Aktualności

BIZNES KREATYWNIE #2

8 kwietnia zapraszamy na bezpłatne warsztaty strategiczne  - Sprawna komunikacja wewnętrzna

Przed nami druga edycja warsztatów z Design Thinking Poznań. Tym razem porozmawiamy o dobrych praktykach oraz o tym, jak tworzyć własne narzędzia komunikacji, które przy okazji będą podkreślać charakter i wizerunek firmy.

Dziś firma to nie tylko produkt, to również kultura organizacji. Wszystkim zależy na szczęśliwych pracownikach oraz na efektywności wykonywanych zadań. Okazuje się, że spełnienie tych dwóch kryteriów jednocześnie, nie jest wcale takie proste. Kluczem i największym wyzwaniem okazuje się komunikacja wewnętrzna.

Wspólnie zastanowimy się, jak możemy pracować na ulepszaniem rozwiązań. Na bazie przykładów z życia dotkniemy tematów z następujących obszarów:

- spotkania, po których mamy dużo pomysłów, ale nie zostają wdrażane

- drobnych rzeczy, które nie są dopilnowane, a wpływają na postrzeganie firmy przez klienta

- wdrażanie nowych procedur wśród pracowników.

Podczas części warsztatowej wypróbujemy bardzo praktyczne proste narzędzie do użycia w wielu sytuacjach np. na pierwszym spotkaniu z klientem, czy w komunikacji z przełożonym. Będziemy pracować w mniejszych grupach nad konkretnymi przykładami. Po dyskusji na forum stworzymy listę dobrych praktyk i pomysłów na konkretne wdrożenia.

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców oraz przyszłych przedsiębiorców, dla których ważne są: rozwój firmy, satysfakcja pracowników, zadowolenie klientów, tworzenie nowych usług i produktów.

Warsztaty w ramach cyklu Biznes kreatywnie odbędą się 8 kwietnia, w godz. 10:00 - 12:30 w Collegium Da Vinci. Zajęcia poprowadzi Iwona Gasinska-Mulczyńska - twórca i właścicielka firmy Design Thinking Poznań. Udział w spotkaniu jest bezpłatny po wcześniejszym wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Harmonogram spotkania

  1. Mini wykład - wprowadzenie do tematu
  2. Warsztat / ćwiczenia w grupach
  3. Przedstawienie efektów prac grup / dyskusja na forum

 

BIZNES KREATYWNIE #2 Sprawna komuniakcja wewnętrzna
8 kwietnia | 10:00 - 12:30

PROWADZĄCA:


Iwona Gasinska-Mulczyńska

Twórca i właścicielka firmy Design Thinking Poznań, projektantka, specjalistka budowania wizerunku firm. Buduje strategie komunikacji i designu. Posiada 20-letnie doświadczenie w biznesie oraz w pracy w międzynarodowym środowisku. Studia na kierunku graphic design ukończyła na Academy of Art University w San Francisco, ze specjalizacją corporate identity. Wiedzę o biznesie pogłębiała na studiach Executive MBA na Aalto University w Helsinkach. Od 1994 zaangażowana była w tworzenie skutecznych wizerunków firm w pracowniach designu w USA i Polsce. 

"Wyznawca" praktycznego aspektu designu w biznesie. Wierzy w rolę projektanta jako pośrednika/tłumacza między przedsiębiorstwem a klientem, dlatego duży nacisk kładzie na zrozumienie procesów gospodarczych i strategii firm, z którymi pracuje. Ważna dla niej jest forma współpracy z klientem, stawia na współtworzenie i praktyczne wykorzystanie doświadczeń. Doradza właścicielom firm w tworzeniu planów rozwoju organizacji. Obecnie pasjonuje ją projektowanie struktur i systemów biznesowych.

 

 

Strony: 1 

Powrót do listy