Aktualności

Global Service Jam 2017

Już w kolejny weeekend święto projektowania usług w CDV

Już w kolejny weekend tj. 17-19 lutego w Collegium Da Vinci  odbędzie się Global Service Jam 2017. Jam to 48 godzin kreatywnego działania, tworzenia rozwiązań, mogących przynieść zastosowanie na całym świecie. To możliwość poznania metod service design w praktyce i z praktykami, będącymi specjalistami w różnych dziedzinach.

Global Service Jam to społeczność zrzeszająca ludzi na całym świecie. W ciągu jednego weekendu w kilkudziesięciu miejscach na wszystkich kontynentach, grupy warsztatowe będą pracowały nad jednym tematem, który poznają pierwszego dnia Jamowania. Cel dla wszystkich jest taki sam: dać rozwiązanie. Jakie? To zależy od uczestników.

Jam to warsztaty gdzie możesz odkrywać i próbować nowych rzeczy, używać nowych metod i mieszać sposoby. To nie jest konkurencja. Jam jest cieszeniem się sobą i grupą Twoich znajomych, radością z pracy razem. Nie jest łatwo, stworzyć coś specjalnego w 48 godzin. Ale to dobra zabawa połączona ze zdobywaniem nowych umiejętności z zakresu projektowania usług.

 

 

Strony: 1 

Powrót do listy