Aktualności

Krzysztof Gonciarz w CDV

27 kwietnia odwiedzi nas najciekawszy polski youtuber. Kolejny dowód na to, że Collegium Da Vinci to Uczelnia Ludzi Ciekawych!

Krzysztof Gonciarz to jedno z najbardziej znanych nazwisk na polskiej scenie internetowej. Stworzone przez niego filmy zdominowały wszystkie ubiegłoroczne rozdania branżowych nagród, a wielu ekspertów wskazywało jego  kanał jako najważniejszy na polskim YouTube w 2016 roku. 

Krzysztof Gonciarz jest ciekawy świata. Wciąż się uczy, nieustannie podróżuje i kręci filmy. Jeden z nich, mówiący właśnie o ciekawości,  powstał przy współpracy z Collegium Da Vinci. Krzysztof jest również partnerem kierunku mediaworking, dlatego już wkrótce nas odwiedzi i spotka się ze studentami CDV i swoimi fanami!

27 kwietnia o godz. 18:00 zapraszamy do CDV wszystkie osoby, które podobnie jak my, lubią poznawać ciekawe osoby, rozmawiać na ciekawe tematy i uczyć się ciekawych rzeczy. Wstęp na wydarzenie wyłącznie po okazaniu bezpłatnej, imiennej wejściówki.

Tego samego dnia, o godzinie 14:00, odbędzie się spotkanie przeznaczone dla studentów CDV (wstęp wyłącznie po okazaniu legitymacji studenckiej CDV, po wcześniejszym wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, wszystkie informacje zostaną rozesłane przez Wirualną Uczelnię).

Wkrótce zostaną uruchomione zapisy na spotkania. Bądźcie czujni!

Rezerwujcie czas! 27 kwietnia, Aula Artis w Collegium Da Vinci

Zapraszamy!

Przy okazji przypominamy film o ciekawości, który koniecznie musicie zobaczyć przed spotkaniem.

Strony: 1 

Powrót do listy