Aktualności

Escape room w CDV

Podejmij wyzwanie i sprawdź, czy dasz radę uciec z Muzeum Leonarda da Vinci.

Muzeum Leonarda da Vinci. Lekki półmrok, Florencja, popiersie Mistrza, Mona Lisa… Zamykają się drzwi, słyszysz dźwięk przekręcanego klucza i pojawia się niepewność. Czy wykonam zadanie? W głowie dudni jedna myśl: musisz ukraść krypteks. Spiesz się. Kustosz muzeum jest Twoim sprzymierzeńcem jedynie przez godzinę!


Ty i Twoja drużyna macie 60 minut na wydostanie się z zamkniętego pokoju. Koniecznie wznieś się na wyżyny sprytu i logicznego myślenia, by rozwiązać tajemnicze zagadki. Największym wrogiem jest czas!

Zakamarki Collegium Da Vinci są pełne niespodzianek. Wystarczy zejść na poziom -1  i od razu w oczy rzucają się duże plakaty: Escape Room Da Vinci - ciekawe czy się wydostaniesz!

Muzeum Leonarda da Vinci to miejsce, w którym można zaspokoić swoją ciekawość, wyostrzyć zmysły, zaufać podświadomości, wykazać się kreatywnością, powiązać ze sobą wiele elementów oraz sprawdzić swoje reakcje w niestandardowych okolicznościach. Escape Room w CDV może nie jest pierwszą tego typu rozrywką organizowaną na uczelni. Były już pokoje zagadek, gry integracyjne polegające na uwolnieniu studentów z sali. Jednak udało nam się ustalić, że nasz escape room jest pierwszym takim „z prawdziwego zdarzenia”. Starannie przygotowane rekwizyty świetnie oddają klimat muzeum Leonarda da Vinci, a zagadki stanowią duże wyzwanie - Ewa Szulc, Dyrektor marketingu i sprzedaży w CDV.

Rekwizyty oraz zagadki znajdujące się w escape roomie zostały stworzone przez studentów I roku grafiki oraz zarządzania kreatywnego, pod czujnym okiem wykładowców: dra Igora Mikody, dra Władysława Radziwiłłowicza, dra Marcina Chłodnickiego. Projekt powstał pod patronatem Key To Be Free wiodącej w Poznaniu firmy na rynku escape room.

Collegium Da Vinci zaprasza wszystkich śmiałków, którzy chcą „myśleć genialnie”. Escape room to sposób na wieczorny relaks, randkę, rywalizację z innymi zespołami.  Każda pora jest dobra, by w przyjemnej atmosferze spędzić czas w miłym towarzystwie w niestandardowych okolicznościach.

Escape room to nie tylko sposób na integrację zespołu, ale przede wszystkim dobra, emocjonująca  zabawa. Rozgrywka jest bezpłatna, przeznaczona dla 4 osób. Rezerwacji można dokonać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Strony: 1 

Powrót do listy