Aktualności

"Poprawiny" - 20 stycznia wernisaż prac Bartosza Choryana w CDV

Zapraszamy na wystawę plakatu naszego absolwenta.

Bartosz Choryan jest absolwentem grafiki w WSNHiD (obecnie CDV), doktorantem Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami Collegium Da Vinci prowadząc warsztaty graficzne.

Jego prace zwiedziły już cztery kontynenty, mimo tego, że on sam nie wychylił nosa poza Polskę. Od 20 stycznia prace artysty, a jak sam o sobie mówi: weekendowego ilustratora, będzie można podziwiać w Collegium Da Vinci. „Wiele nurtów, wiele szkół, wiele wielkich nazwisk. Każdy dokłada swoją cegiełkę do historii plakatu, zaczepia na ulicy, krzyczy i komunikuje. A mi to wisi. W zaciszu domowym robię swoje, choć czasem coś wymknie się przez szczelinę w drzwiach pracowni i zawisa na ścianie – ale to nie moja wina.” – mówi autor wystawy.

„Poprawiny” to repeta wystawy z Krakowa, czyli zbiór tego, co żyje w szufladzie, a także poza nią i ma format 100 x 70 cm. Wernisaż odbędzie się 20 stycznia o godz. 18:00 w Galerii 2πR w Collegium Da Vinci (parter rotunda). Wystawę plakatów będzie można podziwiać do 24 lutego.

Zapraszamy!

 

"Poprawiny"

Galeria 2πR

Collegium Da Vinci

ul. Gen. T. Kutrzeby 10 w Poznaniu

Wernisaż: 20.01.2017, godz. 18:00

Wystawa: 20.01. - 24.02.

Wstęp jest bezpłatny

Strony: 1 

Powrót do listy