Aktualności

Biuro Karier zaprasza na Noc szkoleń

Czas na wiosenne porządki. Zacznij od siebie!

Zapraszamy wszystkich, którzy w związku z nadchodzącą wiosną, chcą poczuć wiatr w żaglach, chwycić za ster i osiągnąć cel, a także nauczyć się wyciągać lekcje z niepowodzeń! Podczas Nocy szkoleń uczestnicy dowiedzą się, jak zainspirować się do działania, jak skutecznie wprowadzać pozytywne zmiany w życiu oraz jak przekuć porażkę w sukces.

Noc szkoleń odbędzie się 16 marca w godz. 17:00 - 21:30 w Collegium Da Vinci. Wstęp na zajęcia jest bezpłatny po wcześniejszym wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Harmonogram szkoleń:


17.00 - 18.15

Automotywacja, czyli jak zainspirować się do działania, by osiągnąć wyznaczony cel - Beata Majowska

Celem warsztatu jest wypracowanie przez uczestników osobistych celów oraz strategii ich osiągniecia w oparciu o model GROW. Osoby biorące udział w szkoleniu dowiedzą się, jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń w realizacji zamierzeń oraz poznają sposoby na zwiększenie swojej motywacji w działaniu.


18.30 - 19.45

Nawyki - jak skutecznie wprowadzać pozytywne zmiany w życiu? - Dominik Marczewski

Celem warsztatu jest nabycie praktycznej umiejętności wprowadzania zmian w życiu poprzez wykorzystanie wiedzy o nawykach. Dzięki warsztatom uczestnicy dowiedzą się dlaczego dotychczasowe próby wprowadzenia pożądanych czynności były nieudane. Zrozumieją zasady działania nawyków, które wpływają na to, aby czynność zakorzeniła się na dobre w codzienności. Nauczą się identyfikować w życiu elementy składające się na zachowanie nawykowe i stosować je, czyniąc zmiany realnymi.


20.15 – 21.30

Jak przekuć porażkę w sukces? - Marzena Wojciechowska

Celem warsztatu jest przygotowanie uczestników do radzenia sobie z niepowodzeniami pojawiającymi się w życiu osobistym i pracy zawodowej. Osoby biorące udział w zajęciach dowiedzą się, jak zdefiniować porażkę, jakie ma ona etapy oraz jaką naukę można z niej wyciągnąć. Nauczą się przekuwać porażki w sukcesy – zasoby do wykorzystania w przyszłości.


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy!

 

NOC SZKOLEŃ | 16 MARCA | 17:00 - 21:30 | COLLEGIUM DA VINCI


PROWADZĄCY SZKOLENIA:


Beata Majowska

Absolwentka doradztwa i coachingu w CDV, akredytowany coach ICF (VCC), prowadzi szkolenia dla firm oraz rozwojowe dla młodzieży. 


Dominik Marczewski

Absolwent doradztwa i coachingu, obecnie studiuje zarządzanie kreatywne na II stopniu w Collegium Da Vinci. Na co dzień pracuje w firmie doradczo-szkoleniowej Circinus Training Center. Interesuje się dziedzinami nauki kładącymi nacisk na pozytywne aspekty funkcjonowania człowieka. Bliski jest mu coaching, psychologia pozytywna, a także analiza transakcyjna. Prywatnie pasjonat gitary.


Marzena Wojciechowska

Trenerka umiejętności psychospołecznych, coach, entuzjastka analizy transakcyjnej. Ukończyła zaawansowany program szkoleniowegy ICF ze specjalizacją Coaching w Edukacji i Rozwoju na poziomie ACSTH, jest w trakcie procesu certyfikacji ICF na poziomie ACC. Prowadzi warsztaty i szkolenia z zakresu kompetencji psychospołecznych oraz psychoedukacji. Jest wykładowcą w Collegium Da Vinci. Na co dzień związana z Centrum Szkoleniowym A-Empressa Sp. z o.o., gdzie prowadzi coaching oraz warsztaty rozwoju kompetencji interpersonalnych, koordynuje projekty psychoedukacyjne. Skupia się na szukaniu zasobów. Wierzy, że zmiana przekonań zmienia rzeczywistość.


 

Strony: 1 

Powrót do listy