Aktualności

Studiuj, praktykuj i oszczędzaj do 80% na czesnym.

Collegium Da Vinci nawiązało ścisłą współpracę z firmą Talex SA.

Efektem jest program praktyk i staży podnoszący atrakcyjność studenta*, a później absolwenta na rynku pracy poprzez naukę w bezpośrednim kontakcie z praktyką w firmie Talex SA.

Będąc absolwentem zaczniesz pracę już nie jako początkujący, ale doświadczony specjalista, który z łatwością odnajdzie się w strukturach firmy i od razu efektywnie wykonywać będzie swoje obowiązki!

talex

Dlaczego Talex?

Znaleźliśmy partnera, dla którego kształcenie kadr jest istotną częścią kultury biznesowej, wystarczająco dużego, by różnorodnością oferty spełnić oczekiwania naszych studentów, a jednocześnie będącego lokalną firmą, myślącą o ludziach w zindywidualizowany sposób. W Talex SA. spotkaliśmy ciekawych ludzi, którzy lubią to, co robią i robią to nadzwyczaj dobrze. 

Jak to działa?

Proponujemy Ci kompleksowy program praktyk i staży w firmie Talex SA oraz możliwość obniżenia każdemu studentowi czesnego o 80%. 

  • Począwszy od pierwszego semestru, jeden dzień w tygodniu spędzisz w siedzibie Talex SA, poznając specyfikę pracy na rożnych stanowiskach i realizując konkretne zadania we współpracy z zespołem firmy. Pozostałe dni nauki realizowane są na uczelni, zgodnie z planem zajęć.
  • Od drugiego semestru Talex SA dofinansuje studia osobom, które będą kontynuowały w tej firmie praktykę lub staż, pokrywając do 80% czesnego. Nie ma limitu miejsc - każdy student może otrzymać dofinansowanie. Wysokość dopłaty uzależniona jest od osiągnięć studentów w poprzednim semestrze:
    • 10-40% możesz uzyskać za pracę na uczelni - na podstawie średniej,
    • 10-40% możesz uzyskać za rozwój, systematyczność i pracę zespołową w Talex SA.

Studenci niezainteresowani programem praktyk i staży w firmie Talex SA mają możliwość, począwszy od drugiego semestru, wybrania miejsca praktyk według własnego uznania. Mogą to być inni partnerzy kierunku lub firmy, które znajdą samodzielnie.  

Studia na kierunku informatyka kończą się pracą dyplomową, realizowaną jako projekt zespołowy, mający praktyczne zastosowanie. To nie tylko doskonały wpis do portfolio, ale również idealny moment na podsumowanie umiejętności i kompetencji.

Pytania dotyczące programu proszę kierować do dr inż. Janiny Rudowicz-Nawrockiej

 

Sprawdź szczegóły i zapisz sie na kierunek Informatyka w Collegium Da Vinci.

zapisz się

 


*Program skierowany do studentów informatyki studiów stacjonarnych

Strony: 1 

Powrót do listy