Aktualności

Ciekawe Zucha rozmowy #2

19 marca zapraszamy na spotkanie blogera z youtuberem!

Czym różni się prowadzenie bloga od prowadzenia kanału na YouTubie? Co się bardziej opłaca: pisanie czy nagrywanie? Może lepiej przejść na etat?

Tym razem gościem Macieja Mazurka będzie Paweł Opydo, współautor popularnego podcastu Zombie vs Zwierz. Paweł był blogerem teraz jest jednym ze znanych youtuberów. Maciej od lat zajmuje się blogowaniem. Panowie spotkają się w marcu i porozmawiają o swoich sposobach na życie i pracę, różnicach między YT a blogiem, o tym jak zaczynali. Panowie poruszą temat pieniędzy i odpowiedzą na pytanie dlaczego jedni zarabiają więcej, a inni mniej.

Zapraszamy 19 marca o godz. 14:00 do Collegium Da Vinci, sala R340. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, po wcześniejszym wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.

CIEKAWE ZUCHA ROZMOWY #2
19 MARCA | 14:00 | COLLEGIUM DA VINCI


 

Paweł Opydo

Na Youtube możemy zobaczyć jego Złe Książki czy Złe Piosenki. Jest też współautorem popularnego podcastu Zombie vs Zwierz. O sobie mówi, że robi filmy w internecie, a wcześniej pisał teksty, a robi to na tyle długo, że inni mu za to płacą. Fanki Dawida Kwiatkowskiego go nienawidzą.


Maciej Mazurek

Bloguje od stycznia 2009 roku. W tym czasie udało mu się zbudować społeczność zgromadzoną wokół swoich blogów zuchrysuje.pl i zuchpisze.pl, a teraz na ZUCH.media – połączeniu obu blogów. Wykładowca w Collegium Da Vinci. Trzykrotny finalista konkursu BLOG ROKU. Wygrał kategorię ArtBlogi w konkursie BLOGROKU 2012. Otrzymał też wtedy Wyróżnienie Główne. Od 2011 jest na liście Jasona Hunta „Najbardziej wpływowych blogerów w Polsce”. Pojawia się na imprezach startupowych jako mentor. Udało mu się też wygrać Startup Sprint Edukacja 2013 oraz Startup Weekend Kids Poznań 2016. W styczniu 2012 roku założył własne Zuchowe Studio i jest szefem samego siebie. Robi komercyjne komiksy, projektuje loga, infografiki, www, czy opakowania. Zajmuje się również przygotowywaniem tekstów do druku. Współpracował m.in. z takimi markami jak: Luxtorpeda, Intel Polska, Disney Polska, Danone, Greenpeace, BZ WBK, WSB, Kompania Piwowarska, Powiat Poznań, Znak,  Arka Noego, Deloitte, Prudential, PayU, e24cloud, Agora, Chocolissimo i inne.


 

Strony: 1 

Powrót do listy