Aktualności

Stypendium Piotra Voelkela 2016

Założyciel Collegium Da Vinci kolejny raz przyzna stypendia. 700 złotych miesięcznie dla nowych studentów CDV!

Piotr Voelkel postanowił docenić młodych, kreatywnych i zdolnych przyszłych studentów Collegium Da Vinci, przyznając dwa roczne stypendia w wysokości 8 400 złDostrzegam, jak duży potencjał drzemie w młodych ludziach. Jednak z różnych względów nie zawsze mają oni szansę realizować swoje pasje. Stypendia trafiają do osób ambitnych, twórczych i przede wszystkim pracowitych. Ich pozytywna energia, wyobraźnia i ciekawość świata może okazać się przepustką do ciekawego życia – mówi Piotr Voelkel. 

Stypendia będą wypłacane od października w miesięcznych ratach po 700 zł. Na taki zastrzyk gotówki mogą liczyć dwie osoby, które do 31 sierpnia 2016 zapiszą się na studia w CDV, złożą wniosek o przyznanie stypendium oraz dostarczą pracę konkursową.

Praca konkursowa może mieć dowolną formę, ale musi odpowiadać na dwa pytania:

  • Kim jesteś i dlaczego wybrałeś Collegium Da Vinci?
  • Dlaczego stypendium Piotra Voelkela należy się właśnie Tobie?

Liczy się kreatywność!

W poprzedniej edycji Stypendium Piotra Voelkela otrzymali: Katarzyna Kubacha i Miłosz Konczyński. Komisja wyróżniła również: Ewę Stróżyńską za wkład w przygotowanie pracy konkursowej oraz Michała Stachowskiego za najlepsze wyniki na świadectwie maturalnym, przyznając im stypendia w postaci zwolnienia z opłaty czesnego w trakcie jednego semestru nauki w Collegium Da Vinci na wybranym przez wyróżnionych kierunku studiów. 

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie?

 

Katarzyna Kubacha - studentka I roku grafiki

Dzięki Stypendium Piotra Voelkela uwierzyłam bardziej w swoje możliwości i zrozumiałam, że warto jest korzystać z każdej szansy pojawiającej się na naszej drodze. Nagroda pozwala mi nie tylko opłacić studia, ale również pomaga w dalszym rozwoju artystycznym


Miłosz Konczyński - student I roku grafiki 

Warto walczyć o swoje marzenia, stypendium bardzo pomogło mi w ich realizacji. Pieniądze te pozwoliły mi zakupić niezbędne oprogramowanie i sprzęt potrzebny do pracy. Stypendium znacznie ułatwiło mi studiowanie na uczelni CDV.

 


 

 

 

 

Ewa Stróżyńska - studentka I roku zarządzania kreatywnego

  

Zapoznaj się z regulaminem i uwierz w siebie. Może w tym roku to Ty będziesz się cieszył z wygranej!
Wnioski o stypendium oraz odpowiedzi na konkursowe pytania prosimy przesyłać na adres: stypendium.pv@cdv.pl oraz dostarczyć do Biura Rekrutacji CDV (pokój R034). Szczegóły dotyczące ubiegania się o stypendium znajdują się w regulaminie.

Regulamin

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3

Strony: 1 

Powrót do listy