Aktualności

20. Gaudeamus, 20. ślubowanie, 20. wykład inauguracyjny

Rok akademicki 2016/2017 oficjalnie rozpoczęty!

5 października w Collegium Da Vinci odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2016/2017. Spotkanie miało charakter wyjątkowy, bowiem jubileuszowy. Dwudziestolecie uczelni było okazją do wspomnień, składania gratulacji, wręczania nagród, odśpiewania Gaudeamus, wysłuchania wykładu inauguracyjnego. Rektor zgodnie z tradycją przywitał studentów i zgromadzonych gości, zapoznał z historią uczelni, studenci I roku złożyli ślubowanie i odebrali symboliczne indeksy.

Podczas uroczystości studenci, absolwenci oraz pracownicy odebrali z rąk Rektora oraz Prorektora nagrody i wyróżnienia. Niespodzianki przygotowali również Założyciele Collegium Da Vinci – Piotr Voelkel oraz Marian Marek Przybylski, którzy ufundowali studentom cenne stypendia. Wykład inauguracyjny pt. „Budowa i promocja biznesu w Internecie” wygłosił Michał Sadowski - Założyciel i Prezes Brand24, który zmotywował studentów do działania i nakłaniał do wiary we własne możliwości.

Uroczystość uświetnił występ Chóru Kameralnego Dysonans i tradycyjne Gaudeamus. 

Podczas Inauguracji zaproszeni goście mogli składać życzenia "urodzinowe". Zapraszamy do przejrzenia najciekawszych z nich. 

Wszystkim studentom życzymy powodzenia i samych sukcesów w nowym roku akademickim!

Strony: 1 

Powrót do listy