Co? Gdzie? Jak?

Dojazd i powrót

Specjalnie na nasze wydarzenie Uber przygotował zniżkę dla osób, które jeszcze nie korzystały z aplikacji na darmowy przejazd o wartości 50 zł. Wystarczy, że przy rejestracji w Uber wprowadzicie nasz kod promocyjny MiT4Poznan, a łatwo dojedziecie lub wrócicie z naszego spotkania.
Rejestracja: 
https://get.uber.com/go/MiT4Poznan 

Parking

Z tyłu Uczelni znajduje się bezpłatny parking, który pomieści 100 samochodów. Aby dojechać na parking, należy skręcić z ul. Kutrzeby w ul. Ku Cytadeli. Parking znajduje się przy ul. Na Podgórniku. Organizatorzy nie prowadzą rezerwacji miejsc parkingowych dla uczestników Konferencji. Zatem kto pierwszy, ten lepszy :)

 

 

Wejścia do budynku.

Konferencja Marketing i Technologia no.4 odbędzie się w Aula Artis Collegium Da Vinci przy ul. Gen. T. Kutrzeby 10.
Do Auli prowadzą trzy wejścia:

  • bezpośrednie do Auli Artis, od ulicy Kutrzeby
  • od strony parkingu dla gości - z tyłu uczelni, wjazd od ul. Na Podgórniku
  • główne wejście do Collegium da Vinci - Rotunda, od ulicy Kutrzeby

Rejestracja

Prosimy o zabranie wydrukowanych wejściówek i odebranie identyfikatorów. Miejsce przeznaczone na rejetrację uczestników znajduje się bezpośrednio przy szatni.

 

Catering

W przerwach między prelekcjami zapraszamy na skromny poczęstunek. Będzie coś dla miłośników kawy, herbaty i słodyczy :) W siedzibie Uczelni, na poziomie -1 znajduje się Kawa Kamp. Barek, w którym serwowane są pyszne kanapki, sałatki, dania obiadowe oraz domowe ciasta. Polecamy wygłodniałym uczestnikom. 

Konkursy/upominki/gratisy

Przygotowaliśmy dla Państwa niespodziankę. W punkcie rejestracji będzie znajdował się pojemnik, do którego prosimy wrzucać wizytówki. W trakcie konferencji wylosujemy wśród Państwa szczęśliwcow, którzy wyjadą z naszej Konferencji z upominkami od Partnerów: Chocolissimo, Concordia Design, Lech Poznań, OnePress, Meble VOX.