Aktualności

Coaching Cafe

 Zapraszamy na warsztat Małgorzaty Leduchowskiej pt. Gadżetowanie trenera.

Wspólnie z International Coach Federation zapraszamy na spotkanie, które pomoże w odpowiedzi na pytania: Co zrobić, kiedy odzwierciedlanie, słuchanie i zadawanie pytań może nie wystarczyć? Jak sprawić, by Klient skontaktował się z tym, co nie świadome w bardzo szybkim czasie? W jaki sposób pogłębić sesje coachingowe? Z pomocą przychodzi metafora, a w krok za nią niezwykłe bogactwo narzędzi coachingowych. Na rynku jest wiele kart (i nie tylko), lecz większość coachów traktuje je z rezerwą. I słusznie. Wiele z tych narzędzi jest bardzo wartościowych, lecz trzeba jeszcze wiedzieć, co z nimi zrobić, by przyniosły skutek. Często ich cena jest równie wysoka, co zniechęcająca. A to stawia kropkę nad "i" w decyzji, by jednak nie zawracać sobie tymi wszystkim gadżetami głowy. Sceptycyzm jest słuszny i wskazany. Nie trzeba mieć wszystkich narzędzi, ale warto się przekonać o ich skuteczności, a przede wszystkim sprawdzić ile mogą wnieść już podczas pierwszej sesji z Klientem. Pierwsza sesja coachingowa w całym procesie jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na to, by pokazać Klientowi czym jest coaching, jacy my jesteśmy i czego się spodziewać po procesie coachingowym.

Na warsztacie Małgorzata Leduchowska zaprezentuje:

  • jak poprowadzić pierwszą sesję z Klientem - jakich narzędzi/gadżetów warto użyć, by to nie była ostatnia sesja,
  • jakie tematy poruszać, by sesja służyła Klientowi bez względu na to, czy podejmie z nami współpracę czy też nie.

Spotkanie jest dla Ciebie jeśli:

  • ciekawią Cię narzędzia coachingowe i sposoby ich wykorzystywania,
  • poszukujesz nowych sposobów na rozpoczęcie procesu coachingowego z Klientem.

Czego możesz się spodziewać?

  • prezentacji kilku najskuteczniejszych i sprawdzonych narzędzi na rynku
  • gotowych struktur do pracy z Klientem na pierwszej sesji
  • zgodności z etycznymi standardami wiodących organizacji coachingowych

KIEDY:

sobota 3 lutego 2018 roku (sobota), w godzinach 17:00 - 20:00

GDZIE:

Collegium Da Vinci, sala A206b

UCZESTNICTWO:

Spotkanie jest bezpłatne dla członków ICF oraz studentów CDV z ważną legitymacją studencką (prosimy o rejestrację na Evena na bilet dla członków ICF). Dla sympatyków koszt uczestnictwa wynosi 50 zł.

BILETY:  https://cczgadzeciara.evenea.pl/

Dla wszystkich uczestników niespodzianka - e-book z opisem gotowych struktur do wybranych narzędzi w temacie pierwszej sesji coachingowej z Klientem.

POWADZĄCA:

MAŁGORZATA LEDUCHOWSKA

Coach PCC ICF z ponad 500 godzinami praktyki, gadżetomaniaczka, trener biznesu i rozwoju osobistego z ponad 8000 godzinami przepracowanymi na sali szkoleniowej, podróżnik, autorka. Certyfikowany trener metody Points of You®. Małgosia z wykształcenia jest socjologiem, a na co dzień wykonuje pracę trenera i coacha. Wspiera również trenerów i coachów. Na początku podjęła się nauki w Szkole Trenerów Biznesu Grupy SET, a idąc za ciosem zdecydowała się na Szkołę Coachów Biznesu w tej samej firmie. Skończyła również Szkołę Coachingu Grupowego i Zespołowego w Pracowni Coachingu NOVO a potem Profesjonalny Coaching w tejże. Gosia jest jedną wielką pasją do coachingu, dzięki czemu dziś wspiera początkujących coachów dzieląc się z nimi swoją wiedzą. Gadżetowanie® było od początku jej znakiem towarowym. Każdy warsztat rozpoczynała od rundy z gadżetem. Założycielka grupy na FB o tej samej nazwie. Prywatnie pasjonują ją podróże. Szczególnie upodobała sobie styl tzw. "backpackingu", czyli podróży najniższym kosztem. Jej wielki projekt, który realizuje to odwiedzenie wszystkich stolic Europejskich. Do dziś zobaczyła już ich 22. Więcej na: www.gadzetowanie.plwww.malgorzataleduchowska.pl www.coachingwdrodze.pl.

Strony: 1 

Powrót do listy