Aktualności

Kobiecy festiwal w CDV

34. Festiwal Rozwoju Osobistego Kobiet PROGRESSteron już we wrześniu

Festiwal PROGRESSteron to największe wydarzenie rozwojowe dla kobiet w Polsce. Festiwal PROGRESSteron odbywa się wiosną i jesienią - w największych miastach Polski. Do tej pory wzięło w nim udział 85 000 osób. W Poznaniu odbywa się od 13 lat i właśnie ruszyły zapisy na kolejną edycję. 

Organizatorzy tworzą twórczą przestrzeń, w której Kobiety spotykają Kobiety, by się rozwijać, wzajemnie wspierać, inspirować, poznawać. W programie poznańskiej edycji Festiwalu przewidziano ponad 70 zajęć, warsztatów i wykładów z jedenastu dziedzin, m.in.: poznaj siebie, mogę więcej, wolne dzieci, szczęśliwi rodzice, DIY - z pasji tworzenia.

Zajęcia mają być dla uczestniczek inspiracją do rozwoju, źródłem energii, do dokonywania pozytywnych zmian w życiu oraz okazją do chwili odpoczynku od codzienności i poznania interesujących osób. Po raz kolejny organizacją  tego wydarzenia zajmuje się PMP.

Do grona partnerów Festiwalu dołączyło Collegium Da Vinci. 30.09-02.10 w siedzibie CDV odbędą się zajęcia w ramach 34 edycji PROGRESSteron. W programie między innymi: 10 rzeczy które powinnaś wiedzieć o randkach, Co z tą kasą?, Zdrowy wegetarianizm, Yoga po angielsku, Zainspiruj się do dobrych zmian, Mama, Tata vs Żona, Mąż. Jak zadbać o relacje partnerskie po narodzinach dzieci?, Wypuść ubrania na wolność, Przymierz się do zmiany ze stylistką a nawet NOWOŚĆ Wordpress? To proste.

Szczegółowy program wydarzenia oraz warunki rezerwacji miejsc znajdują się na stronie Festiwalu.

Zapraszamy!

Strony: 1 

Powrót do listy