Aktualności

Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018

Uroczyste otwarcie nowego roku akademickiego za nami. 

Inauguracja roku akademickiego 2017/2018 w Collegium Da Vinci już za nami. Było CIEKAWIE, jak przystało na naszą uczelnię. Hasło Uczelnia ludzi ciekawych, zobowiązuje.

Było tradycyjne Gaudeamus w wykonaniu Chóru Dysonans. Były życzenia dla studentów od współpracującego z nami Krzysztofa Gonciarza, były rady Michała Szafrańskiego, autora bloga Jak Oszczędzać Pieniądze, dotyczące nie tylko finansów,  ale też tego, jak traktować studia i pracę. Niektórzy skakali z radości aż pod sufit. Były też nagrody dla zasłużonych wykładowców, pracowników oraz zdolnych i zaangażowanych studentów.

Dziękujemy Wam za pozytywną energię, która wypełniła po brzegi Aulę Artis. Szczegółowa relacja zdjęciowa już wkrótce na naszym FB, a nagranie z wykładu opublikujemy na kanale YouTube. Szczęśliwego nowego roku  akademickiego dla nas wszystkich!

Szczególne podziękowanie kierujemy do studentów, którzy przygotowali trampolinową atrakcję. Michalina (grafika), Ula (doradztwo i coaching), Artur (doradztwo i coaching) i nasz przyszły studencie Kasjanie, dziękujemy!!!

Strony: 1 

Powrót do listy