Aktualności

Babki w proszku - warsztaty rozwojowe dla kobiet

Masz poczucie, że chciałabyś coś zmienić w życiu, że coś Cię blokuje, że nie masz motywacji do podjęcia działań? Zapraszamy 19 kwietnia do Collegium Da Vinci!

Wyobraź sobie, że przestajesz już się bać o przyszłość, masz dobry związek lub jesteś świadomą singielką, masz pewność że jesteś docenianym specjalistą, pewną swojej wiedzy i kompetencji kobietą wchodzącą na rynek pracy lub powracającą na niego matką. Masz pewność, że żyjesz swoim życiem. Jakie to uczucie ?

Babki w proszku, to inicjatywa, która powstała 2 lata temu i pomogła uczestniczącym w niej kobietom stanąć na nogi; założyć własne biznesy, zmienić pracę, wybrać nową drogę kształcenia, zacząć się sobie podobać, żyć odważniej. Projekt zakłada spotkania, które pomogą kobietom  rozwinąć się w sposób kompleksowy.

W imieniu absolwentek i wykładowców CDV – Małgorzaty Chełkowskiej-Dorny oraz Aleksandry Prysłopskiej, 19 kwietnia o godz. 18:30 zapraszamy na warsztaty rozwojowe dla kobiet – Babki w proszku. Udział w zajęciach jest bezpłatny, po wcześniejszym wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Projekt nastawiony jest na efekty, z tego względu liczba miejsc jest ograniczona.  O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.

Pamiętaj! To, czy w Twoim życiu nastąpi zmiana, zależy od Ciebie!

 

 

BABKI W PROSZKU
19 KWIETNIA | 18:30

PROWADZĄCE:


Małgorzata Chełkowska-Dorna

Absolwentka studiów magisterskich na UAM  i  Collegium Da Vinci oraz podyplomowych na WSHiU. Właścicielka i twórca marek Rewolucja i Brain Solutions. Autorka kursów zawodowych przygotowanych dla Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego. Certyfikowana trener efektywnej nauki i szybkiego czytania, w ramach działalności marki Rewolucja stworzyła własny program efektywnej nauki. Szkoliła nauczycieli i dyrektorów wielkopolskich placówek oświatowych, a obecnie jako główny trener koordynuje projekt zakładający przeszkolenie z zakresu efektywnej nauki kadrę pedagogiczną poznańskich placówek oświatowych. Autorka Akademii Animatora, licznych projektów edukacyjnych, a także półkolonii fabularnych organizowanych Poznaniu od 7 lat obsługujących ponad 500 dzieci rocznie. Projektowała i realizowała warsztaty dla dzieci oraz rodziców  w wielu miejscach w Polsce.

Coach w procesie akredytacji International Coach Federation. Twórca cyklu spotkań coachingowych dla kobiet: Babki w proszku. 


Aleksandra Prysłopska

Coach, trener, tancerka, instruktorka tańca. Absolwentka studiów licencjackich i magisterskich w Collegium Da Vinci – kulturoznawstwo, doradztwo i coaching. Coach w procesie akredytacji International Coach Federation, a także certyfikowany coach kryzysowy. Ze swoimi klientami pracuje zarówno nad ich celami zawodowymi, jak i osobistymi. Profesjonalna tancerka tańca orientalnego - od lat obecna na polskich scenach, doceniana podczas konkursów tanecznych, obecnie prowadzi regularne zajęcia w Poznaniu oraz rozmaite warsztaty także w innych miastach. W swojej pracy trenerskiej często łączy doświadczenia z tych dwóch, wydawałoby się, kompletnie odmiennych dziedzin - jednak nic tak dobrze, jak praca coachingowa nie stymuluje do szukania coraz bardziej trafnych pytań (a także odpowiedzi na nie), z drugiej strony, gdzie najlepiej nauczyć się autoprezentacji, jeśli nie na scenie?

Strony: 1 

Powrót do listy