside.

Studenci badali doświadczenia klientów od wyjścia z domu do wylotu. Odkryli niesamowite i niespodziewane rzeczy, a następnie przekazali cenne rekomendacje zarządzającym lotniskiem. Projekt miał charakter badawczo-rozwojowy i  był realizowany w ścisłej współpracy z BBSG i Service Design Polska. Co więcej, projekt ten został nagrodzony, jako najlepsza realizacja w Polsce! Zastosowano w nim podejście niestosowane do tej pory na lotniskach w Polsce - przede wszystkim w kontekście badań doświadczenia pasażerów. Efektem prac są m.in. wspólne rozwiązania zarządzającego portem lotniczym i zarządzającego strefą retail.

Polishopa Honeycombs Award to nagroda za projekty wykorzystujące innowacyjną metodykę design thinking.

Gratulujemy studentom zarządzania kreatywnego i mediaworkingu, którzy wzięli w projekcie, a szczególne podziękowania kirujemy do dra Marcina Chłodnickiego za koordynowanie, wspieranie i inspirowanie.

Życzymy dalszych sukcesów!

Strony: 1 

Powrót do listy