Aktualności

Learning Forum

20 kwietnia zapraszamy na warsztat skoncentrowany na rozwijaniu kompetencji coachingowych w oparciu o autorski "Model Efektywnej Superwizji 3K"

Czy wiesz, jak dobrym coachem już jesteś, a jak dobrym w swojej profesji możesz jeszcze być? Na ile jesteś gotowy do odkrywania siebie i pracy nad sobą? Czy wiesz, jaką nieocenioną wartością może być dla Ciebie superwizja i na czym ona polega?

Zachęcamy do podróży edukacyjnej i rozwojowej wszystkich, którzy chcą więcej wiedzieć, mocniej doświadczać, odważniej pracować ze swoimi klientami. Zapraszamy na 3 akredytowane godziny pierwszego, wiosennego spotkania superwizyjnego. To kolejna okazja do nauki, rozwoju oraz powiększenia puli punktów CCE - Continuing Coach Education, szczególnie ważnych dla osób ubiegających się o akredytację czy też o jej przedłużenie. Warsztat skoncentrowany jest na rozwijaniu kompetencji coachingowych w oparciu o autorski "Model Efektywnej Superwizji 3K". Kwietniowe Learnig Forum poprowadzi Edyta Jagodzińska-Pawluk.

Zapraszamy 20 kwietnia w godzinach 18:00 - 21:00 do Collegium Da Vinci, sala A313. Spotkanie jest bezpłatne dla członków ICF. Dla sympatyków koszt uczestnictwa wynosi 150 zł. Uwaga! Dla studentów Collegium Da Vinci opłata wynosi 30 zł! Zgłoś swój udział i prześlij potwierdzenie przelewu na adres e-mail: poznan@icf.org.pl. Płatność prosimy uregulować przelewem na Konto ICF Polska: Polskie Stowarzyszenie Trenerów Rozwoju Osobistego, Oddział ICF Bank Pekao S.A. IV O. w Warszawie - nr konta: 54 1240 1053 1111 0010 0863 5274, tytułem: LF/KWIECIEŃ 2017/POZNAŃ, imię, nazwisko.

 

LEARNING FORUM/Model Efektywnej Superwizji 3K
20 kwietnia | 18:00 - 21:00

PROWADZĄCA:


Edyta Jagodzińska-Pawluk

Certyfikowany Coach PCC ICF i CoachWise™, Mentor Coach, Trener Coachingu i Konsultant Biznesu, Certyfikowany Trener FRIS®. Właścicielka firmy szkoleniowej EJP oraz Partner Zarządzający w ProUp Solutions. W ramach marki DTExperts - www.dtexperts.pl - jest współautorką programu „Leadership Coaching” akredytowanego przez ICF (CCE). Prelegentka licznych wydarzeń branżowych poświęconych tematyce coachingu i przywództwa (Akademia Coachingu, Coaching Week, Coachowisko). W ramach organizowanych przez siebie grup superwizyjnych pracuje z coachami nad rozwojem ich kompetencji i przygotowuje do pracy
w środowiskach biznesowych. Wykorzystując długoletnie doświadczenie menedżerskie prowadzi szkolenia i procesy coachingowe dla kadry zarządzającej wyższego i średniego szczebla. Specjalizuje się w rozwoju kompetencji menedżerskich, przywódczych i coachingowych w zarządzaniu zespołem. Wspiera z sukcesem przedsiębiorców, zarządy firm i właścicieli biznesu w procesach zmiany. Ma na swoim koncie ponad 3500 godzin pracy coachingowej, szkoleniowej i doradczej.


 

 

Strony: 1 

Powrót do listy