Aktualności

(NIE)PORADNIK MATURZYSTY

CDV robi porządek w głowach maturzystów. Uczelnia zrealizowała projekt edukacyjny, bazując m.in. na doświadczeniach swoich studentów. Efektem wspólnej pracy jest (NIE)PORADNIK MATURZYSTY.

Co roku tysiące maturzystów staje przed koniecznością wyboru kierunku studiów. W głowie każdego z nich rodzi się wiele pytań, wątpliwości i strach, czy na pewno podjęta decyzja będzie dobra. Nie ma złotego środka na rozwianie wszystkich dylematów młodych ludzi, którzy za chwilę wkroczą w studenckie życie. Kluczem do sukcesu mogą okazać się wartościowe informacje i wskazówki od osób, które wybór studiów mają już za sobą.

 

Collegium Da Vinci zrealizowało projekt skierowany do maturzystów. Uczelnia przygotowała (NIE)PORADNIK MATURZYSTY, czyli zbiór doświadczeń studentów, wykładowców, pedagogów, psychologów, hr’owców i przedstawicieli firm, którzy postanowili odpowiedzieć na najtrudniejsze pytania maturzystów. Krótkie teksty, konkretne rozwiązania, ciekawe przykłady, rady i sugestie, z pewnością ułatwią podjęcie decyzji dotyczącej studiów. Materiał dopełniają ilustracje autorstwa Łukasza Drzycimskiego (pencilpanic.com).

 

Poradnik jest już dostępny do pobrania. Wersja papierowa będzie dostępna podczas Targów Edukacyjnych na Międzynarodowych Targach Poznańskich w pawilonie 2 na stoisku Collegium Da Vinci nr 42. (NIE)PORADNIK MATURZYSTY  zarówno w wersji elektronicznej, jak i papierowej jest bezpłatny.

 

Zachęcamy do lektury!

Strony: 1 

Powrót do listy